Köszönöm a tippet! Daniella és Rami továbbra sem akar összejönni. Ivett képei is bejönnek, mindjárt fel is hívom, tud-e fogadni? Ha eljutok hozzá, beszámolok róla. Remélem sikerrel járok!
Köszönöm a tippet! Daniella és Rami továbbra sem akar összejönni. Ivett képei is bejönnek, mindjárt fel is hívom, tud-e fogadni? Ha eljutok hozzá, beszámolok róla. Remélem sikerrel járok!
Üdv sorstársak !
Urak, aki esetleg hajlamos arra a"betegségre"amelyre én, miszerint kinézel valakit, de ő pont nem ér rá vagy ajánlatot kapol valakire megbízható forrásból, de mire mennél már pont nincs fent a hírdetése, akkor nektek Tesók van egy tutti ajánlatom.
Korzó mögötti sokak álltal ismert kecó, jelenleg saját szerény véleményem szerinti mester hármas tevékenykedik ott. Szerintem, ott 90%-nk megtalálja amit keres.
Akik a pörgős milf kategóriát kedvelik azoknak az Anett 37 adott.
Akik inkább a vékony pici,csini ,fiatal csajokat helyezik előnybe, azoknak tökéletes választás a Rami 19.
Illetve az összes többi punci vadásznak, akinek esetleg ez a két kategória mégsem jönne be ott az Anna 28.
Urak akinek ezzel újat mondanék higgyétek el ezzel a három csajjal nem lőttök mellé. Természetesen ezek saját vélemények, de büntudat nélkül merem a hölgyeket ajánlani.
Van Daniella! :)
.... Csak sajnos elfoglalt, szinte elérhetetlen telefonon. Rami szintén. Pedig régóta várnak már a bakancslistámon.
Ivett30
A stadion környékén rendel félidő *** moderálva *** és ebben benne van alapban csók,ami tényleg csók és a NF, ami 10/8
A jépeken valóban ő van de a kora több lehet olyan 38 és plusz 5kg,ami a seggén landolt. Aki szereti a formás nagy segget és egy nem lehúzós helyet akar kifogni annak tuti ajánlott kategória.
Már többszöri látogatásomkor is mindig meg voltam vele elégedve.
Hajrá makktársak :)
Sziasztok!Kis beszámoló az utóbbi pár hét eseményeiről... Nelli, lehúzás szagú történet.20 perc után már nyafogott, hogy letelt az 1 óra(wtf?! ). Melinda szilikon cicis nem tudom hogy mit keres ezen az oldalon, mert vajmi köze van ehhez a szakmához... Ivett30 bár már nem úgy néz ki mint a képen, de azért ki tesz magáért. Kitty25 aranyos bár a lakással nem voltam kibékülve, zavart a kutyaszag. Simonetta ok.
Gabo30 ezt már hetek óta írja a fórumra, ha olvastad volna egy kellemetlen élménytől tartottad volna távol magadat !
Helena 26 új csajszi vagy hajszín és névváltoztatós régi nagy átverős?
elég szíp...
Izabella23!
Kettő van és én a linken lévőröl fogok írni : https://videkilany.hu/59534-izabella
Felhívtam egyeztetés céljából és még négyszer,mire kiderül,hogy pontosan hova is kell menni( bár ne mentem volna)
Mekivel szemben első emelet,bejutás kulcs ledobásával.
A csaj csinos a rózsaszálak átlag felettiek. ***moderálva***
Kezdésnek masszir, majd rángatta, mondom nf is f-*zettem na húzott, szívott rajta párat szarul de keménylett,majd gumi és kiderült csak hanyat hajlandó csinálni és csak úgy,hogy közben fogta a farkam,de minek?
Nem ajánlott kategória
SZAR!
Szép napot MT-sak.
A mainapon meglátogattam Zafirát,szerintem a képek korrektek és valósak,a kecó rendezett, tiszta fűrdő.
A franciska remek, sex kitünő nincs nyafi érzi tudja végzi a dolgát profin.
A k*ltségek átlagosak,zavaró tényezőkkel nem találkoztam,kár hogy csak átutazóban van városunkban.
A hölgy értelmes jól eldumáltunk részemről ajánlott, nem porn*s filing inkább barátnős.
Vivike28 kedves aranyos a fotok valósak,tiszta rendezet lakás,fűrdő jól megközelíthető állomás környéke.
Az á*ai átlagosak,francia nyelvet hibáttlanul beszéli,igényes a hozzáállása sexben is jólmozog,selymesbör puha ajkak.
Összeségben ajánlott részemről.
Ha időm engedné mind a kéthölgyhöz visszamennék, megbízhatóak és korrektek.
További szépnapot mindenkinek.
Talán Eszter néven volt régebben .
Helenánál járt már valaki?
Szia! Most ahogy így mondod az infók alapján én is voltam már nála, csak régen más néven volt, és most teljesen más képei vannak fent, retusáltak, de ugyanazok a tapasztalatok, mint neked! Én sem ajánlom senkinek! Hiba volt meglátogatnom, még 1x nem teszem. CSak a nagy mellei vonzottak, de ennyiért nem éri meg, mert a többi nulla!
Megátogattam Angéla42-t. A képem nem tudom, ő van-e, de alakra-bőrre tényleg nagyon jó állapotban van, simán letagadhatna >5 évet. A cicik szilokonosak. Az előadás elég jó volt, nem hozzá készültem, ez mondjuk befolyásolta az élményt. Az elején picit azt éreztem, hogy nem akarja elkezdeni, de végülis francia és eksön közben odatette magát, kicsit PSE-sen előadta h neki is jó :)
Sziasztok!
A héten sikerült meglátogatni Orsit (44), és erről szeretnék pár gondolatot leírni.
Először is a képek köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Szerintem legalább plusz 15-20 kg van rajta. Lepukkant keco és ahhoz képest hogy arról volt szó egyedül van legalább 3 embert tudtam hangokból megkülönböztetni.
Úgy voltam vele ha már ott vagyok és a rózsákat átadtam maradok. Összeségében minden csak óvszerrel lehet, de ezt is csak f*sz cibálás közben tudtam meg. Így franciáról nem tudok beszámolni se aktusról. Igyekeztem a kézimunkát élvezni már amennyire lehetett. Részemről nem ajánlott. Nem tudom mi vitt rá a látogatásra...
Sziasztok!
Megosztanám tapasztalatomat, mert több egymásnak ellentmondó hozzászólás is született Zsuzsa37-ről.
Én csak jót tudok mondani, telefonban kedves és korrekt tájékoztatás, helyszínen ugyanolyan kedves.
Csinos a képek fedik a valóságot a haja rövidebb és egyenesebb.
Hozzáállása pozitív, a technika nagyon jó a francia és az aktus is finom érzéki.
Tapasztalataim alapján jószívvel ajánlom.
Akiről szívesen hallanék: Beatrix, Bogárka, Virág
Üdv.
Szia. Én személy szerint szívesen olvasnám később is az élményeidet ha megosztanád itt a fórumon ! Korrekt, a lényeget leírva osztottad meg az infot, és ezért van ez a fórum :)
Sziasztok! Eddig nem nagyon voltam aktív, de szerintem ezután se, de megosztom egy élményem.
Bellácska. Kor valós, képek aktuálisak, beszélgetni nehézkesen de lehet. Pozitívum, ennyi.
Az a bajom, hogy a telefonban nem vele beszéltem egyszer se, mert ha azzal lettem volna akivel beszéltem akkor valószínűleg, jobban éreztem volna magam. 1 órát szándékoztam ott lenni, de hamarabb eljöttem. Aranyos csaj amúgy, de ez a szakma nem neki való. Árak nincsenek hangsúlyban a nyújtott szolgáltatással. Meggondolandó őt vállasztani.
Nekem eddig még nem volt szerencsém a drága puncikkal. Bemész és onnantól csak az Ő műsora van. Vigyázz a cicimre, ezt nem lehet, azt nem lehet.
A hátadra fektet - egy kicsit simizi a cerkát néha bekapja, amikor úgy látja hogy ez jó, akkor vvköpeny fel és beleül és rutinosan gyorsan kivégez és ezzel vége is részéről a műsornak. Ilyen helyekre legjobb esetben is csak egy fél órára megyek.
Esemény dús szép estét
Egy-két felmerülő megjegyzés:
Kereslet-kínálat: a rosszabb 10/15-ösöket azért nem fogják hanyagolni, mert a vendégek is nagyon különbözőek, más igényekkel. Valakinek az jön be, hogy szép legyen, 15 perc alatt lerendezi a dolgot, és kész. A másik véglet, aki a müsort előtérbe helyezi az esztétikummal szemben. Míg többségében az utóbbiak lógnak inkább itt a fórumon, míg az előző kategória ránéz a honlapra, telefonál, megy és akkor nézi megint az oldalt, amikor kanos. A fórum is igazolja ezt, hogy inkább BF hiányára panaszkodunk, fadarab effektusra. Biztos nehéz elképzelni, de van olyan is, akinek az kell. És többen vannak, mint gondolnátok. Ezért nem fog eltünni a 10/15 kínálat.
Ugyanakkor osztom én is azt a véleményt, hogy ha valakihez visszajárós lesz az ember fia, akkor nem az ár miatt, hogy olcsóbb, vagy nem, hanem jó a müsor. Maximum kettő jó esetén végig gondoljuk, hogy ugyanaz a müsor, de az egyik olcsóbb. Én első alkalommal sosem ítélkezem a rózsaszálakon. Ha jó a müsor (ami szubjektív, inkább úgy írnám, hogy nekem bejött a müsor), akkor oda vissza fogok menni. De ez nem azt jelenti, hogy másnak is jó annál az előadó hölgynél...
üdv és derűs napokat
Így van !!! Ez teljes mértékben így van sajnos itt is igaz az a nagy marketing törvény, hogy ami drágább az jobban eladható,mert a többség az gondolja,hogy jobb is. A legtöbb esetben pedig természetesen nem így van.