Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. január 30. 17:14

Kedves Prince90!

 

A sorok között tudni kell olvasni. És akkor rá jössz, hogy nem csak kérdezni kell tudni, hanem másnak válaszolni is, illetve élményeket megosztani - használható információkkal.

Vagy más oldalról megközelítve: az önzőséget és az önzetlenséget egy hajszál választja el egymástól. Ha csak kérsz, akkor előbb utóbb nem fognak adni önzetlenek emberek sem, mert nekik is szükségük van a visszacsatolásra. Ha csak kérdezel, akkor előbb utóbb nem fognak válaszolni. Sem a hozzászólásaim száma, sem a meglátogatott hölgyek számát figyelembe véve nem érzem, hogy több, vagy kevesebb lennék itt. Én is voltam kezdő, elkövettem hibákat. Nekem is szóltak be "öreg tagok". Én semmi frankot nem akartam megmondani, csak véleményt nyilvánítottam. Igen sajnálom, hogy a feléd eső kritikából inkább a negatív oldalt látod, és nem építkezel belőle. Persze könnyebb rombolni, mint építeni.

 

Egyébként meg nézd meg a saját hozzászólásaidat, és picúrét, és vond le a következtetést! És amit még nem látsz, hogy picúr privát üzenetben hány embernek küldött infót lányokról. Talán rá jösz ezek alapján, hogy neki miért nem szóltak be, és neked miért. Minden kritikából lehet építeni is, és nem csak megsértődni. Előbbi esetén jól fogod magad érzeni, utóbbi esetben nem.

Kívánom, hogy érezd jól magad. Ne azért mert nekem van igazam, hanem mert megtalálod a magad őszinte igazságát...

 

üdv és derűs napokat

 

 

Pistabá · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. január 30. 07:20

Sziasztok!

 

Tudnátok abban segíteni nekem, hogy a hírdető lányok közül ki az aki örökösi?

Köszi előre is!

 

Üdv!

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. január 29. 11:03

Hát igen! Erről írtam pont pár napja. Mert ugye milyen véleltlen, hogy névváltozás után nem sokkal pont rákérdeznek valakire, és az illető csak ezért regisztrál, hogy ezt megtegye. De most is szívesen bocsánatot kérnék, ha bebizonyosodna, hogy nincs igazam ..

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. január 27. 23:51

Ez is egy nagyon jó meglátosod Tibeti ! Az is egy külön történet, hogy be sem kell regisztrálni és igy is tudják olvasni a fórumot a be nem regisztrált tagok is, de ők igy nem tudnak infot írni, magyarán csak kapnak adni nem adnak infót! Van olyan  fórumozó akinek van 10-15 hozzászólása és mindbe csak infót kér lányokról de irni nem irt még egyről sem! Nekem is van olyan .hogy privátba kér tőlem egy pár lányról információt de soha nem irna vissza ,hogy " köszi az infot" ! Azért azon is el kell gondolkozni hogy ha kap az ember fia egy két negatív beszámolót csajokról és nem megy el akkor nem dob ki 10-12 rózsaszálata saját zsebéből feleslegesen! De a pozitv hangvételü beszámolónak is megvan a maga jó oldala mert ha van több jó beszámoló a lányról már nyugodtabban megy el meglátogatni a hölgyet a vendég! Én nem szoktam nagyon negatív infót  beírni a fórumra, fóleg ha elsőre megyek csajhoz és nem volt nekem esetleg megfelelő a szolgáltatás mivel lehet nem voltam a lánynak szimpi vagy eseleg más dolgok nem jöttek be neki velem kapcsolatban! De privába megirom ószintén mindig mi volt abban az egy órában! De az koránt sem biztos hogy elmegy egy másik vendég ahogy a csajhoz és ugyan azt kapja mint ami velem történt meg akkor esetleg!  De azért vannak segítőkész vendégek is akiknek ha adok infot privibe akkor irják vissza ,hogy ők melyik  lányoknál jártak és ha valamelyikről esetleg kell egy két fontos tudni való akkor szívesen megosztják velem ! Ez volna a helyes ut mindenkinek szerintem!

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. január 27. 21:59

Akinek nem inge, ne vegye magára! És főleg keveset fórumozóknak szól!

 

Olyan sokszor látunk itt olyan kérdést, hogy xy-ról jöhet infó. Még néha válaszolnak is nekik, de inkább nem. Tudjátok, hogy miért nem? Mert kap választ, aztán semmi. Pedig igazán azzal lehetne megköszönni, hogy ha szimpatikus volt a segítség alapján a hölgy, elmegy, és utána megírja a saját szempontjai alapján a véleményét, segítve másokat a döntésben. Ritka kivételek vannak, de nem ez szokott történni. A következő hozzászólás általában szintén egy érdeklődés.

 

Adni és kapni egyensúlyát be kellene tartani, mert ha az egyik oldal a nulla felé halad, akkor a másik oldal is arra felé fog haladni. Mindennek ez az alapja, mert minden egyensúlyra törekszik.

Szóval ne csak kérdezni tudjatok. . .

 

üdv és derűs napokat

 

 

NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2016. január 27. 11:42

Valaki Szofiról tud valami?? köszi ha van infó!

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. január 27. 11:02

A képei nagyon jól sikerültek a valósághoz képest. A back end még el is megy, de a front end már jócskán igényel kompromisszumkészséget (a melltartó nem is került le). Mindenesetre a francia, diszkréció nagyon rendben volt.

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2016. január 26. 15:51

Neked bejönne (már amennyire sikerült 'megismerni' itt a fórumon :) ) Nincs bf, viszont eléggé vadóc, lehet tolni rendesen. :)

 

Törölt felhasználó · 2016. január 26. 15:17

Én is így voltam ezzel, de nem a képei győztek meg.. Nekem nagyon jó volt, de ez az én véleményem. Én pont az ilyen stílusú franciázás híve vagyok!

 

Aliglátszik · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. január 26. 14:04

...ja, s hát az Alexandra 26 sem éppen érdektelen számomra, ha valaki a kedves fórumozók közül éppen járt volna nála az elmúlt időkben, hát hálás lennék némi útmutatásért...

 

Aliglátszik · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2016. január 26. 14:01

Sziasztok!

 

Amandáról, s Alice-ről van valakinek információja? Ha nem ide, akkor jöhet privátban is! 

Remélem holnapig ír valaki, mert ha nem, akkor kénytelen leszek vakon felkeresni az egyiket.

Igen, tudom, a megbízhatóakat nem szabad lecserélni, de hát ezekből is lehet egyszer megbízható, nem?

Nos, valaki?

fuvaros · Újonc (55 hozzászólás) · 2016. január 26. 11:16

Srácok a Tibeti szerzetes hozzászólására érdemes oda figyelni,mert korrekt és tényszerű dolgokat ír a fórumbaúgy,hogy intelligensen nem sértő a véleménye. 

Persze vannak még páran akinek lehet hinni ők általában 100 feletti hozzászólással rendelkeznek. 

Idegesítő,hogy sok kérdezősködő lusta visszanézni kiről és mit írtak. Szerintem ezekre nem is kellene reagálni. 

Azzal is egyet értek , hogy a név változtatás  nem megoldás, tenni kell ahol, hogy sok visszajárós vendége Legyen a lánynak. 

arena · Újonc (17 hozzászólás) · 2016. január 26. 07:43

Szia Makktárs!

 

Ha egyre gondolunk akkor egy hason fekvő képe volt pirosnak tűnő tangában......ez a száma:063078******.És ha jól emlékszem "." néven hírdetett.

 

 

Ha jársz nála légyszíves küldj már egy beszámolót róla!Köszönet

 

Mr xd · Újonc (22 hozzászólás) · 2016. január 26. 06:27

Sziasztok a Dafina névvel hirdető lányról tudtok valamit? Válasz jöhet privátban is, köszi.

Junior29 · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. január 26. 03:26

Sziasztok!

Nem ismerem Alexa 23-t, és nem önreklámozás volt a kérdésem. Csak szeretném tudni ki az akit meg lehet keresni, és nem a toldin, vagy örökösön dolgozik, hanem a Jósában. Egyébként Alexa 23-t nem is látni a hirdetők között.

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2016. január 25. 20:35

Valaki kap egy negatív hozzászólást ,nem gyorsan nevet kell változtatni mert az nem jó megoldás,inkább a hozzáálláson kell változtatni!

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2016. január 25. 18:32

Köszi. Így már elgondolkodom rajta, pedig a képei alapján bejött a csaj.

 

Törölt felhasználó · 2016. január 25. 17:21

Aki szeretne egy forró franciát, annak ajánlom Mirjam 19 - et! Nem fog csalódni az, aki szereti a szemkontaktust, a nyelvvel izgatást és a bőnyálas franciát.. 😉 (2 alkalom)

Törölt felhasználó · 2016. január 25. 17:17

Alexa23 - nak nem ez az első ilyen húzása...!

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. január 25. 15:41

Kedves Dereck!

 

Igazad van! Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kinek mit hisz el, és ugyanakkor mindenkinek szíve joga azt leírni, amit gondol. De a leírtak engem nem győztek meg, le is írom, hogy miért:

- évek óta észreveszik a fórumon az ilyen érdekes véletleneket. Érdekes ebből a szempontból, hogy pár hónappal ilyen fogadtatás nem volt szerinted. Pár hónapon belül még talán én is jeleztem ilyen érdekes összefüggést más újoncnál.

- talán még elhiszem, hogy a leírt hölgyeknél jártál. De miért pont most jutott eszedbe regisztrálni? Miért pont most láttad értelmét? Az, hogy leírtad, hogy mennyi hölgyről tudnál beszámolót írni, azzal kevésbé lettél szimpatikus, nem csak az én szememben.

 

Jó lenne, ha a fórumon több lenne a fórumozó, mint a szemezgető információ hajhász, aki csak információért kuncsorog, de semmit nem ad. Ha ad is, akkor nesze fogd meg semmi információ pár szóban. És ne haragudj meg, de amit írtál (beidézem, de lentebb úgy is megnézhető: "én visszajáró vendégeként mondhatom, hogy érdemes elmenni hozzá") az a semmivel egyenlő, ugyanaz, mint amit a többi hölgyről írtál, ahol alapvetően csak azt fejtegeted, hogy visszajáró vendég vagy.

Nagyot mondani mindenki tud, csak sok esetben nincs mögötte semmi, vagy valamilyen érdek húzodik mögötte.

Hidd el, hogy még boldog is lennék tőle, ha bocsánatot kellene kérnem tőled, de az igazság, hogy engem nem győztél meg. És hidd el más is át látja könnyen a véletlenségeket, csak most én estem abba a csapdába, hogy a legügyesebb voltam, és elsőre reagáltam...

 

Más: vendégként sok mindent megkövetlenünk a lányoktól. Főleg korrektséget. De ezt megkövetelhetnék sokan maguktól is, hogy korrekt véleméynt, beszámolót írunk róluk.

Nem fontos regényt írni. Ott van pl. Zsoloka, aki egy-egy lányról keveset ír (igaz egyszerre többről is :) ), de abban a pár szóban több van benne sokszor, mint más regényében.

 

üdv és derűs napokat

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen