Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 05. 15:33

Kerüld a tesoját is az se jobb! Mondjuk okosnak se akarok tünni de ha rákérdel maradt volna egy hamburgerre való a zsebedbe :) 

 

Kékszem · Újonc (26 hozzászólás) · 2019. július 05. 14:36

Zoé 20: Kb. 2 hetes sztori. Telefonos egyeztetés során külön rákérdeztem, minden van-e, ami az "étlapon" olvasható. A válasz persze a boldogító igen. Tali megbeszélve!

 

A képen egyértelműen ő van, azonban élőben..., nem is tudom..., olyan rozoga a képekhez képest. Túl sovány, arc is kicsit beesve... Na, mindegy, majd kap egy kis fehérjét, felhízlalom, gondoltam. Kérdezte, mit szeretnék, azonban az arcra finishre nemet mondott. Na, akkor stop! Direkt rákérdeztem telón, mindent vállal-e, amit kiírt! Válasz: Én azt sosem vállalom, biztos véletlenül van odaírva. De, próbáljam ki a kényszerfranciát! Oks, legyen... Erre szépen felszámolta a natúrt és a kényszert is felárba... Grr...

 

Kérdezte, zuhanyzom-e, mondtam, igen, bár pontban indulás előtt szálltam ki a zuhany alól, így mégis eltekintett tőle. Lehet, csak engem zavar, de nem örülök neki, ha egy lány "bemondásra" elfogadja a higiénia meglétét (főleg ebben a dögmelegben, bár ez egy reggeli tali volt...).

 

Ezen nem túl kellemes első benyomások után ráfetrengtünk az ágyra, ahol jött a pipa. Illetve, jönnie kellett volna... Ehelyett kaptam egy kis kézzel cibálást, illetve olyan ajkakat, amikből SEMMIT nem éreztem. Többször is kértem, szeretném a száját is érezni, de flegmán elutasított. Na, mondom, ez így nem lesz jó, inkább felállok és nézzük a "kényszert". Kisfejét alig fogtam meg, már egyből ment a rinyálás, hogy húzom a haját. Na, mondom, kész ennyi, befejeztem!

 

Totál becsapva érzem magam, hiszen nemhogy elmenni nem sikerült, még teljes merevedésig sem jutottunk el, ahonnan már valahogy megoldaná az ember kínjában.... Nemhogy az arcra finisht nem értem el, ami a mai napig rajta van a lapján, pedig azt ígérte, leveszi, mert csak tévedésből van ott, de a kifizetett kényszerfranciát sem kaptam meg, sőt, szerintem ennyi erővel akár magát a franciát is levehetné a repertoárjából, hiszen amit művelt, azt nem lehet annak nevezni!

 

Abszolút nem ajánlom.

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. július 05. 14:35

Elküldhetnéd nekem is, hogy kit keressek!

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 05. 09:24

Üdv a fórumon :) Jöhetnek a pozitív és negatív infok is :) De rég hallotta ezt a Gyulázást...  régen valoban ment ez a Gyula jelenség :) 

 

BPeti · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 05. 08:16

Sziasztok Férfitársaim!

Régóta látogatok lányokat és olvasom a Fórumot. Sok pozitív és néhány negatív élménnyel gazdagodtam az idők folyamán.Ez utóbbi miatt döntöttem úgy, hogy regisztrálok és hozzászólok. Remélhetőleg más nem jár úgy, mint én.

Bianka vagy Henike néven hirdető "hölgyet" messziről kerüljétek! Gyula reinkarnációja. Szolgáltatás semmi, pénzt vissza nem ad. fenyegetőzik stb.

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. július 04. 10:42

Elárulod ki az.............?

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 04. 10:34

Figyelj, van tőle sokkal jobb :) Ha gondolod ajánlok majd neked eggyet, mondjuk azt nem lehet motorháztetőn döngetni 😁😁

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2019. július 01. 00:11

A moderálási alapelveket figyelembe véve nem igazán volt lehetőségem beszámolni az utóbbi pár hónap tapasztalatairól, de miután összegyűlt jópár  pozitív élmény, talán ez majd átcsúszik a cenzúrán:

Maja 23: Super lány, menjetek - de ne agyatlanul! :) Tényleg fontos, hogy elolvassátok, amit az adatlapján írt, mert csak így lesz korrekt  az együttlét. Nekem egy olyan barátnő fílingben volt részem, amiiben benne volt az első randi izgalma minden pro és kontra vonalon, az együttjáró fő- és mellékkörülményekkel együtt. :)  Ugyan elég önző voltam első találkozáskor,  de simám látom, hogy innen lehet tovább lépni

 

Mira 29: Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, csodaszép lány, igazán partner mindenben! Én voltam (asszem) az első vendége itt nyírben,  és szupercuki volt, ahogy a házszámokon polemizáltunk, holott én már a telefonos megbeszélés során pontosan tudtam a hogy hová kell menni :) :D
És én semmiképp sem vetném a szemére, hogy nem veszi le a melltartót, ez egy olyan dolog, mint ahogy valaki nem vállal ezt meg azt. 
Mi még biztosan találkozunk. ;)

Sziszi 28: Na itt viharban vagyok. Azért, mert a képek nem fedik a valóságot.  Ő van a fotókon, csak nem teljesen így néz ki, pedig korban nem érzek különösebb eltérést a szokásostól.
De ahogy kommunikál, ahogy elcsábít - engem teljesen megvett. Nagyon szép fél órát köszönhetek neki - és ez is ritka - kölcsönös 'megelégedéssel' sikerült elbúcsúznunk. Részemről abszolút ajánlott!

Alexa 25: No komment. Lövése sincsen, hogy mi kell egy pasinak. 'Mellesleg' kicsit megviselt,  de ezt még ezer lehetősége lenne kompenzálni, én olyan átlagosnak mondanám: Nem nagyon okos, és nem kicsit buta.

Most ezek a hirdetők vannak fenn, majd mesélek másokról is.

zsozs36 · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. június 29. 22:35

Bianka20 számot nem cserélt de név változik!:-)Erősen kerülendő!Higénia nála szerintem ismeretlen fogalom!Ez nem friss élmény kb 1éve voltam nála!de megérdemli az ilyen ne eböl éljen már!!

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 28. 22:39

Na végre itt a Mira, kicsit hamarabb vártam de igy is jo... 😁  

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. június 28. 18:50

Na, ez vajon miért lett moderálásra küldve??

 

Leslie74 · Újonc (38 hozzászólás) · 2019. június 28. 08:22

A júniusi hónap nem igazán a terveim szerint alakult. Hónap elején még sikerült fél órát eltölteni Dórával. Most nem fogok belemenni a részletekbe de annyit azért elárulok, hogy a félóra maximálisan ki volt használva. Utána volt egy kisebb műtéti beavatkozás ami miatt szünetet kellett tartanom. Hónap közepén viszont felkerestem a Claudiát. Ez a találkozó egy kicsit rendhagyóra sikeredett. Kifejezetten a kérésemre felcseréltük a szerepeket. Én voltam aki kényeztetett neki pedig annyi dolga volt, hogy hanyatt feküdjön és élvezze az estét. Remélem nem okoztam neki csalódást.

És akkor elérkeztünk a tegnapi naphoz. Délelőtt hívtam a Gabyt, de a Dóra vette fel ami nem okozott problémát mert mindenképp hármasban szerettem volna eltölteni egy órát. Megvolt az időpont, mint utólag kiderült pont a barátom levesébe köptem bele immáron másodszor. Utólag is bocsánatot kérek! Visszatérve a lányokhoz Gaby kezdett foglalkozni velem majd amikor Dóra is beszállt hanyatt feküdt az ágyon. Amíg én a Gaby combjai között élvezkedtem addig Dóra kezelésbe vette a szerszámomat, olyan franciát kaptam tőle hogy nem is bírtam sokáig 15 perc alatt végem lett. Amíg kimentek a fűrdőbe azon gondolkodtam, hogy ez mind szép és jó de én egy órára mentem és ők kivégeztek 15 perc alatt. Amikor visszajöttek Gabytól kaptam egy masszázst Dóra melettem feküdt és beszélgettünk egy kicsit. Aztán kb 10 perc után megfordultam és Gaby a tőle megszokott módon megpróbálta még egyszer felállítani a cerkát eközben Dóra felém térdelt így őt is megkóstolhattam. Elvoltunk így egy darabig és akkor éreztem, hogy most sikerülni fog  nekik az ami eddig csak a Raminak egy órán belül kétszer kivégezni. Úgy gondolom le a kalappal a lányok hozzáállása előtt hiszen az első 15 perc után beszélgetéssel is tölthettük volna a hátralevő időt de szerencsére ők nem így gondolták. Azt hiszem ez elég vendégbarát hozzáállás. Lányok köszönöm a tegnapi produkciót

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 27. 21:59

A mai délelőttöm is felmásra sikeredett 🤔 Először is gondoltam van egy hölgy akit szívesen meglátogatnák, de nem volt elérhető, mikor meg elérhető lett egy nagyon jó haverom megelőzött és lefoglalta az időpontot 😁 Gondoltam sebaj telefonálgatok kicsit... *** moderálva *** Aztán hivtam a Bellyt kétszer de nem vette fel ő sem, gondoltam vendégje van! Később  beszéltem a Bellyvel, abba maradtunk hogy hamarosan keresni fogom! Viszont egy nagyon kedves hölgyet ismertem meg benne, ami már egy nagyon jo alap lesz indulásnak :) Aztán gondoltam. egyet és felhivtam a Zsófi35 hirdetőt, november óta nem voltam nálla 😣 Hivtam felvette nagyon kedves volt, meg is beszéltük a randit, amikor időpontra oda értem, nagyon kedvesen fogadott, semmi olyat nem éreztem, hogy hónapok óta nem jártam nálla és esetleg távolságtartó lenne velem! Akcio tökéletes volt...nagyon is tökéletes mivel  van egy olyan dolog amit csak a Zsófinál élek át, amit nem is értem, hogy lehet ez...? Csak ő nálla tudok gumiba végezni.... rejtély számomra ez a dolog!  😊 Mindenesetre nagyon jo választás volt a Zsófi 😁

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 26. 13:37

 

Vasárnap beszéltem vele, akkor azt mondta hétfő késő este jön... lehet közbe jött neki valami :(

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. június 25. 18:07

Úgy látom nem jött. :-( Én is várom már!

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 25. 17:29

Mai kalandom: Én aztán körültekintő vagyok de..... a Lónak is négylába van még is megbotlik, dolog igaz rám :( Kinéztem ma egy hirdetőt Lilla 25 néven, olyan "kis jók" voltak a képei, de közbe látom van egy másik Lilla 25 is aki arcal hirdet, annál már voltam, hogy is irjam le az a hölgy oda invitált a találkára egy panzioba csak amikor oda értem a telefont elfelejtette felvenni! Na hivtam a Lilla 25 aki nem arcal hirdet, kis kellemes hang, normális, kérdem a beszélgetés vége fele, hogy a másik Lilla 25 hirdetés is a tied? Mondja nem! Akkor mondom megnyugodtam és kereslek nem sokára! Vissza hivom 10 perc, mondom neki mennék kettőre, erre vissza kérdez honann jössz??? Mondom hatvan kilométerről, erre mondja de honann?? Mert hogy ő megnézte annak a másik Lillának a képeit és ő ismeri majdnem egy helyen laknak! Mondom te engem nem ismersz nyugi :)  Felmegyek nyiregyre, hivom időbe telefon kikapcsolva, hivom később kicsit, de semmi... hivom Öt alkalommal. de semmi.... nézem a hirdetését levette, nézem a másik Lilláét az is levan véve... igaz mindkettőnek az volt ki írva, hogy csak ma estig! De ennyire sietős lett neki... Figyelj Lilla, vagy Cintia vagy Betti, vagy még kitudja milyen neveken voltál itt, figyelem minden hirdetésed, nagyon sok lefoglalt időpontod lesz ha itt leszel amire a vendég elfelejt elmenni majd meglátod.....  Idegességembe felhívtam a Gaby 29 hirdetőt kedves volt teloba, háromnegyed ora mulva fogadott! Nagyon ideges voltam kértem 2 pohár hideg vizet tőle... De, hogy élőbe milyen szép a Gaby! Pedig Leslie barátom mondta mindig, hogy élőbe még szebb! Ott volt a Dóra is az a test is megér tíz miatyánkot, mellei fullos! De mivel ideges voltam fél orát kértem, de csak beszélgettünk hármasba a konyhába minden féléről! Sok minden kérdésre ami a fejembe össze állt választ kaptam! Nagyon pozitív beszélgetés volt! Ami biztos tőlem a Gaby 29 még szűz, de nem sokáig :D Komolyan mondom max húszonnégy évesnek ha néztem  arc és alak alapján! Ja és a Dóra?? Annak a lánynak egy nagyon erős kisugárzása van :D Ha nem halok meg hamarosan őt is meglátogatom "élesbe" mikor elöttem tőlük majd egy ora hossza után teljesen lenyugodtam  :) Téged meg Lilla 25 figyellek!!!!! 😖😖

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. június 25. 14:52

Lényeg akkor hívd mikor fent van a hirdetés, másik nála inkább a minőség ,nem pedig a mennyiség számít.De ha egyszer eljutsz hozzá 🔝 :) Ha olvastad a hirdetését smsre nem válaszol!  

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (111 hozzászólás) · 2019. június 25. 14:06

Zsófi 35-öt próbálom már napok óta elérni,de nem veszi fel,pedig számkijelzéssel hívom.

Így még nem jártam.Nem voltam még nála,így érthető hogy nem veszi fel,de egy sms ezért jól esne hogy mikor hívjam.

 

Haver23 · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. június 25. 09:41

 

Én már kétszer voltam, mindkétszer tökéletes volt a produkció. Lassan ideje kipróbálni az aktust is :D

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 24. 13:23

Ma "ha" jön a Mira29 egy mélytorkosra benevezek nálla.... :) 


Téma indítva: 2010.02.25., 16729 hozzászólás összesen