Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. július 11. 19:40

Fedor hozzászólásának hatására ma meglátogattam Kimberly27-t.

 

Egyeztetés: hihetetlen gyorsan ment, rugalmas - persze ha az ember fia is az vele :) - igaz ez talán azért is volt így, mert én voltam a mai ideutazásának első látogatója, hívója. Héten csütörtökig lesz.

 

Helyszín: állomás környékén. 10 emeletes felújított panel, az ágy szuper. Nagy és kényelmes. Ággyal szemközti szekrényajtó egy nagy tükör, ahol lehet közben mozizni is szemmel, hogy mi történik az ágyon. Szóval látni és érezni egyben :)

 

Kinézet: egy kis vita alakult ki a kinézettel kapcsolatban. A képek láthatóan retusáltak, de alapvetően a hölgyről készültek. Így azt mondanám, hogy nagyon jóból lett jobbá turbózva. A kor sincs eltúlozva, és a testalkat sem. Egy szóval arányos, tökéletes alkat - persze ez ízlés dolga. Arc és test szempontjából Christina Bella művésznőhőz lehetne hasonlítani. Akár még ő is lehetne . . . 

 

Hozzáállás: inkább p.rnofeeling, mint BF. Keresi az ember fia kedvét, kicsit élvezi is, jó színészi hangok, de nem túljátszottak, így végső soron nagyon izgató. Mindent meg tesz, hogy jól érezd magad.

 

Előadás: kellemes volt az együtt eltöltött idő, normál dolgokat vállal alapvetően félidőben. Vannak plusz lehetőségek is (gyengébbek kedvéért: extrák), amiket szintén érdemes kérni (pl. NF, csók). Ezen lehet vitatkozni, úgy gondolom, hogy nála megéri, még akkor is, ha otthonról több rózsát ki kell csempészni az asszonynak szánt rózsacsokros vázából. 

 

Összhatás: mint ahogy a vaterán szoktam értékelni: teljes szívból ajánlom az eladót. De mivel nem ott vagyunk, ezért inkább úgy fogalmazok, hogy nemesebb szervem ajánlja. Szóval menjetek, de mivel a héten még egyszer látni szeretném, ezért hagyjatok nekem is időpontot ;)

 

.. és mint mindig, a leírtak az én szubjektív tapasztalatom alapján írodtak ...

 

 

 

Zara25: ennyire jó reakcióval még nem találkoztam, amit lány írt, egy róla szóló kritikáról. Csak pozítvan tudok róla nyilatkozni. Nekem kedvem támadt tőle, hogy felkeressem, és lehetséges, hogy így is lesz ;)

 

Üdv és derűs napokat

 

 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. július 11. 14:23

Szerintem ez inkább vendég-, mint idő-függő. Amikor én voltam, láthatóan bőven volt időd, mégis én is az alábbiakat tapasztaltam. Mondjuk megértem, hogy nem jöttem be neked, 64 éves vagyok, kancsal, kicsit púpos, sánta, a bőröm ragyás, és selypítek is :D. Viszont poitívum, hogy így sem dobtál ki, és én végig  jól mulattam :DD

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2016. július 11. 11:58

Sajnos én is ezt tapasztaltam. :-(

 

Zara25 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 11. 11:27

Szia Kedves Geason! :)

Köszönöm véleményed es valamilyen szinten el is fogadom! 

Viszont annyit szeretnek ellene mondani hogy sajnos mostanság igen sűrűn előfordul az a jelenseg, hogy a bejelentkezett vendegeim késnek es igy a következő vendégem ideje lenne rabolva amit sem az adott sem a leendő vendégemnél nem szeretnek! Nem mondom hogy Te ilyen késős ugyfél voltál de sajnos sokszor elég egy ilyen ügyfél és máris borul a napom!  :(

Mindezektöl független mindíg próbálom a maximumot nyújtani minden hozzám ellátogató Kedves vendégemnek! :)

Elfogadom a kritikát ha jó ha rossz, mindíg tanulok belölle! :)

További szép napot Mindenkinek!  :)

 

 

Geason · Újonc (44 hozzászólás) · 2016. július 11. 09:13

" mivel szinte csak jót hallottam róla és általában ilyenkor csalódik az ember "--Ez nagy igazság !

 

Olvasva, hogy az elmúlt héten kettő pozitív értékelés is született a Zara-ról úgy döntöttem én is felkeresem. A hölgy valóban nagyon csinos kis tipp-topp szolgáltató a hely is teljesen rendben van.

Viszont a hozzáállás már annyira nem jött be. Az egész ottlét alatt végig érezni lehetett a "legyünk már túl rajta " filing-t. Ez nálam személy szerint hatalmas negatívum. Máoktól is hallottam már, hogy amikor jó napja van, akkor nagyon aranyos, viszont tud  nagyon fúrcsán is viselkedni. Én sajnos valószínűleg pont ezt fogtam ki.

 

Összegezve, aki egy bomba testü csajt keres tiszta,korrekt lakásban és nem jelent számára problémát az esetleg (ha olyan napja van) igen csak gyors futószalag efektus, annak vállalható a hölgy, de én nem keresem többet.

 

 

 

valaki1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. július 10. 23:14

Szia Robilover!Segitenel nekem Cleopatra elerhetosegeben?Esetleg valami plusz info.Elore is koszi. 

 

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. július 10. 21:42

Dorina 35

pro:kedves, korához képest jól néz ki, nfvsz

kontra: fogazni nem tudom miért kellett francia közben, az elég gáz volt.

nem megyek vissza.

bergeron · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 09. 12:24

Sziasztok!

Olyan lányt keresek akinél rendes nyelves csókolózás is van. Daniellát hívtam volna a beszámolók alapján, de soha nem tudom elérni. Másvalakit tudtok ajánlani?

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. július 08. 23:31

Odaát...

 

Kiscsavo33 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 08. 11:46

Sziasztok makktársak! Egy Adel (23) nevű lányról szeretnék veletek megosztani pár infót. Még a napokban jártam nála és hát mondhatnám eszméletlen volt a leányzó! A képeken tényleg ő van bár élőben mintha csinosabb lett volna de lehet, hogy ez csak az arca miatt volt mert tényleg nagyon szép. Extra kedves, fantasztikus szervízzel, hihetetlen jó franciával. A mellei nem túl nagyok (szóval aki a nagy didkókat kedveli az ne hozzá menjen) de kinek kell a nagy didkó ha valakinek ilyen szervize van! A lakás is nagyon szép, tiszta, rendezett. Érdemes meglátogatni, csak ajánlani tudom! 

És ha már itt vagyok valaki küldene pár infót Maya (19)-ről? Jöhet privibe is! 

Robilover · Újonc (26 hozzászólás) · 2016. július 08. 02:19

Sziasztok! Kingát (26) nem ajánlom! A *** moderálva ***, amit ő masszázsnak hív, az egy vicc, francia nulla, és elmondása alapján elég durva vendégköre van.

Jessy (apróhirdetés), külsőre jó, jó cickók, elég szótlan, kicsit elvont, rendmániás, lehet még meglátogatom, de elsőre elég furi, de amúgy nincs vele gond.

Cleopátra Masszázs tökéletes. Nálam mindent visz. Kedves, figyelmes. A masszázsa nagyon izgató, kellemes, franciája is tökéletes, beleéli magát.Pár alkalom és szimpátia esetén szex is van, ami nagyon szenvedélyes nála. S**ge nagyon feszes, cickói jók, nem kapkodja el a szexet. CSAK ÚRIEMBEREKNEK!

Valakinek van infója Amelitáról, Lilláról, Vivi (19)-ről?

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. július 07. 14:04

 

Zsuzsa 37 : Egyeztetés könnyen ment,belépek az ajtón hát mit mit mondjak elakad a szavam is, egy full csinos Nő fogadott ,sok huszonévesnek nincs olyan jó teste mint ennek a NŐnek ..

kedves és intelligens, odafigyel a vendégre,, 1 órát voltam nála, Nagy élmény volt!Részemről ajánlott.

Öregeb · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. július 07. 13:15

Akkor fedor úgy leamortizálta Kimberlyt, hogy tamáska25 már nem ismerte fel? Hol az igazság?

tamaska25 · Újonc (11 hozzászólás) · 2016. július 07. 11:50

Sziasztok.

Én is voltam Kimberlynel, de nem ő van a képeken a szolgáltatása jó. Remélem nem ijesztettem el senkit.

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. július 07. 10:07

Kimberly27: a képen Ő van, tökéletes test, gyönyörű didkók, feszes popsi, hosszú, fekete haj, plázacica típus. Nagyon kedves, készséges, az előadása is lenyűgöző, inkább érzéki volt, mint PSE. Ráadásul a *** moderálva *** is átlagosak (Nyh viszonylatban legalábbis). Röviden úgy érzem, ismét sikerült kifognom egy aranyhalat. viszont a héten ma van utoljára :(

csavarosfagyi · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. július 07. 09:16

Sziasztok!

Nem tudom szabad-e itt ilyet, de a *** moderálva *** volt fent egy csaj stéges tóparti fotókkal, nagy fenék vastag combok nem teljesen magyar. A számát tudja valaki véletlenül ?

33 · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. július 07. 07:47

Sziasztok. Régebben rendelt egy Csenge nevü hölgy,tudtok róla valamit? Vagy már nem dolgozik?

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. július 06. 22:00

Ma meglátogattam a kedvenc partneremet Csilla 28-at, tartalmas egy óra volt hm .. jó jó nekem :)

Virgoncvili · Újonc (40 hozzászólás) · 2016. július 06. 21:26

Sziasztok! Ma délután telefonos egyeztetés után látogattam meg Gina (25) nevezetű hölgyet! Lakás tiszta, fürdőszoba rendben. Franciája után kértem, hogy ha nem vár előre egyeztetett időpontban más vendéget, akkor ,még  egy fél óráért f*zetnék. A hölgy, nagyon gyönyörű, bájos, mosolygós teremtés, tetoválása szintén nagyon bejött. Bucsúzáskor megígértem neki, hogy hamarosan újra meglátogatom. Összegezve: Aktus 10/10 :)

Törölt felhasználó · 2016. július 06. 14:43

Lya32-ről valakinek infója? Régend olgozott, de nem találom...esetleg telefonszáma?

Köszi


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen