Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Martinus · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. január 22. 15:06

Szia! Szombathely Széll Kálmán? 

 

Master76 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. január 21. 22:15

Sziasztok, Vas megyében- Szombathely és Környéke tudtok esetleg megbízható “Búvóhelyet”?

ComePlay · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. január 18. 20:57

Én 1x hívtam fel,de inkább nem minősíteném.Az első fél mondat után tiszta volt,hogy ehhez soha...

 

burgi · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. január 18. 11:35

Az a tapasztalatom, hogy amit írunk, minimális eséllyel jelenik meg

 

Aero14 · Újonc (41 hozzászólás) · 2021. január 17. 18:52

Hello!

 

Köszönöm a segítséget. 

 

Outsider · Újonc (131 hozzászólás) · 2021. január 14. 10:00

Hát az a helyzet, hogy szerettem volna tapasztalatot szerezni rólad, amikor Nagykanizsán hirdettél akkor el is mentettem a számodat, de aztán leéptél a környékről :-(   meg hát így télen az autós kalandhoz már öreg (?) vagyok (vagy csak szeretem a kényelmet) :-) 

 

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2021. január 05. 17:10

Szia!

Még év elején voltam nála, szerintem abszolút rendben van, az volt amit megbeszéltünk. A képek a valóságnak megfelelnek. Egyetlen hátránya van, hogy szinte elérhetetlen. Volt amikor napokig hívogattam a megadott telefonszámon mikor aktív volt a hirdetése és sosem vette fel. Szóval ha eléred szerintem egy próbát megér!

 

Aero14 · Újonc (41 hozzászólás) · 2021. január 05. 11:00

Sziasztok!

 

Szombathelyen hirdet Fanny 22. Hosszú fekete haja van és vékony testalkata. 9 pozitív értékelése van. Aki járt nála, kérem ossza meg privát üzenetben a tapasztalatát.

 

Köszi

Tivadarka · Újonc (5 hozzászólás) · 2020. december 31. 10:15

Sziasztok!Nagyon szemezgetek Nicol 31 -el ,a bemutatkozásában annyi szépet ír... Esetleg valaki volt már nála?Vannak pozitív élmények vele kapcsolatban?

töki3 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. december 28. 22:04

Engem is érdekelne, ha valaki tudna mondani róla valamit.

sanzi · Újonc (39 hozzászólás) · 2020. december 25. 10:57

Boldog,békés karácsonyt mindenkinek!

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2020. december 16. 16:44

Vivien 22-vel én is befürödtem. Telefonban még rá is kérdeztem, hogy akkor ő-e Vivien, mert két hirdetésnél is ugyanaz a szám volt megadva, mondja, hogy persze. Odaérek természetesen nem Vivien, hanem a másik két hirdetésből Emili fogadott aki próbálta bizonygatni, hogy ő Vivien, csak régen készültek a képek. Nem is hasonlítanak egymásra, ráadásul Viviennek a képein több tetkó is van rajta meg egy sem. Érzékeny búcsút vettünk egymástól. 

 

Sajnálatos módon itt az oldalon nem lehet jelenteni valótlan képért csak abban az esetben ha neten bizonyíthatóan máshol szereplő képekkel hirdet, ha más képeivel hirdet arra nincs opció. Kár. 

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. december 08. 21:17

Hoppá bocsánat közben most nézem Vivien 22 tel száma is ugyan az mint az másik Emili24 nek :D 

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. december 08. 21:03

Dehogy állítom! 
Tudom, hogy a másik profilodon az első 6 de talán 7 képen biztos nem te vagy rajt :) Egyébként közben Vivien22 től meg elnézést is kérek bele keveredtem a sok kamu profilba amik mostanában vannak hol ez hol az a nevük :)
Tehát!
Láttam már azt a lányt arcal is és az nem te vagy de közben van neked is fent képed. Légy szíves akkor tisztázd, hogy az egy másik lány vagy te vagy ha te vagy akkor miért van más "hirdető" képe is a tiéd közt vagy fordítva?
1887 vége a telefon számának annak a profilnak mivel legalább az és a szöveg nem egyezik! (erre a rutinosabbak már oda figyelnek) ;)
Ha Tisztázódik és semmi közöd a másik Emili(24) hez akkor vedd alázatos bocsánatkérésem és vedd figyelmen kívül amit írtam! De akkor a másik Emili korrigáljon ;)

 

Emili9106 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. december 08. 17:29

Szia te most rólam álitod hogy kamu a hirdetésem? Bb

panyenka · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. december 07. 17:47

Sziasztok. Maya ról vélemény? Köszönöm. 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. december 07. 14:35

Persze mert Emili(24) volt csak másik számmal ;) az arc nélküli képeken nem ő hanem egy másik fiatal csajszi van csak gondolom már anyira rossz híre van hogy így próbálták megjátszani a dolgot közben meg valószínűleg lelépett a másik csajszi :D sajna ez elő szokott fordulni :) én is jártam már úgy hogy telefonon beszéltem még a csajszival közben egy másik várt már a kapuban :D próbálta be adni hogy vele beszéltem :D :D

 

Bence0000 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. november 28. 13:51

Sziasztok! Érdeklődnék hogy ki az ajánlott kategória Szombathelyen? 

Törölt felhasználó · 2020. november 27. 21:36

Üdv makktársak Salom korábban más néven már járt nálunk. Én akkor voltam nála csinos, cserfes hölgy én jól éreztem magam vele amiért mentem megkaptam. Aki nem hiszi járjon utána! 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2020. november 24. 20:07

Sziasztok.

Már régebben is meg akartam kérdezni, hogy tud e valaki valamit Amira(31)-ről?
6 éve regisztráltam, de még nem láttam tőle nagyon más képet :D


Téma indítva: 2010.02.26., 2394 hozzászólás összesen