Könnyü mondani ha a kékekkel dolgozol és ismerik a rendszámod :)))
Könnyü mondani ha a kékekkel dolgozol és ismerik a rendszámod :)))
Köszi, nem, kihagyom, félek hogy meglátnak a huszárok :)))
Ott a kanyarba szokott állni 2 Debrecen felé, multkor dudáltam nekik, a nő aki velem volt azt mondta: ,,mekkora 1 b*nkó vagy" .. nem értettem hogy miért mondja de szerintem sosem fogok rájönni:D
Menj már ki a 4esre Debrecenfelé haladva biztos találsz néhány bozótharcost! Ha ilyesmire van gusztusod :D
Szijasztok autos kalandra kiket tudtok ajánlani???sürgős lenne elore is köszi!!!!!
Arcra is szép azért?
Nem kérdezted véletlenül meddig lesz elérhető, nem fog pihenőre menni mostanában?
Csak azért mert nagyon mennék hozzá, de a héten nehezen menne, de félek, hogy jövőhéten már nem lesz.
,,Tudod drágám kitalálták már a helyesírást is.."
wjdks ez szép volt.:)
Zara 24: A teste 10/10 bődületes feneke és cicije van, már csak ezért meg éri el menni, de sok a smink egy kicsit, viszont sajnos nem tudtam kizökkenteni a szerepéből, van egy kis akcentusa, azt mondta külföldiában volt 5 évig azért. Lehet forgatni nem nyafog, de kicsit óra nézős feeling volt, egyébként szépen nyögdécsel. össz pont 10/8,
8 emelttől izomláz?!? :-) Baj van az erőnléttel...
:) :) De megérte a fàradsàgot, meg kell is nekem ennyi plussz mozgàs :)de egy kis izomlàz, bejàtszott màsnap reggel azért :)
Semmi lenyegeset nem irtam.. staffi: minden tiszteletem a Tie'd a 8. emelet miatt. De komolyan :))
Nick85, hasznos volt, amit Csengéről írtál -már-már Debrecenből meg akartam látogatni - de Tőled és másoktól is azt olvastam, nem sok köze van a leányzónak az erotikus masszázshoz. Csenge projekt ejtve. Attól azonban óvnálak, hogy ne próbálj ki egy igazi olajos csúszkamasszázst -ha egy csinos, érzéki, odaadó és fantáziadús lány csinálja nagyon nagy élmény - különösen ha NFVSZ is van a végén -jobb mint a legtöbb menet, amit szexpartner szolgáltatóktól kaptam. Az is igaz, hogy eddig ilyen színvonalban csak Bp-n volt részem.
Hallod egy szmájlit vagyis egy hangulatjelet moderáltak!
Nem tudom ki kérhette a törlést :) gbed üzenetéről már lekéstem úgy látszik mindenkinek lesz öt perce oszt cumi. Nehogy már a többiek is lássák.
Elvileg ez nem egy vallási oldal :)D
Két moderàlàsról lemaradtam,nem tudtam elolvasni :( :(
Vagy csak "Szamiraságban" szenved:)
Tudod drágám kitalálták már a helyesírást is..
Anett 35.höz.
Komolyan?
Az első hirdetéseden fekete hajjal láthatunk és személyesen ugyanazt tapasztaltam!
De legalább leveted a másik hirdetésedet annyi eszed még akad. Ha hetente festetted a hajad duplán vagy fent akkor ne csodálkozz ha ezzel vádollak:)
Mivel már találkoztam veled és élőben nem ez jött le ami a képeken gondoltam megírom. Ha tévedek hát bocsánat... Tudom rosszul megy a buli:)) arra fele de másképp is lehet. érted vagy nem érted??
Hm en maar hivtam Millat telefonban azt mondta csak MASSZASSAL foglalkozik kizárolag maximus hogy is van ez ?? sztem ugy jo ahogy van !
tudod drágám kitalálták az okát hogy haj festék de látom hogy visza m*radot vagy