Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2016. július 05. 19:51

Anikó 27.

Eleg jo érzés ha egy nő elhiteti veled hogy élvezi a franciát amit csinal. Ügyes és lelkes, tudta mi indit be. Nagy élmény volt.

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. július 05. 19:51

. . . Lara el is ment, . . . sajnos ;(

 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. július 05. 14:13

Pár emlék:

Zara25: sztem legtöbben már ismerik :D. Gyönyörű, szexi bombázó, nekem a s**e jobban bejött, mint legendás didkói. Kedvesnek tűnt, profi előadással, de valahogy végig az volt az érzésem, hogy siettet, kapkod, az pedig nálam nagy mínuszpont. Emiatt valszeg többé nem megyek hozzá.

Jessyka21: a debreceni angyal. A sok pozitív komment miatt látogattam meg, ezért talán túl nagy elvárásokkal. Valóban közvetlen, kedves, mosolygós, törékeny virágszál, de összességében nekem talán túl szolid volt, viszont az előadás valóban professzionális (bár a PSE kedvelőinek inkább nem ajánlom). Ha visszatér, lehet én is úgy teszek.

Lara27/19: a szőke bombázó rózsaszínben. Elmondása szerint 19, csak a látogatók alacsony száma miatt váltott 27-re (látszólag igaz). Nagyon kedves, aranyos lány, valszeg Ő van a képeken, hihetetlenül feszes popsi, szűk jáde kapu, nagy, természetes dombok, emellett minden póz kedvére való.. összességében egy igazi gyöngyszem, a rózsacsokor mérete viszont szintén átlagon felüli. Csak időnként tűnik fel, tehát érdemes keresni, ha itt van. Csak úriembereknek!

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2016. július 05. 09:56

A Tibeti szerzetes rég nem járt erre ! Hiányolom azért...

akii · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. július 04. 20:14

Nemrég jártam Anett36-nál, nem bántam meg. 1órát töltöttem nála, natúr franciska, aktus gumival. Nálam 10/10. csak ajánlani tudom.

misitibi · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. július 04. 12:18

Hali mindenkinek!

 

Ismét egy friss élmény, Dórcika (31). A képeken így utólag megnézve ő van, bár a valóságban van némi nem szoliban szerzett barnaság, de nem zavaró, kedves, mosolygós lány, kor kb stimmel, bőre finom. Én egy gyors NFVSZ-re *** moderálva ***. Egyéb *** moderálva *** nem emlékszem, de normálisak. De a lényeg: úgy lerendezett, hogy csak na. Jó franciatanára lehetett, bőnyálas, kézimunkát is kiválóan használja, rendesen dolgozik a szerszámon, nem is rosszul. Végül a szájában sikerült frankón a megbeszéltek szerint elmenni. Ha valakinek ilyen jellegű mehetnékje van, nagyon ajánlott kategória.

fuvaros · Újonc (55 hozzászólás) · 2016. július 04. 00:09

Szilvi Nyírtelek apróhirdetés!

 

Nyírtelek mellett található egy faluban.

A hely lepukkantabb már nem is lehetne.

*** moderálva ***

Nem ajánlott !

Denim · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. július 03. 22:40

Szia! Dior mindenképp megér egy látogatást, abszolút ajánlott! Réka pedig messze messze kerülendő! Üdv  

 

angelinn · Újonc (8 hozzászólás) · 2016. július 03. 09:25

👐szio.  Reggeltöl vagyis hetfötöl péntekig szalkán leszek. 

Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2016. július 02. 14:01

Megosztanám egy negatív élményemet.

A ***moderálva***között akadtam egy fiatal Miranda nevü lányra, hatalmas negatívum abszolut a nem ajálott kategória

Ha valaki betervezte priviben elmondom a tapasztalatot.

Skd · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 01. 18:23

Sziasztok! 

Dior, Réka25,Klau22, Ramóna25, Lola? Róluk valaki tud valamit? Milyenek stb? Hely korrektség stb stb ***moderálva***

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2016. július 01. 16:57

Már tovább is állt a Dalma :)

 

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2016. július 01. 11:52

Micsoda friss husik Dia19, Maya19, kár hogy mára már bejelentkeztem máshová.

De aki tesztelte, irhatna egy pár sort róluk.

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2016. június 30. 22:14

 Köszönöm szépen az infót. Meglátogatom a hölgyeket. Majd lesz beszámoló is akkor ;-) Szép estét mindenkinek!

 

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · 2016. június 30. 13:19

 

 Én voltam mindháromnal lizanal egy éve korrekt öt rózsa volt régen, Bella húsos csajszi nekem bejott francia nagyon tuti, emi sem rossz csak vikendtelken fogadott elég kívül esik, vadregényes;-) angelinnal nem voltam panzió miatt de ami késik nem múlik ;-) 

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2016. június 29. 21:28

Szeva mindenki. Olvastam nemrég,hogy volt valaki a Mátészalkai csajszinál. Szeretném meglátogatni a hölgyet,csak jó lenne valakitől még pozitív megerősítés. Bella----Lizi? Melyik csajszi a jobb? Köszönöm ha valaki tud valamit. 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. június 29. 11:34

Pár infó:

Carmen28: belvárosban, ismert kecóban, szép arcú, intelligens höly, kedves, igyekszik, a képeken Ő van. Ajánlott.

Vivi19: szexi kis roma csaj, a szolgáltatás egy rossz vicc...

Anna28: temető környéke, kedves, színvonalas szolgáltató, formás vonalakkal. Csak úriembereknek!

 

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2016. június 29. 10:53

Jessyka valóban egy gyöngyszem, igaz én annyira nem szeretem az ilyen vékony lányokat, de egyszer felkerestem debibe /a fényesudvar egyik utcájában rendelt/ és igazán kitett magáért nagyon kellemes csalódás volt.

Nagyon ajánlott azoknak akik szeretik az ilyen tipusu nőket és azoknak is akik nem, mert meglátják mireképes a jó hozzáálással egy hölgy. Lehet újra felkeresem ha már hozzánk vezérelte a sors. Akkor még azthiszem 19 volt  és a vékonyka lány úgy nyelte el szerszámot, hogy csoda, pedig kicsit féltettem filigrán termetét mi lesz vele ha az eksönig jutunk, háát kitett magáért.... 

Levvvi · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. június 29. 10:42

Sziasztok! Új vagyok itt a honlapon, a Mia (25) nevű felhasználórol tudtok valamit? Vélemények, tapasztalatok? Előre is köszönöm.

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2016. június 29. 10:13

Hétvégén meglátogatom a kedvenc sz*xpartneremet :)


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen