sziasztok,
nem vagyok vallásos, de mivel egyébként is egy fentebb valóvak mindent megköszönök (reggelit, ebédet, minden örömet, bánatot, stb.- egy szóval mindent), de ma gyónnom kell, hogy ma ismét Kleo 25-vel paráználkodtam.
Először is, nem mindig jó, hogy az ember fia itt meggyónja tetteit. Egy jó gyónás, és máris alig lehet elérni. Most is alig kaptam időpontot, ráadásul annyira elfoglalt, hogy csak egy felesnyi időre lehet zavarni. Na, mindegy., lényeg hogy ma ismét bejutottam hozzá. És ma sem bántam meg :)
Az előző alkalommal leírtak most is fedik azt eseményt. Én a BF hangulatot szeretem, és ő az első, akinél a PF-ért megyek el - szó szerint :) - (milyen szép a magyar nyelv, hogy szinte minden szavúnknak, kifejezéseinknek a környezethez képest teljesen más értelmezést is nyerhet).
Egyébként csacsogós, érdeklődő, de előadás közben meg tesz mindent, hogy az ember fia a csúcsra érjen. A mellei külön megérnek egy misét, én általában nem szeretem a nagy melleket, főleg a töltöttet. De Kleo-nál hozzáérek, markolászom és máris majdnem minden vércseppem nem a feladatára koncentrál, hanem hogy gazdája beteljesítsen egy ősi ösztönt. Arra már nem is jut egy csepp sem, hogy az agyamat lássák el oxigénnel. Ezt onnan gondolom, hogy így lehet, mert abszúlut semmi gondolat nem hagyta el közben. Mondhatni, hogy agyhalott voltam :).
Szóval szuper volt, szép napom lesz. Legyen nektek is. Kleo nélkül is lehet szép napotok, de nélküle nem érdemes :)