Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lasanta · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 18. 03:30

***Kérjük  az önreklám mellőzését!***

 

 élőbben jobb!  és nem csak a hátsó a jo ;) 

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. november 17. 19:50

Amúgy Evelin 24 nagyon szimpatikus volt telefonban, semmi akcentus, csók alap, barátnő fíling, átlagos rózsák - sajnos logisztikai problémák miatt nem sikerült meglátogatnom, de ott van a listán.

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. november 17. 19:47

Azon néha felkacagok, hogy a nem túl géniusz, mondhatni egyszeri managerek hogyan próbálnak meg wannabe photoshop guruvá válni. Elég megnézni Gaby (26) és Hanna (19) képeit, és máris látszik, hogy az Árok team szívta kreatívvá magát, tehát 10/15-ös menyecskékről van szó, rengeteg +2-3-as extrával. :D

Ettől persze még akár jók is lehetnek, de akkoris szánalmas..

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2016. november 17. 15:56

Multheti kedvencem Kinga25 debiben rendel a lánglovagokkal szemben.

A képeken nem Ő van, ez kiderült amint ajtót nyitott, de ha már így hozta a sors - maradtam.

A leányzó ha már el kezded simogatni megremeg és elkezdenek csillogni a szemei, nem is kell mondanom végig úgy élvezte az

együttlétet mintha már több éve nem látott volna férfit, teljesen kicsavart. Pár nap mulva visszalátogattam, mert nem hittem a szemeimnek.

Igaz úgy gondoltam hogy ez egyszeri dolog volt nála és csak beletrafáltam a helyzetbe, de nem, ugyanúgy történt minden.

Talán külalakban egy kicsivel jobb lenne akkor perfect.

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2016. november 17. 15:30

Szöszi nagyon jó adottságokkal rendelkező magas csinos leányzó, olyan meredező bimbókkal, hogy az szinte karcolná az üveget is.

Igaz magasságban felém nőtt egy kicsit, de vízszintes helyteben eltünt a különbség. Kemény melleit élvezet kényeztetni és mintha élvezné is a játékot.

A papás mamást misszionáriusba hajtottuk végre, nem bírtam levenni a szemeimet a meredező bimbóiról és a meg sem rezdülő melleiről, gyönyörű látvány.

Talán Egry József festményén láttam utoljára ilyet. Érdemes megcsodálni!

Összességében 10/9 ajánlott , helyszin ismert bejáratott hely állomáskörnyék honfoglaló vezérünk nevével.  Csak a héten rendel elmondása szerint.

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 17. 14:25

 Nem raboltak és nem kábitottak el téged, akkor bocsánat én tévedtem :) úgy rémlet ,hogy írtál róla, de vissza olvastam a keresőbe a hozzászólásaidat (milyen jó a kereső használta ) és rájöttem , hogy tévedtem, nem írtál róla beszámolót !

 

RHZW1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2016. november 17. 13:38

 Ma beugrottam hozzá, ugy 1 patront megér kicsit futószallag érzetem volt...

kb 10/5 értékelném minden müveletet egybevéve.....;///

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. november 17. 12:04

 ... én nem emlékszem rá, hogy voltam nála... , ámbár a mai világban bármi előfordulhat. Lehet, hogy elraboltak, elkábítottak, és már magam sem emlészem rá.

 

De azért biztos jó lehetett. Én is a Szöszikét nézegetem egyébként, ámbár a magassága Amszterdam híres negyedében dolgozok méreteire emlékeztetnek...

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 17. 11:05

Szöszike volt már itt, igaz más néven :) korrekt csajszi :) voltam hozzá, ha jól emlékszem a Tibeti is volt Nála :) 

 

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. november 17. 10:13

 a mostani képek alapjan Szoszike,Niki,Scarlet mozgatta meg a fantaziam, még újak nekem 

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 17. 07:49

Dolly és Olivia hamar tovább álltak.......

azada · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 15. 22:38

 

 Teljesen eggyet értek remek és kedves nő.

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. november 15. 19:32

 ... az új csajokról nem tudtam. Danielláról tudtam :)

 

üdv és derűs napokat

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 15. 18:09

Tibeti te tudsz valamit :) friss csajok érkeztek :) képeken jól néznek ki, aztán valóságban milyenek..... ?! Hm..... 

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. november 15. 08:38

 

 Hali ..Volio,, használd a keresőt ,,beütöd a hölgy nevét és kész ,,Beatrix és Dorcikáról van infó a Fórumban ,,ha ott nincs kérdezz privátban valakit  ..

bbbs · Újonc (65 hozzászólás) · 2016. november 14. 08:35

 :) végre van Daniella!

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 13. 19:41

 Köszi a tanácsot, megfogadom :D

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. november 13. 19:33

 Gyere vissza holnap, és nézd végig megint :)

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 13. 18:57

Végig néztem a mai nap az itt hirdető lányokat, és azon gondolkoztam, nem is emlékszem mikor volt ilyen gyenge a felhozatal mint mostanában :(((( sajnos....

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. november 13. 08:56

Tisztelt Lionel12!
Ezen az oldalon van kereső, kérjük használja az, mivel jó pár vélemény olvasható!
Köszönjük

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen