Szexpartner fórum miskolc

Miskolci szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2023. július 07. 15:05

Nincs róluk véleményem, de inkább keress olyat aki legalább lakáson tud fogadni, ég és föld a higiénia a két lehetőség között.

 

Robyn · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. július 07. 13:23

Sziasztok! A miskolci türelmi zónában a Szinva pataknál a Fonoda utcai kanyarnál áll 3 lány. Az egyik lány rövidebb hajú, vékony, ha jól tudom Orsinak hívják és van egy másik szőke hosszú hajú szintén vékony lány. Érdemes hozzájuk menni? Milyen a stílusuk? Mennyire korrektek?  Valakinek van róluk tapasztalata? Válaszokat előre is köszönöm. 

Dani69 · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. április 24. 12:59

Sziasztok! Miskolc stadion körül van valaki? Puszi

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. január 01. 08:35

Gyönyörű székely Újévi köszöntő – Minden magyarnak hallania kell!

 

„Dolgoznunk kell sokat, tanulni, haladni, így fogunk jobb jövőt Istentől várhatni! Kötelességeinkről ne feledkezzünk, mindenkivel mindig csak jót cselekedjünk! Szeretet, megértés legyen a jelszavunk! Ez irányítsa tetteink, gondolatunk! Ezt vésd szívedbe székelyem, magyarom akkor jóra fordul bizton jóslatom! Erdély ország népe figyelmezz a szómra, hallgasd meg tanácsom a jóra, hasznosra! Szeresd Istent, hazád és fajodat szeressed és ha kell érte áldozd vagyonod, életed! Légy családszerető, takarékos, józan így lehet csak részed testi, lelki jóban! Okulj őseid sokszor hallott példáján. Bizalmad Isten és magadban legyen csupán. Így várhatsz jobb jövőt, szebb magyar életet! 
Adjon Isten ilyen boldogabb Új Évet!”

Palika28 · Újonc (44 hozzászólás) · 2022. december 23. 14:47

Sziasztok. Segítsetek léci. Ki rendel a Szinva park környékén? Azt tudom,hogy Boni(most nem hirdet) de azon kívül? Bonit érdemes felkeresni? Tényleg olyan bomba nő?köszi a segítséget. Boldog karácsonyt mindenkinek

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 21. 12:30

Márciusban én érkezem! 😉

 

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 16. 09:07

Sziasztok, keresek magamnak nőt közös szexre , 1:1-ben csak te meg én pasik nélkül :)

 

vagy párt, de akkor párként lennék én is a pasimmal.Tehát párokkal is ismiznék :)

 

Vagy harmadiknak hölgy beszállót. Bi nő vagyok, de ez csak lehetőség, nem feltétel.

 

 

PASIK NEM !!!! PASIK -TOTÁL kizárva

Rosso · Újonc (5 hozzászólás) · 2020. szeptember 16. 16:00

Hello! A Lia18- ról tud valaki valamit? Érdemes meglátogatni?

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2020. augusztus 17. 08:14

Zoé 37 jöhetnél már felénk is Nyírbe 😉🤠

Mckanos · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. február 26. 16:39

Ki jart mar szilvianal ? Milyen a hölgy?

kefe · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. április 08. 22:22

Igaz a hölgy az ***moderálva*** hirdet, de hátha érdekel valakit!

 

Hali Kedves Makktársak!

 

Megfogadtam, hogy aktus és beszámoló írás között várok egy napot, de most sem bírtam ki (2.alkalom) :-)

 

A kisregényem tárgya : GINA

 

Ha valakinek túl hosszú lapozzon a beszámoló végére ...

Régen jártam szolgáltatónál, mert a pénztárcám nem nagyon engedte. Na de ma összejött...
Az egyeztetés nem volt egyszerű, mert a hölgy nyitva tartása a mostani időbeosztásommal nem igazán esett egybe. Kínomban már több lányt felhívtam, és Ők rengeteg extrát beígértek, de a Gina hangja, és hozzáállása maradásra KÉNYSZERÍTETT.
A hely tömegközlekedési eszközzel könnyen megközelíthető (Újgyőri főtér közelében).
A hölgyről eddig csak jót hallottam, ezért elég magasra állítottam a mércét. Mivel régen jártam már lánynál, ezért (akár egy első bálozó) nagyon izgultam. A hirdetésen látott kép nem éppen a zsánerem, de a telefonbeszélgetések alapján egy nagyon pozitív hozzáállást valószínűsítettem.
A lakásba érve meglepődtem. A leányzó szép szőkés hajfonat, nagyon kedves fiatalos arc, és tündéri mosoly. A képek alapján másra számítottam... Nekem pozitív csalódás volt.
A tűsarkú, a szexi fehérnemű még vonzóbbá varázsolta. Itt jegyezném meg, hogy ha egy buliba látom a leányzót, és a körülmények is engedik tuti ráhajtanék. Nem mondom, hogy a legszebb lány a városban, de nagyon szép, és van valami hihetetlen pozitív kisugárzása. És ez még az aktus előtti véleményem volt :-)
Laza csókkal kezdetünk, miközben finoman simogattuk egymást. Ha alpárian fogalmaznék azt kellene mondanom: „.. itt már állt a f@szom mint a fagyott kutya lába...". Pedig ez csak a bevezető volt... Az ágyba kerülve következett a java... A lány francia tudása valami hihetetlen... Lágyan kezdte, de rákérdezett, ez így jó, vagy inkább keményebben szeretem... Mondtam nekem tetszik, nézzük meg mi a keményebb. Na srácok ez valami hihetetlen volt! A finom és a tövig benyelem francia összes változata megvolt, és végig szemkontaktussal !!!!!! Volt már, hogy dicsértem hölgyet a mély torkos franciájáért, de nálam ez vitte a prímet. Igaz azt mondta, hogy az adatlapján azért nem pipálja ki ezt az opciót, mert „nála ez szituáció függő". A francia tudása klasszisokkal felülmúlja az utóbbi idők Miskolcon tapasztalt élményeimet. És még csak ez után jött az aktus. :-) Itt jegyezném meg, hogy végig figyelt rám. Az aktus pozitúra kiválasztásakor (számomra) fontos szerepet játszott, hogy szemkontaktusba maradhassak vele. Hihetetlenül huncutul, néha kéjesen tud az emberre nézni, és ez nagyon durván felizgatott, így a kedvenc pózom (saját hibámból) kimaradt. A lány aktus közben nagyon, de nagyon aktív. Néha még nekem kellett rászólni, hogy most ne mozogjon. A végkifejlet (kérésemre, mivel régi vágyam) egy „letérdelek eléd és lesz..plak" pozitúra volt. Na még itt is vagy szemkontaktus, vagy mellel lábsimogatás, vagy hullámzó testmozgás, vagy valami extra minden pillanatban volt. Hihetetlen! Orgazmus közben kb ½ kilót fogytam. Még most is feláll a farkam, ha rágondolok. Akkor meg kb 5 percet remegett a lábam, és csak a levegővételre gondoltam.....
Aktus után (bár már bőven jelárt a kif*z*tett 1 óra) kicsit beszélgettünk. Gyors tus, és öltözés.. A fürdőszoba mániásoknak elmondom, hogy tiszta fürdőlepedőt kaptam, és ami tetszett, hogy volt férfi semleges szagú tusfürdő is. Felöltöztem, és néhány csókcsata után elértem a bejárati ajtóig. Itt a leányzó megjegyezte, hogy kapok még valamit? Mire én újra megcsókoltam... Mire Ő ez se rossz de én most másra gondoltam....
... basszus ekkor jutott eszembe, hogy még nem f*z*ttem.
Ez nem igazán szokott velem előfordulni :-)
Ha olvasod Gina ezúton is elnézést kérek!
Lehet kicsit elfogult vagyok, hiszen ismertek! Csók, hosszú szőke haj, vékony lányok, és tűsarkú mániás vagyok, és ebből szinte mindent megkaptam :-)
Az esetleges utólagos kérdéseket megelőzve az ***moderálva*** (higgyétek el nagyon megéri).

 

Összegzés:
A hölgy Gina
Egyeztetés 8/10 (Már régóta kerülgettük egymást, de csak összejött)
Lakás 9/10 (Tiszta rendezett lakás, kényelmes ágy, szagtalan tusfürdő,stb)
Lány 8/10 (10 est még senki nem kapott..A képeinél sokkal jobban néz ki, aranyos arc, stb)
Szolgáltatás 9/10 (Totál barátnő feeling, odaadó NAGYON PROFI szolgáltatás)
Elszámolás 10/10 (utólag f*z*tve)

 

Ami kimaradt:
Előny:
A hölgy nagyon profi, nagyon aktív. A francia tudásának tárháza igen nagy, és mindegyiket nagyon-de nagyon profin műveli. Ennél kellemesebb mély torkost még életemben nem kaptam (bár lehet ezt ki kell érdemelni XD). Jól adja elő, hogy élvezi. Nem vagyok lepedőakrobata, nem ringatom magam hiú ábrándokba, totál elhittem neki, hogy élvezi.
Hátrány:
 Nekem kicsit kiesik a helyszín...

 

Nálam a Miskolci Top3-ba bekerült! Szerintem ajánlott kategória.

 

Kellemes napot!
/ kefe /

kovvv · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 02. 15:55

Sziasztok!
Erikaval kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata?
Szeretném igénybe venni a szolgáltatásait, de előtte minden infó jól jönne! 
Köszi

jolly joker · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. március 13. 06:48

A "Supermanagernek" hála likvidálják a makktársakat a másik hirdető oldalról,3 napja síri csend van a miskolci fórumon:)

25-8as · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. február 21. 21:16

mesit mere találom meg

masszázslány · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 19. 11:38

Szia Cukisrác!

Te aztán nem hazudtolod meg a nevedet! Köszönöm a kedvességedet, jól esett!:)) Puszi, Kinga!

 

Törölt felhasználó · 2015. február 17. 17:57

Sziasztok!

Az elmult napokban alkalmam nyilt ISMET meglatogatni Kingát! Mondhatni még mindig olyan mint a legelején! 

Van tartása, feszes cicik,popó...sorolhatnám. Hozzá kell tegyem finom kezei vannak! Jól masszíroz!

Megéri!!! Ha tehetem mindenképp nála maradok! 

Lakás: 10/10

Szolgáltatás: 10/10

Higénia: 10/10

És ami nekem a legfontosabb...

Becsületes, nem lehúzós!

Ajánlom! ;)

wiwike · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 03. 20:16

 mérr ojan fontos az a popó szex .-( minden férfinek

 

cádik · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. január 16. 20:51

Hallo,

 

Miskolcon keresek németül és vagy angolul beszélő masszőzt!

Kit tudtok ajánlani?

 

Köszönöm

25-8as · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. január 01. 15:14

miskolcon melyik lányhoz erdemes meni popo sexre.

25-8as · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. december 15. 21:31

miskolcon kihez erdemes elmeni aki válal popo sexet


Téma indítva: 2010.02.26., 344 hozzászólás összesen