Hello :) Mivel a Zaràt nem értel el telón (pedig hívtam vagy jó néhànyszor,na majd legközelebb hàtha....) hírtelen felindultságomba felhivtam HENI 25: teloba nagyon aranyosan elmondta a tàjékoztatót : mi, mennyi,merre, na mondom indulok is, a lakàs a 8-dik emeleten van ,lift van de félek tőle így iràny gyalog felfele mikor felértem azt hittem újra kell éleszteni ugy kivoltam, Heni nagyon szép csaj,lakàs rendben,fürdőszoba okés ,szép,tiszta! Akcio: kényeztetésre jól reagàl,én az övére még jobban, idegen nyelvet jól beszéli,
nagyon jól: 10/10 sex: nem nyafog,nem kényeskedik,mindenpóz megfelel neki(nincs az ,hogy ezt nem szeretem,azt ugy ne csinàld) lehet nyugodtan döngetni ! Lovagló pózba nagyon ügyesen mozog a làny :) Összeségébe : megérte minden téren,*** moderálva *** àtlagosak ,aranyos,lehet vele beszélgetni,aktus renben én csak ajànlani tudom! Csak az a frànya 8 emelet,vagy legalàbb ne félnék a liftől...