Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
GIBSON39 · Lelkes újonc (111 hozzászólás) · 2019. június 25. 14:06

Zsófi 35-öt próbálom már napok óta elérni,de nem veszi fel,pedig számkijelzéssel hívom.

Így még nem jártam.Nem voltam még nála,így érthető hogy nem veszi fel,de egy sms ezért jól esne hogy mikor hívjam.

 

Haver23 · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. június 25. 09:41

 

Én már kétszer voltam, mindkétszer tökéletes volt a produkció. Lassan ideje kipróbálni az aktust is :D

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 24. 13:23

Ma "ha" jön a Mira29 egy mélytorkosra benevezek nálla.... :) 

NyíregyiGigolo · Újonc (57 hozzászólás) · 2019. június 24. 10:36

Gaby és Dóra! Nem is értem miért tekinget ki az ember más lányok irányába. CSak hajtja a kíváncsiság, van-e jobb...de nincs! Jelenleg ez a páros akik mindent visznek, külön - kölön egyben is. Árban, hozzáállásban, kinézetben, szolgáltatásban. Én felváltva szoktam járni hozzájuk mert valóban más személyiség mindkettő, és mindkettő lánytól úgy távozik az ember, hogy még órákkal később is arr agondol, vissza kellene menni még ma olyan jó volt. 

 

Ramin, Szofin (már nem rendel) és még egy két régi motoroson túl akik nagyrészt ugyan csak nem rendelnek vagy 1-2 napot vendégségben lévő lányon kívül csak rossz tapaszalatom van bárhová is mentem. Minden más találkozó arra volt jó, hogy méginkább beizonyosodjon, hogy nem szabad máshová menni! 

 

El kell fogadni, hogy ha valami jó az jó! Ha valaki meg sokkal jobb mint bárki akkor oda kell menni! 

 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. június 24. 09:00

 

Annak ellenére hogy keveset látogattam Ő is kedvencem volt :)

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 23. 21:29

Most láttam Nyiregyen az eggyik benzinkuton a  "Dorina 33" még mindig jó tartja magát kifejezetten jo kis "Milf" kár, hogy egy ideje nem erélhető :(

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 21. 15:15

Hát........, nem is tudom, de nekem valahogy ez nagyon happy-end 😊

 

dargo1 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. június 20. 20:31

Sziasztok! Most először itt😊 üdvözlök mindenkit 😁

Kitt · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. június 20. 16:12

Sziasztok!

 

 Tudom, hogy a jó bornak nem kell cégér, de méltatásul szeretnék írni a Dóra+Gaby párosról. Igaz, hogy kb. 2 hete voltam Náluk, de egyrészt megígértem magamnak, hogy mindenképp írok róluk. Mindig is vonzott a többes felállás, ám a két lány, egy fiú felállásban ezt megelőzően csak egyszer volt részem. A két fiú egy lány, már többször megvolt, de hát...mindig az a gyümölcs az édes, ami elérhetetlen. Szóval...eleve a hármas felállásra jelentkeztem be, mivel a fórumon azt írták, hogy profik a lányok. HÁÁÁT...valóban azok. :) Meztelenül fogadtak mindketten, és egy gyors zuhanyt követően először Gaby vett a "gondjaiba", majd csatlakozott Dóra is. A lányokról: két különböző adottságú lány, de kettejükben úgy gondolom, hogy minden megvan, ami egy férfiember számára vonzó, izgató lehet. Nem tudnám elmesélni, hogy melyikük miben jobb (szépség, csinosság, vagányság, bevállalóság) mert egy dózisban kaptam a kettőt, és így nem is érdekelt. Tetszett, hogy figyelnek a vendégre, nincs nyafogás, teljes odaadással csinálják, amit szeretnél.  Dóra még "bókol" is egy kicsit, ami (ha igaz, ha nem) jólesik az ember fiának, különösen, ha 50+-os. Egyszóval srácok...minden van, mint a Vidám Parkban. NF, simi, no nyafi, lehet cicizni, popsizni, egyedül a KF lett volna feláras. Alapból nem szoktam KF-t kérni, de most szívesen beledugtam volna a nyelvemet a lányok gyönyörű puncijába, annyira kívánatos, üde, ápolt és ruganyos volt mindkét nuni, de sajnos erre most nem futotta. Te választod, hogy kivel, milyen pózban szeretnéd, és a partnerváltáskor kötelező óvszercserét is olyan ügyesen rendezik, hogy szinte ki sem zökkensz a szerepedből. Summa-summárum, a két lány olyan , mint egy szimfónia-minden hang a helyén van, nincs disszonancia, perfekt az előadás. Kár, hogy nincs csoportos kedvezmény, mert akkor csak ide járnék.

Mondtam a lányoknak, hogy írni fogok egy szösszenetet róluk, de kicsit nehezen jött össze, mert a korábbi nickname-mel (kit néven voltam fent (nem kitsi!) nem tudtam belépni az oldalra, és új reg-et kellett csinálnom. Nos.. a két Hölgy az abszolút ajánlott kategória, még azok számára is, akik először próbálnál ki a threesome kategóriát, a profiknak meg egyenesen kötelezően ajánlott. Köszönöm Dóra, köszönöm Gaby! Puszi Nektek: egy szakállas rajongótok

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. június 19. 21:03

Staffi 😘 teljesen igazad van és köszönöm szépen a kedves szavakat !

De azért egy ici picit aggasztó , hogy ha bárhol ott a nevem neki minden alkalommal van mit hozzáfűzni ! 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 19. 18:07

Már mondtam neked Ramika "ki van, vagy volt a háttérbe" ennek a dolognak hiába tagadja! :) Évek óta itt vagy nekünk egy kis megszakitással!Az eggyik legmegbizhatóbb, legjobb szolgáltató vagy a városba, nekünk vendégeknek ez a fontos 😊😉😊

 

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. június 19. 09:39

 

Figyelj már ide gumibogyó ! 

Had döntsük már el mi hogy meddig dolgozunk ! 

A másik dolog , hidd el hogy csorog nekem elég szépen ! 

És te ne velem foglalkozz ,neked mindig van valami hozzáfűzni valód ha rólam van szó ! 

Akadj szépen le rólam 👏👌😂 ! 

Lac82 · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. június 19. 06:38

Szia!

Na ja,de ezért kárnak jöttél vissza!

Ne fusztráljon téged Rami idő beosztása..

A többivel meg pláne ne foglalkozz mert közöd hozzá az semmi 😉 Úgyhogy hanyagold a leányzót ,nincs értelme,hogy bele köss időközönként szerintem felejtsd is el őt és kész, mindenkinek jobb...

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. június 18. 22:02

Ramikának csorog anélkül is bőven hogy ilyen baromságot írsz ide,idiot .exe! Most pedig igyál még kis gumibogyó szörpöt azt pattanj innen   🤣🤣

 

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2019. június 18. 20:28

Hali. Rég voltam itt. Most jöttem vissza a hazánkba, és ni ni? A Jokays csajok megengethetik maguknak a 10-17közötti munkaidő.

Fel tört az értelem. Így a dolgozók, a nős pasik nem jutnak nunihoz. 

Jobb lenne 8-20 munkarend. 

Nuni is jutna, és a *** moderálva *** jobban csorogna a Ramikának.......  Na csá hozok inkább Debrecenbe! 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 18. 12:16

Bianka 27 ilyen szép karosszériával "szexmentes"??! Jó, tudom minden hölgy maga dönti el mit válall, viszont azért most ilyen jó alaku hölgyhöz elmegy a vendég masszázsra és megse kóstolhassa??....  az felér egy öngyilkossággal majdnem :) 

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. június 17. 15:48

Na bakker! Hívnám Mirát, erre megint nincs fent a hirdetése. Nem akar ez összejönni. :-(

 

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 17. 00:50

Születésnap és keresztelő is egyben :D

 

Dzsozz · Újonc (30 hozzászólás) · 2019. június 16. 22:17

És ne feledjük, hogy lett egy  "Luna" 27 is Klaudia helyett. Akarom mondani 28. :D

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 16. 16:35

De ha ott vagy a helyszinen akkor a repertoárja jóval lecsökken!! 😊

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16712 hozzászólás összesen