Fedor hozzászólásának hatására ma meglátogattam Kimberly27-t.
Egyeztetés: hihetetlen gyorsan ment, rugalmas - persze ha az ember fia is az vele :) - igaz ez talán azért is volt így, mert én voltam a mai ideutazásának első látogatója, hívója. Héten csütörtökig lesz.
Helyszín: állomás környékén. 10 emeletes felújított panel, az ágy szuper. Nagy és kényelmes. Ággyal szemközti szekrényajtó egy nagy tükör, ahol lehet közben mozizni is szemmel, hogy mi történik az ágyon. Szóval látni és érezni egyben :)
Kinézet: egy kis vita alakult ki a kinézettel kapcsolatban. A képek láthatóan retusáltak, de alapvetően a hölgyről készültek. Így azt mondanám, hogy nagyon jóból lett jobbá turbózva. A kor sincs eltúlozva, és a testalkat sem. Egy szóval arányos, tökéletes alkat - persze ez ízlés dolga. Arc és test szempontjából Christina Bella művésznőhőz lehetne hasonlítani. Akár még ő is lehetne . . .
Hozzáállás: inkább p.rnofeeling, mint BF. Keresi az ember fia kedvét, kicsit élvezi is, jó színészi hangok, de nem túljátszottak, így végső soron nagyon izgató. Mindent meg tesz, hogy jól érezd magad.
Előadás: kellemes volt az együtt eltöltött idő, normál dolgokat vállal alapvetően félidőben. Vannak plusz lehetőségek is (gyengébbek kedvéért: extrák), amiket szintén érdemes kérni (pl. NF, csók). Ezen lehet vitatkozni, úgy gondolom, hogy nála megéri, még akkor is, ha otthonról több rózsát ki kell csempészni az asszonynak szánt rózsacsokros vázából.
Összhatás: mint ahogy a vaterán szoktam értékelni: teljes szívból ajánlom az eladót. De mivel nem ott vagyunk, ezért inkább úgy fogalmazok, hogy nemesebb szervem ajánlja. Szóval menjetek, de mivel a héten még egyszer látni szeretném, ezért hagyjatok nekem is időpontot ;)
.. és mint mindig, a leírtak az én szubjektív tapasztalatom alapján írodtak ...
Zara25: ennyire jó reakcióval még nem találkoztam, amit lány írt, egy róla szóló kritikáról. Csak pozítvan tudok róla nyilatkozni. Nekem kedvem támadt tőle, hogy felkeressem, és lehetséges, hogy így is lesz ;)
Üdv és derűs napokat