Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
drfelcser · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. május 08. 23:58

Ahogy Zsoloka is írja, Dórcika a Jósában van, a képeken ő van, szolgáltatása kiváló. Mondjuk a mosolya nem olyan szép.

 

kuglóf · Újonc (30 hozzászólás) · 2015. május 08. 18:46

 Engem most Loren 24 izgat rendesen. Elég friss hirdető, nem tudom jövőhéten be merjem-e vállalni...

Elég kezdő vagyok és nem valami határozott fellépésű, félek így vélemény nélkül meglátogatni, de meglátom még.

Törölt felhasználó · 2015. május 08. 10:39

Van egy oldal,ami a nagyon ***moderálva*** leányzókról kapta a nevét és ott láthatod a nagy titkot. ;)

 

Oszi · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. május 08. 08:43

Gondolom titkos, de mint régi ügyfél talán megtudhatnám, hogy Gina Diamond, szóval hogy honnan tudjátok, hogy újra itt van, esetleg számot privátban?!

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 07. 18:04

Újra itt van a Gina Diamond :) :) szuper :)

ismeretlen · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 07. 09:49

Sziasztok!

Kit tudnátok ajánlani,kihez érdemes menni masszázsra?

Heni24 · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. május 06. 22:37

Igazán nincs mit.Nem tudom pontosan de hamarosan elérhető leszek :)

 

kuglóf · Újonc (30 hozzászólás) · 2015. május 06. 22:11

Köszönöm a tájékoztatást! Mikor leszel újra Nyíregyen? :)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. május 06. 19:24

HÚ! Na ezt nevezik öngólnak! :D Gratulálok Klaudia! :)))

 

Heni24 · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. május 06. 18:05

Kedves Kuglóf

Igen Zita néven hirdetek Győrben és környékén mivel itt igy ismernek.Nyiregyházán és Debrecenbe Heniként ismertek meg a vendégek ezért ott ezt a nevet használom a visszajárós vendégek miatt is.

 

kuglóf · Újonc (30 hozzászólás) · 2015. május 06. 09:34

Jól látom, hogy a korábban Heni néven hirdető és jó véleményeket kapó hirdető, Zita lett?

Törölt felhasználó · 2015. május 05. 18:16

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok!

Klaudia21 -nél jártam.Aki a Kert utcán rendel.

Egyet értek az előttem szólókkal.A lakás nagyon szép és tiszta.

Klaudia valóban nagyon fiatal,széparcú és igyekvő.Érezhető a rutintalanság rajta,de talán épp ettől olyan barátnős a feeling nála.

 

Törölt felhasználó · 2015. május 05. 09:30

Így van. :)

 

Törölt felhasználó · 2015. május 05. 09:10

A fr*nciája tényleg remek. Szerintem téged sem szednek le így mindennap:) Az a fránya külső meg csak beletartozik az összképbe. De néhanapján háttérbe rakható ha így tud minket megtisztelni.

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 05. 04:01

:) igen, így van  oda egyszerűbb a bejutàs ! :)

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2015. május 04. 21:31

Na pontosan így vagyok vele én is! Még beszélni se sikerült vele soha, pedig az itteni beszámolók alapján szívesen felkeresném.

Még Ginahoz is egyszerűbb bejutni. :)

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 04. 19:27

A Daniellàval  nem birok !!!  :(((((  Hónapok óta hívogatom amikor hírdet, de vagy üzenetrögzitő vagy nem veszi fel a telefont !!  :(  Pedig mindig jókat írnak róla ,és màr kívàncsi lennék rà !! Valami benfektes,aki volt nàla màr többször  berendezhetne hozzà :)

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. május 04. 19:10

Tényleg megbízható, jó sz*lg*lt*tó az Erika 20 !! :)

 

Törölt felhasználó · 2015. május 04. 19:00

Én is voltam anno egy alkalommal Erika20-nál és hasonlóan pozitív volt a véleményem,mint neked. Írod,hogy külsőleg "husi-golyó" volt. Igen való igaz,hogy van néhány plussz kilo rajta,én személy szerint a nagymellű,totál vékony csajokra gerjedek leginkább,de az Erika hozzáállása,kedvessége,valamint a fr*nciája bőven átlagon feletti,így emlékszem abszolút bejött nekem,nem foglalkoztam azzal a pár plussz kiloval. A fr*nciája bőven,bőven.. :)

 

Törölt felhasználó · 2015. május 04. 11:05

Sziasztok! Mostanság elég sok hozzászólásomat moderálták de ez hátha átcsúszik. Két fórumozóval irkáltam is erről a fincsi esettről.
Próbáltam olyan hirdetőhöz eljutni aki viszonylag jó kritikákat kapott. Azon lányok közül Erikát(20) értem el. Nem is olyan régen pont a lakótársánál jártam. Ezért nem lepődtem meg a tisztaságon jó illat volt kellemes fogadtatás úgyhogy eddig a ti tapasztalatok élt. Viszont nálam a külső másképp jött nem akarom megbántani de én a (húsi-golyók) táborába teszem. Ez csak az én véleményem. Nem szemétkedni akartam ezzel ne vedd ne vegyétek annak. Volt jó oldala is. A hozzáállás 10-es leste minden kérésem sokat nevetett és hát a francia mindent kárpótolt. Akció közben is jól tette a dolgát lovaglás közben kis nyögdécselés amit mindig jó hallani.
Úgy öszben ok volt végén frissítő:) A külcsi miatt 10/8


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen