Kedves Prince90!
A sorok között tudni kell olvasni. És akkor rá jössz, hogy nem csak kérdezni kell tudni, hanem másnak válaszolni is, illetve élményeket megosztani - használható információkkal.
Vagy más oldalról megközelítve: az önzőséget és az önzetlenséget egy hajszál választja el egymástól. Ha csak kérsz, akkor előbb utóbb nem fognak adni önzetlenek emberek sem, mert nekik is szükségük van a visszacsatolásra. Ha csak kérdezel, akkor előbb utóbb nem fognak válaszolni. Sem a hozzászólásaim száma, sem a meglátogatott hölgyek számát figyelembe véve nem érzem, hogy több, vagy kevesebb lennék itt. Én is voltam kezdő, elkövettem hibákat. Nekem is szóltak be "öreg tagok". Én semmi frankot nem akartam megmondani, csak véleményt nyilvánítottam. Igen sajnálom, hogy a feléd eső kritikából inkább a negatív oldalt látod, és nem építkezel belőle. Persze könnyebb rombolni, mint építeni.
Egyébként meg nézd meg a saját hozzászólásaidat, és picúrét, és vond le a következtetést! És amit még nem látsz, hogy picúr privát üzenetben hány embernek küldött infót lányokról. Talán rá jösz ezek alapján, hogy neki miért nem szóltak be, és neked miért. Minden kritikából lehet építeni is, és nem csak megsértődni. Előbbi esetén jól fogod magad érzeni, utóbbi esetben nem.
Kívánom, hogy érezd jól magad. Ne azért mert nekem van igazam, hanem mert megtalálod a magad őszinte igazságát...
üdv és derűs napokat