Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. április 22. 19:35

Könnyü mondani ha a kékekkel dolgozol és ismerik a rendszámod :)))

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. április 22. 19:30

Köszi, nem, kihagyom, félek hogy meglátnak a huszárok :)))

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. április 22. 19:13

Ott a kanyarba szokott állni 2 Debrecen felé, multkor dudáltam nekik, a nő aki velem volt azt mondta: ,,mekkora 1 b*nkó vagy" .. nem értettem hogy miért mondja de szerintem sosem fogok rájönni:D

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. április 22. 19:00

 Menj már ki a 4esre Debrecenfelé haladva biztos találsz néhány bozótharcost! Ha ilyesmire van gusztusod :D

 

dacika30 · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. április 22. 10:50

Szijasztok autos kalandra kiket tudtok ajánlani???sürgős lenne elore is köszi!!!!!

 

 

kuglóf · Újonc (30 hozzászólás) · 2015. április 22. 08:26

Arcra is szép azért?

Nem kérdezted véletlenül meddig lesz elérhető, nem fog pihenőre menni mostanában?

Csak azért mert nagyon mennék hozzá, de a héten nehezen menne, de félek, hogy jövőhéten már nem lesz.

 

Gergely27 · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. április 21. 23:05

,,Tudod drágám kitalálták már a helyesírást is.."

wjdks ez szép volt.:)

 

Szürkeség · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. április 21. 22:46

Zara 24:  A teste 10/10 bődületes feneke és cicije van, már csak ezért meg éri el menni, de sok a smink egy kicsit, viszont sajnos nem tudtam kizökkenteni a szerepéből, van egy kis akcentusa, azt mondta külföldiában volt 5 évig azért. Lehet forgatni nem nyafog, de kicsit óra nézős feeling volt, egyébként szépen nyögdécsel. össz pont 10/8,

aligbolond · Újonc (40 hozzászólás) · 2015. április 21. 12:30

8 emelttől izomláz?!? :-) Baj van az erőnléttel...

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. április 20. 22:12

:) :) De megérte a fàradsàgot, meg kell is nekem ennyi plussz mozgàs  :)de egy kis izomlàz, bejàtszott màsnap reggel azért :)

 

gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2015. április 20. 21:43

Semmi lenyegeset nem irtam.. staffi: minden tiszteletem a Tie'd a 8. emelet miatt. De komolyan :)) 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. április 20. 20:46

Nick85, hasznos volt, amit Csengéről írtál -már-már Debrecenből meg akartam látogatni - de Tőled és másoktól is azt olvastam, nem sok köze van a leányzónak az erotikus masszázshoz. Csenge projekt ejtve. Attól azonban óvnálak, hogy ne próbálj ki egy igazi olajos csúszkamasszázst -ha egy csinos,  érzéki, odaadó és fantáziadús lány csinálja nagyon nagy élmény - különösen ha NFVSZ is van a végén -jobb mint a legtöbb menet, amit szexpartner szolgáltatóktól kaptam. Az is igaz, hogy eddig ilyen színvonalban csak Bp-n volt részem. 

 

Törölt felhasználó · 2015. április 20. 18:23

Hallod egy szmájlit vagyis egy hangulatjelet moderáltak!
Nem tudom ki kérhette a törlést :) gbed üzenetéről már lekéstem úgy látszik mindenkinek lesz öt perce oszt cumi. Nehogy már a többiek is lássák.
Elvileg ez nem egy vallási oldal :)D

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2015. április 20. 17:38

Két moderàlàsról lemaradtam,nem tudtam elolvasni  :( :( 

Törölt felhasználó · 2015. április 20. 14:31

Vagy csak "Szamiraságban" szenved:)

 

 

Törölt felhasználó · 2015. április 20. 12:23

Tudod drágám kitalálták már a helyesírást is..

 

Szindbád · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. április 20. 08:48

Anett 35.höz.

 

 

Törölt felhasználó · 2015. április 20. 08:12

 

Komolyan?

Az első hirdetéseden fekete hajjal láthatunk és személyesen ugyanazt tapasztaltam!
De legalább leveted a másik hirdetésedet annyi eszed még akad. Ha hetente festetted a hajad duplán vagy fent akkor ne csodálkozz ha ezzel vádollak:)
Mivel már találkoztam veled és élőben nem ez jött le ami a képeken gondoltam megírom. Ha tévedek hát bocsánat... Tudom rosszul megy a buli:)) arra fele de másképp is lehet. érted vagy nem érted??

Driver · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 20. 00:17

Hm en maar hivtam Millat telefonban azt mondta csak MASSZASSAL foglalkozik kizárolag maximus hogy is van ez ?? sztem ugy jo ahogy van !

 

 

szép · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 19. 21:10

 

 

tudod drágám kitalálták az okát hogy haj festék de látom hogy visza m*radot vagy


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen