Jessica egy vékony, csinos lányka, nulla lelkesedéssel egy nagyon lepukkant lakásban.
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2016. január 25. 14:52
BigBoy · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. január 25. 11:35
Hi all!
Sziasztok! Érdeklődnék egy Hölgyeményről " Lia 19 " volt már nála valaki? Egy kicsit hasonlít az apróban korábban hírdető Dia20-hoz.
Várom a válaszokat priviben is.. Üdv.
jozeffo · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. január 25. 10:56
srácok,
Dafina és Alíz nevű hölgyeket próbálta már valaki?
privátba is jöhet
köszi
Alaefin · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 25. 10:16
***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Vanda25
Sziasztok. Nem régiben jártam Nyíregyházán Vanda(25)nál. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Megbízható és jól végzi azt amit kell amiért felkerestem.
Köszönöm a kellemes együtt létet Vanda (25).
brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. január 25. 10:06
Hello! Ha már szóba került.. Mollyka milyen? Köszönöm előre is!
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2016. január 24. 18:33
Dereck és Junior29 felhasználó simán elmehetne Alexa 23 önreklámozásnak is. . .
Ha már futtatni akarja magát, akkor profin kellene. Valószínűleg sokan hozzáteszik azt is, hogy ha jó az előadás, akkor megy az üzlet is, nem kell ilyen eszközökhőz folyamodni.
Na de miért is gondolom én, hogy ez itt önreklám?
Junior29 csak azért regisztrált tegnap, hogy rákérdezzen, ki rendel a Jósavárosban? Biztos véletlen, hogy pont az a városrészt kérdezi.. :)
Majd másnak délelőtt teljesen véleltlenül regisztrál Dereck, és délután teljesen véletlenül Alexa 23-t javasolja.
Túl sok a véleltlen egybeesés! Lehet, hogy páran beleesnek ebbe, de ezzel csak időt lehet nyerni, nem hosszú távon visszajárós vendéget. A marketing (még a profi is) felesleges időpocsékolás, és pénzkidobás. Jó termék, vagy szolgáltatás! Az fogja müködtetni az üzletet. Különben csak a vevő átveréséről beszélhetünk, és aki már a marketing eszközönknél sem válogat a módszerekben, attól több sem várható a szolgáltatás igénybevételekor . . .
Természetesen megkövetem magam, ha ez mind csak egy rossz következtetés lenne. . .
üdv és derűs napokat
mark3131 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 24. 16:42
Sziasztok...rokxi-rólinfó???thx
Junior29 · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. január 23. 16:31
Sziasztok!
Megtudjátok mondani ki rendel mostanság a Jósavárosban?
Karesz1980 · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. január 23. 15:48
Ki a legjobb csaj most Nyíregyen?Tudtok segíteni?Pénz nem számít!
Tomi05 · Kvázi-tag (155 hozzászólás) · 2016. január 23. 10:32
Valentina egy január 10-én kapott kevésbé pozítív véleményre reagálva hírtelen nevet változtatott, és most már Tina 18 néven fut. De érdekes módon a képeit nem változtatta meg, így ennek a névcserének nem sok értelme volt :))
Törölt felhasználó · 2016. január 22. 21:54
Szeva Pajti! Én voltam nemrég kb 2 hete mindíg csak délelött 10 től van kapcsolva ,így próbáld meg kösd fel a gatyád mert nem kis falat.
cicimester · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. január 22. 18:40
Sziasztok. Jennifer (21)ről valakinek van valami információja? Csak azért kérdezem mert jelenleg kétes hírdetőként van fent.
csavarosfagyi · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. január 22. 11:45
Sziasztok! Dundikat hogy lehet elerni? Privatban valaki irja mar le. Telefont soha nem veszi fel.
drfelcser · Újonc (17 hozzászólás) · 2016. január 21. 00:28
Mirjam19: az egyik kárpátaljai sétányon található, a képeken ő van, minden tekintetben korrekt lány.
lütyő · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 20. 22:51
Molly-ról valaki infó
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. január 20. 19:59
Akiknél már jártam, és jó élmnnyekkel távoztam köszi csajok , majd még megyek hozzátok :)
Norci 21,, Rami 19,, Kata 25,, Gina 23,,
33 · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. január 20. 07:56
Sziasztok. Csengéről (24) tud valaki vakamit??
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2016. január 19. 13:54
Egyetértünk!Nem tudom feltünt-e nektek hogy el is tünt a hirdetése hirtelen!:))
Törölt felhasználó · 2016. január 19. 12:37
Ezen én is elmélkedtem már,hogy bizonyos lányok tényleg nem jöttek még rá arra,hogyha csak picit megjátszák,hogy élvezik és nyögdécselnek közben,eleresztenek egy-két mosolyt,akkor sokkal hamarabb vége lesz az emberfiának és még simán elcsíphetik a Barátok Közt második részét!? Hála az égnek én nagyon ritkán futok bele ilyenekbe,ennek oka a rettentő gondos előzetes körültekintés részemről. :) De elhiszem,hogy aki csak nagyritkán megy ilyen helyre,az simán belefuthat egymás után 1-2 ilyenbe és egy életre elmegy a kedve az egésztől.
NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2016. január 19. 08:40
Triza: Na hát ezért nem szabad a "jól bevált" sz*lgáltaóktól elkóborólni. Szóval a hely rendben, parkolni könnyű. Az egyeztetés sem nehéz és a rózsaszálak is korrektek..talán túl is.Tudjátok amikor szóba hozod, hogy akkor mi férhet bele és te is megdöbbensz a válaszán. A lány is rendben van az unott és érdektelen arcberendezésétől eltekintve. Szép feszes popó, pici de kerek és feszes mellek ami azért a javára szól egy gyerek után. (***moderálva***) Szóval nekivágtunk és ott jöttek a kellemetlenségek. igen levetkőzöm de nem nyúlhatsz a lábam közé. Rendben úgy csináljuk ahogy szeretnéd de úgy nem, hogy te vagy alul és én ülök rád. Ok akkor legyen a kutyapóz...akkor meg hátranyúlt és ráfogott a tövére a kezével, hogy ne tudjam bedugni csak a végét. Mondtam, hogy ez így nem lesz rendben, ahogy én nem nyúlkálhatok a lábaid között te sem az enyém között. szóval elengedte és persze odafigyelve de váltott pozíciókban befejeztük. Közben meg is jegyezte, amikor kérdeztem, hogy fáje-e, hogy "mindegy, csak legyünk túl rajta". "Meg hogy nekem egyébként mennyi idő elélvezni??" Fura, a lányok nem tudják, hogy minnéll többet kérdeznek és beszélnek arról mennyire kellene sietni annál hosszabb ideig fog tartani. Helyette inkább elkezdenének nyögdécsleni és úgy csinálni mint akik mejd össze p*silik magukat annyira élvezik és pillanatok lennének. :D :D
Összességében nem ajánlott kategória ami csak és kizárólag a hozzáállása miatt van mert amikor hátulrol toltam azért a szűk pun**ja és a feszes fenekének a látványa nem volt rossz...így meg pláne, hogy az arcát sem láttam közben ami egyébként még szép is lenne ha nem vágna pofákat.
test 10/7
arc 10/7
popsi 10/8
mell10/7
pun** 10/10 (de nem nyúlhatsz hozzá úgy sem :D)
hozzáállás: 10/4 (de csak mert végül azért elél**ztem)
*r arány érték : 10/7