Esetleg még Ninettke meg Micus! Amúgy nem értem, hogy Nyíregyen miért dolgoznak sokkal dr*gábban a lányok mint Db.-ben?!
Esetleg még Ninettke meg Micus! Amúgy nem értem, hogy Nyíregyen miért dolgoznak sokkal dr*gábban a lányok mint Db.-ben?!
Makktársak!
Most hazudtolom meg az előző írásomat, járatlan útra vettem rá magam (hál Istennek). Nem tudom mi van velem, ilyen sűrűn nem szoktam ribizlizni, de korábban meg az volt a baj, hogy kevés a beszámoló. Jessyka (21) mától van városunkban, megtetszettek a képei, így ma ellátogattam hozzá. Víztorony környéke, ismert kecó.. adogatják egymásnak a lányok.
So, a hölgy Debrecenből van nálunk a héten. Ilyen szép lányt rég láttam! De komolyan. A képeken ő van, élőben szerintem még szebb. (Debreceni fórumon van pár sor róla, de nem sok). Vékony, magas, nem túl nagy cici (mondhatni kicsi), de a kedvessége és szépsége vitathatatlan. Finom bőr, még finomabb p.nci. Hozzáállás maximális, keresi a vendég igényeit! Egyelőre egyedül van, és minden szolgáltatás alap (csók szimpátia alapján). Anikó után ismét 10/10-es csaj. Aki kedveli a fiatal vékony lányokat, azoknak kötelező..... :-)
Uraim! Hajrá!
Makktársak!
Lehet már kicsit elcsépelt lesz és már írtam is korábban, de sztem megérdemli. Járt utat a járatlanért ne add fel jelszóval ellátogattam sokadjára Anikóhoz (27). Szerintem az egyik legjobb szolgáltató a városban, sok új lánytól úgy jövök el, hogy nem érte meg elmenni, Anikótól még soha. 1. tényleg felszedett kicsit az elmúlt egy évben, de jól áll neki. 2. Hozzáállása ugyanolyan odaadó mint régen, bőre ugyanolyan finom, csókja igazi nyelves, tisztára mintha a szeretőddel lennél. 3. francia tudása vagy fejlődött, vagy az én emlékeim koptak meg, de majdnem elmentem a szájában. Szóval az aktus már nem is volt olyan hosszú :-), teljesen elvarázsolt, mint mindíg. Aki még nem próbálta, hajrá! Nekem Ő 10/10
👌👌👌
szia tudsz küldeni elérhetöségeket?
jó ribizlik amugy?
Jól beszélek Anikó? :)))
☺☺☺☺
Ezen én is agyaltam,hogy tuti túljelentkezés van. Az itt hirdető lányok annyira ki vannak éhezve szexuálisan,hogy szerintem még el is utaznak Nyíribronyba,sőt igaz Ricsi nem kérte,de akár a lányok még honorálnák is neki a szolgáltatást. :)
Tényleg itt van újra! :) Igen,testügyileg abszolut bomba volt,sztem nem sokat változhatott. Nálam mellben ő az első helyezett. :)
nem találom az írást légyszíves ha nem gond oszd meg a tapasztalatod.
A *** moderálva *** találtam egy Miranda néven hírdetőt ha róla van arról is eőre is köszi.
Na ?! Itt a Szofi..... nem is bánom ,mert már volt aki rámírt, és kamus gyereknek gondolt ,aki csak vakokat írogat ki ide :(
Wjdks barátom, vissza tért a kedvenced ..... a Zara :) lehet meglátogatom, testügyileg régen is bomba volt :)
Voltam nála ,igaz nem mostanában akkor még Nyíregyen volt a Kendrával ! Írtam is róla talán akkoriba, ha nem akkor privátba írok nekd róla :)
Na irtak már? Túljelentkezés van gondolom :D
Sziasztok!
Akik érdeklődtek nem hírdető lánnyal kapcsolatban, privátban tudok elérhetőséget adni.
Most kaptam rá felhatalmazást 1000 bocs a várakoztatásért.
Jó ribizlit és sok élményt Nektek. :)
Sziasztok lányok!
***moderálva***Richárd vagyok Nyiribronybol 21 éves és ismerkedni akarok!:D:D
Légyszi irjatok nekem stb!:D:D
Ha jól emlékszem Heni 24 régebben Heni20 néven volt fent, és tényleg ugyan ezekkel a képekkel :) anno a Zsoloka akart hozzá menni ( Heni 20-hoz ), ő biztos megtudná mondani biztosra ,hogy eggyezik- a "két Heni "
Heni 24...pár éve voltam nála...akkor is ezekkel a képekkel hirdetett.Kifejezetten ajánlom...Nem ellenkezett.Tudta mi a dolga és ezzel majdnem mindent elmondtam szerintem.Közben ment a p*rno. és jó volt a kecó!
Pedig érthető a tanács!
Igen látogatták, de te ne tedd szemezgess más hrdetővel :)