***moderálva***
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2016. november 12. 18:17
Mardeker · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 12. 14:34
Sziasztok! Szeretnék egy korrekt, jó szolgáltatóhoz menni! Kit ajánlanátok? Priviben is válaszolhattok! Köszönöm!
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. november 11. 22:09
Részemről ajánlott! anno voltam hozzá párszor .. semmi nyafi , normális csajszi ,,
Lali007 · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. november 11. 18:24
Sziasztok! Valaki tudna tanácsot adni Beatrix 21 leányzóval kapcsolatban? Nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm.
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. november 09. 20:01
Cruz 25 .. Sok névvel hirdetett már, Petra, Kriszta 22, Bea, utóljára Helena 26 névvel,, Felejtős!! szép csak sz*rt sem ér ,,
Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. november 09. 16:04
Pati (30): Stadion környéke, átlagos rózsaszál, alapban csók. Baromira kedves, odaadó, tényleg megtesz mindent a vendégért. Gyönyörű lány, álomcickókkal. A testalkat 'normál' az adatlapon meglehetősen szerény, sok hirdető 'vékony' lány szeretne csak ennyire 'normál' lenni. Szerintem az mostani hirdetők közül (akiknél voltam) neki van a legtökéletesebb teste. Barátnő fíling adott + nem néz ki 30-nak - ami igen ritka ezen a területen.
Nem volt minden passzentos, mintha hiányzott volna a kémia, de részemről mindenképpen ajánlott, én biztosan visszamegyek hozzá, hátha csak nem a legjobb napja volt.
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. november 09. 10:03
akkor mindenre kell keresni! Pl. Zara telefonszámát használja Gaby. És még a régmúltból ismerek pár ilyet, hogy továbbadták...
fuvaros · Újonc (55 hozzászólás) · 2016. november 09. 09:59
elírtam puncipecer hozzászólásához írtam
fuvaros · Újonc (55 hozzászólás) · 2016. november 09. 09:58
Pucerpicer-hez akarok hozzászólni
Szerintem nekünk kanoknak nem elég a leányzá nevét és életkorát megadni, hanem füzzük hozzá a telefonszámát, ugyanis a telefonszámot nem lehet cserélni ellenben a névvel
PL.: Virag30 +36305***moderálva***
Ha beírod a FŐ keresőbe a fenti számot akkor biztos ahoz a lányhoz fogsz jutni akiről szó van a fórumban.
Ennyi.
Cruz25- ről tud valaki valamit?
boxer74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 08. 19:53
ki az az a nö engem ėrdekel?
armor78 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. november 08. 11:38
ami másnál alap nála extra nem éri meg így szerintem
jow39 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. november 07. 22:52
Nem túlságosan szép a leányzó, de amit telefonba mond, az úgy is van. Lelkes, technikás, ajánlom, ha nem zavar, hogy nem a világ szépe.
szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. november 06. 21:03
Dórcika 31
kéró közepes, a képeken ő van, nagyon jó francia, vsz sem maradt el. lelkes, csinálja, akarja..
ajánlom.
Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2016. november 06. 20:33
Helló mindenkinek! Teljesen egyet kell értsek Puncipecér hozzászólásával! Itt Nyíregyházán hamar be lehet nézni egy két csajt. Sok olyan csajszi van,aki fent van már 2-3 éve és egy beszámoló sincs róla. Like meg több tíz is. Hát akkor így indúljon neki az ember :-) Nehéz sokszor! Szép estét.
kukamc · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 06. 14:39
Sziasztok.nyiregyházi csajok közzűl kit tudnátok ajánlani. Aki kedves aranyos,barátnő filingje van. Ha tudnátok ajánlani valakit,valakiket azt nagyon megköszönném. Várom a válaszokat.
puncipecér · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. november 06. 12:58
Sziasztok !!! Szeretnék egy vékony fiatal csajszit, aki odaadó kedves , nem nyafog , és nem dob le magáról fél óra helyett negyed óra után ,és beéri kisebb csokorral !!! Kinéztem Tyna 24-et , Hanna 19- et , róluk nincs beszámoló !!! Ha volt már valaki írja már még hogy mire számíthatok !!! Természetesen minden fiatal csajról jöhet véleménye priviben is !!! Rami- ról ne írjátok mert tudom hogy profi !!! Hozzá készülök csak őt nehéz elérni , ezért kéne néhány alternatíva aki szintén tuti !!! Pedra 24 a sárga ruciban hirdető is érdekelne hogy most ő az erdélyi csaj vagy nem mert ugye van belőlük szebb napokon 4-5 is !!! A válaszokat várom priviben és nyílvánosan is !! Előrre is köszi !!! Tisztelt vl szerkesztőség !!! Mi nyíregyiek hiába használjuk a keresőt, mert ha valakiről jön egy két pozitív beszámoló másnapra a kedves brazil szolgáltatók azzal a névvel hárman is hirdetnek ráadásul több néven is !!! Nyíregyházi a 70-80 szolgáltatótól 20- aki korrekt !!! Ezért kérdezünk egymástól hogy ki a tuti és ki kamu !!!
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. november 05. 08:44
Már elég régen nézzűk, mivel volt itt már nagyon sok névvel, Petra, Kriszta 22, Bea, utóljára Helena néven, Zsoloka tudna róla mesélni, vagyis már írt róla többször is a fórumon.
Törölt felhasználó · 2016. november 04. 18:29
Cruz 25-öt nézzétek meg, baromi jó melle van
Szindbád · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. november 04. 17:22
Pontosan.
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. november 04. 12:53
Jessyka21 telejesen más mint a Jessyka19 :)