:))))))
:))))))
Nem tudom, nála nem jártam.
Jessy és Orsika(19):
Apróban hírdetnek, együtt vannak, kórházhoz közel. Parkolás oké, kégli oké, rózsa oké, szerintem a kor is.
Mikor betoppantam olyan érzésem volt, mint húsvétkor, amkor a részeg 70 éves szomszéd bácsi átjön, hogy meglocsolja a 2 nagylányt, és azok félszegen állnak a folyosón, és várják, hogy az öreg végezzen, és mehessenek vissza nézni a Twilight-ot.
Jessy-t választottam, mert aranyos pofija van. Hát nem tudom. Lehet hogy valakinek be fog jönni, de ez inkább komédia volt, mint sem sex. Amúgy mindketten körte formájú csajok, olyan jó nagy segg, és véknyabb felsőtest.
Nemtom miért csinálják, de olyan volt mintha még soha nem lett volna pasival. Amúgy kicsit nyafogott, de végül az eszköz elérte a célt. Franciska 10/3, action 10/4.
Nem tudom. Még mindíg a hatása alatt vagyok a történteknek.
Ó, Daniellánál is jobb?
Staffi rendben, de azért hagyjál szabad időpontot nekem is ! :D Most nem nagyon tudok járkálni külföldi elfoglaltság miatt. De szeptember körültől belehuzunk :D
Most a legjobb nàlam a vàrosban az Anikó :) ! Lehet felveszek egy " heti hetest " (provit ) és amig tart belőle addig megyek minden nap hozzá :) :)
Énisénis, a csaj egy vadmacska, (Aniko26) de nem nyávog ;) Én sem voltam nála már vagy 2 hete, lassan menni kell :)
Hello. Ma meglátogattam a Zaràt, nekem voltak dolgok ami nem tetszett, maradt híànyérzetem egy kicsi :( amugy tényleg szép ,nagyon csinos csajszi, bàrhol meg lehetne jelenni vele ! Lehet később még egyszer ràvetem magam a Zarára, hàtha minden tuti lesz :) A jövő heti programom pedig irány az Anikó,meglátogatom újra mert régen voltam nála :)
Felbuzdulva az egyetlen eddig megjelent beszámolón és a jól sikerült bemutatkozó fényképeken, meglátogattam Biankát. Jó kis lakás (belvárosi gimi mögött), jó fürdőszobával. Pici, fekete hajú baba várt bugyiban, melltartóban, így rögtön szembetűnt tökéletes alakja, szép bőre, formás popsija. Derék-csípő vonal esztétikai műalkotás. Didik kislányosak. Egy tucat Mátyásért natúr KF, biztonságos hancúr és puszi jár. Extra pl. műbroki bemutató. Hozzáállás jó, hamar alakít kontaktust, kommunikatív. *** moderálva *** kitűnő választás.
Ja,és nem Laràval elirtam az előbb, pedig nem is ittam ma, hanem Zaràval :) igy akartam irni!!!
Igen igazad van :) a Gina 40 se volt tökéletes mindenkinek, és ez igy van rendjén! :) nem egyforma a férfiak izlése, és a lànyoknak se minden vendég egyformàn szimpatikus ! :) De a Zaràt csak nem hagyom ki most màr az tuti :)
Jah még annyi,hogy a Gina40-ről is jókat írt szinte mindenki,sőt én személy szerint úgy gondoltam,hogy a szakma csúcsát képezi,de ő is kapott azért negatívat,ami akkor meglepett még,de már rájöttem,hogy ebben is,mint mindenben,minden szubjektív. Két addig ismeretlen ember találkozásából tényleg bármi kisülhet.
Örülök,hogy hitelesnek tartassz Staffi,de azt természetesen fentartom,hogy minden itt hirdető csaj emberből van és ebből kifolyólag hiába próbál minden vendéggel minden csaj ugyanúgy viselkedni,ez nem lehetséges. (szerintem az már jó szolgáltatónak mondható,aki legalább MEGPRÓBÁLl ugyanúgy viselkedni mindenkivel,tehát a szándék megvan,hogy sikerül-e az más kérdés) Mi vendégek is emberek vagyunk ugyebár és mi sem pontosan ugyanúgy viselkedünk minden lánnyal. Náluk ez hatványozottan igaz,hisz egész nap ezt csinálják. Na ezzel csak azt akartam mondani,hogy lehet én itt áradozok Zaráról,de lehet hogy valakinek nem fog annyira bejönni,mint azt már olvastam is pár nappal ezelőtt itt valakitől.
Hiszek neked wjdks, a beszàmolóid mindig hitelesek, ugy làtom akkor nekem is rà kell holnap cuppanom azokra a szép mellekre! Utánna megírom milyen volt a " tiltott gyümölcs " Laràval !
Ma délután 2 órakkor meglátogattam Zarát. Másodjára voltam nála,pedig nemigazán szokásom visszajárni ugyanahhoz a lányhoz,mert általában az újdonságra vágyom. :) Igen ám,de már első alkalommal nagyon szimpi volt nekem és úgy éreztem én is az vagyok neki. Voltam már pár leányzóval erről az oldalról és a magánéletemben is,de ilyen gyönyönyrű testet hát nem sűrűn láttam.. A cicijeitől másodjára is gyakorlatilag elolvadtam,sztem a pasik 90%-a valami ilyesmi cickóról álmodik.. Csodaszép az arca,nekem egy élmény volt a szemébe nézni... Az ágyon fekve azon gondokoztam,hogy az Istenbe lehet ilyen szexi valaki?! :) Mindkétszer fél órát voltam nála. Vagány,határozott,tudja mit akar,jó a dumája,mosolyogtam szinte végig. Nekem nagyon tetszik a stílusa. Láttam írtatatok már róla jókat és volt aki nem túl jót. Én egyértelműen csak jót tudok róla mondani,sőt a mai randink még jobb volt,mint az első,közelebb éreztem magamhoz. Köszi Zara! ;)
Ezt az írást véletlenül nem a Debrcenihez szántad ?
Hello :) Ma ( csütörtökön ) újra meglàtogattam a Dorinàt :) felhívtam ,ugy beszélt a teloba velem mint ha több éve ismerne! Kérdezte " mit szeretne uram? " gondoltam magamba sok mindent lehetne ràm mondani de azt ,hogy "uram" az erős túlzàs!! :) :) ídőpontot megbeszéltük minden okés! Meg is érkeztem időbe, nem tudom ki, hogy van vele de nekem a Dorina nagyon bejön! Szolgàltatàsa ugyan olyan jó volt mint a multkor nem csalódtam benne! Idegen nyelv nagyon jó, akcio : szintén, na apàm a Dorinàt lehet döngetni nincs síràs -rívàs, hogy igy nem jó meg úgy fàj!!! Lakàs tökéletes, zavaró körülmény nem volt! Amire vágytam meg kaptam Dorinàtól, én még megyek hozzà tuti :) ;)
Rami 18-ról van valakinek infója, mikor lesz újra, ha egyáltalán lesz?
Ő lett volna a következő kiszemeltem.
Illetve Kitti 20-nál járt valaki mostanság? Arcra eléggé bejön, csak nemtudom mikoriak a képek és mennyire ajánlott, öszvisz egy véleményt találtam róla.
Nektek is az kellene ami nincs :D
Igen,új cicikről valóban volt szó,pedig abszolút nincs rá szüksége,ezt anno mondtam is neki. Na mindegy,ha mégis ez van az eltűnés mögött,akkor majd pontozzuk az új kebleket. De utálom ezt a szót,sztem most írtam életemben először. :)))