Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. október 13. 01:00

Eggyet értek veled teljesen !! 

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. október 12. 22:42

Kereslet/kínálat. De igazad van. Sosem sajnáltam a rózsákat a jó élményért. De pont a legutolsó Szonja 27-es randimon (ami nem egyessel kezdődő ötszámjegyűre végződött) jöttem rá, hogy nem kell ám feltétlenül a zsugori virágboltosok árképzését figyelembe venni - és itt egészen konkértan az árok street teamről beszélek - sokszor elég kettővel többet telefonálni.
Szóval a 10/15-ös menyecskék nálam alapból felejtősek (lesznek mostantól). No persze vannak kivételek, pl Anikó 26, amikor a 10/15 nem a csikló átmérőjét jelenti miliméterben, hanem azt, hogy alapban benne van minden, amit az 10/15-ösök még 2-3 plusz rózsáért számláznak.)
Ez rajtunk is múlik kedves kollégák, egyszerűen hagyagolni kell az ilyet, bármennyire vonzó a lehetőség!

És legyen egy (fiktív) példa: Gaby 26-al pedig bemutatkoztunk, telefonban baromi szimpatikus volt, élőben még szebb. Szonja után határozottan bírtam volna, de aludtam rá egyet.
Nem mentem. Nem azért, mert nem telik, hanem mert rossz érzés, amikor hasonló kaliberű nővel töredékrózsáért tudok találkozni. Pl Virág 30, Ivett 30, Daniella 32, hogy csak a most hirdetőket nézzük.


 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. október 11. 14:56

Lassan már  arany*rban mérik a P*nát. Nyíregyen ..

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2016. október 11. 11:49

Reni24 hová lett? Nagyon bomba a csaj(annak aki husisakat szereti). Ápolt, nem római. Nagyon finom punci, nyelves csók, porn*s szemembenézős szopi. Odaadó, illatos. Remélem visszatér.

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. október 11. 11:20

Igen azt mondja, de a Gina meg azt mondja , hogy a Daniella a tuti :) jól ismerhetik egymást... ;)

 

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2016. október 11. 11:10

 Egyszer nekem is sikerült meglátogatnom, és ezt tudom én is elmondani róla. Mondtam neki, hogy ő a legjobb Nyiregyen, de azt felelte hogy Gina a szakma csúcsa. Remélem oda is sikerül egyszer bejutni.

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. október 10. 19:48

 Nekem is nagy kedvencem a Daniella ! :)  Nekem  még mindig " ő " a csúcs jelen pillantban !!

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. október 10. 17:35

Nelly 21 - volt már valaki? Én aztán nem fibrillálok, ha új menyecskét kell megnézni, aranyos is volt a telefonban, de az 'akcentus' pont eléggé zavaró volt, hogy tovább keressek.

misitibi · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. október 10. 14:48

Uraim!

 

Visszanéztem, és sajna nem írtam még beszámolót Danielláról. Nos, a minap sikerült elérnem (elég nehéz, többszöri próbálkozásra jött össze). Végül sikerült. Nem először jártam nála, úgyhogy nagy meglepetés nem ért. Nagyon szép lány, karcsú, kb 30 mint a hírdetésben is. Amikor beléptem azonnal ölelés, csók, kedves szavak. Úgy elkezdtünk csókolózni az ajtóban, hogy azonnal elkezdett keményedni... Szóval zuhi, aztán az ágyon folytattuk. Maximálisan beleéli magát, a vendég kívánsásgát keresi, ráadásul lehet mindent, akárhova nyúlhatsz, tesz ő is ugyanezt. Nincs óranézegetés, van viszont egy finom p.ci, isteni csók, selymes bőr és abszolut pozitív hozzáállás. Nagyon jót lehet vele beszélgetni, igaz kicsit bohókás... Nagy BF, még kifele is csókolgat és úgy jön el az ember, mintha tényleg a szeretőjénél lett volna egy lopott órát. Nekem nagy kedvenc, te tényleg sokat kell küzdeni hogy elkapd :-)

 

Tibeti után szabadon: a fent leírtak a saját élményemet és szubjektív véleményemet tartalmazzák, de remélem sok más is hasonló élményekkel jött el tőle.

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. október 10. 10:13

Vivike 28 , voltam már hozzá amikor itt járt a városba régebben! Jól éreztem magam nálla :) kifejezetten az ajánható kategória a csaj :)

kjd · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. október 09. 15:18

 

 En is kernek infot

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. október 06. 16:56

Izabella 23- Nulla,, NEM AJÁNLOTT!

angelinn · Újonc (8 hozzászólás) · 2016. október 05. 12:47

 

 Egyaltalan nincs bennem roma vér!  Attol h töröm a magyart.  :)  nemtán roma gyûlölö vagy? 

kispe · Lelkes újonc (81 hozzászólás) · 2016. október 04. 15:29

 A nők soha nincsenek megelégedve magukkal, bármit mondhatsz nekik!

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2016. október 04. 12:48

 Hagyni kell kibontakozni ! :)

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. október 04. 11:13

Szerintem meg nem kell lebeszélni róla!  Ha a Rami ugy érzi neki kell az új cicik akkor legyen ! Ebbe bele szólni nem lehet nekünk vendégeknek. Ha kész lesznek az új cicik megyek és meglesem őket :D

 

Szindbád · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. október 04. 09:35

Kampánytevékenységbe kezdenék. Tudjuk jól, hogy Raminak milyen tökéletes cicikéi vannak. Kerek, feszes, kemény, tenyérbesimuló. Nos,  a kislány fejébe vette, hogy kés alá fekszik és megnagyobbíttatja őket. A segítségeteket kérem, hogy közösen beszéljük le őt erről  a borzalmas ötletről. Bárki megy hozzá, említse meg, hogy milyen szépek is így természetesen  a mellei. 

Kedvenc002 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. október 03. 16:16

Sziasztok!Tudnátok ajánlani olyan hölgyet aki válal autóban franciát és érdemes kipróbálni?

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2016. október 03. 06:42

 En is azt tudom elmondani mint RHZW1. Annyival kiegeszitve hogy a hajahoz még véletlenül se lehet hozzáérni. Csinálja a dolgát szépen csak közben érezni a távolságtartást. Olyanoknak ajánlanám aki annyira kanos hogy m3g a krumplit is megdugná ha el nem gurulna.

 

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2016. október 01. 06:33

Sziasztok! Anett36: Korzó mellett, pörgős csaj, nekem bejött a stílusa is a hely is, kezőknek ajánlott. Bellácska 20at próbálta már valaki? Reni 24 nagyon bomba a képeken! Valamelyik bátor versenyző leműszakiztathatná. Valami infó valakinek? 


Téma indítva: 2010.02.25., 17873 hozzászólás összesen