Szexpartner fórum miskolc

Miskolci szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
25-8as · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. december 15. 21:31

miskolcon kihez erdemes elmeni aki válal popo sexet

SZM · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 24. 17:45

Abba hagyta sajnos. .

 

25-8as · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. november 23. 21:26

mesi 29 ről tudtok valamit

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. november 18. 14:20

Szia. Remélem már megcsináltatta a fogait, olyan helyes csajnak képzelem el.

 

 

kefe · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 31. 22:59

Hali Kedves Makktársak!

A kisregényem tárgya :Alicee

SzVal kalandozni támadt kedven...
A kedves Mt-k ajánlottjai közül egy sem vette fel, szVal elkezeztem végighívni a szerintem nekem megfelelő hölgyeket (14 óra)....
Az első aki felvette Alicee volt. Mondta ½ óra múlva hívjam újra, mert most nem tud beszélni.. Na végre. Megoldóldodott a napi orgazmus téma. Gondolt addig megiszom egy sört.... Telt múlt az idő hívogattam, hívogattam, hívogattam ...
éÉSS felvette(17.45) még kér 15 percet, de legalább azt megtudtam, hogy avas III-as ütem. Buszara fel irány az avas.... Odaérve közölte, hogy még kb ½ óra. Hideg van irány a kocsma... Egy pikoló sör. Fél óra letelt, irány a kéró. Kapucsengő, lakásba be és *regyeztetés. Kedvencem a csók (telefonban alap, szimpátia esetén) helyszínen ***moderálva***. Ezek szerint nem voltam szimpi. Tudom ez természetes, csak velem először fordul elő. (Vagy a várakozás közben elfogyasztott X pikoló sör, vagy alapból nem voltam szimpi :-). A csaj egyébként bejött.. Gyors tus irány az ágy.. Pontosabban ami jólesett: a hölgyike rövid 69 után felállított, hogy állva folytassuk. Nagyon de nagyon tapogatható természetes mellei vannak. És állva csókolózva (férfimód fenék és mell taperolás közben) duplán hatásos. Egyébként nálam bejön az állva dugás, de így nem láthattam kellemes melleit, és szép hajfonatát, tehát irány az ágy... A kedvenc pózom kimaradt, mivel rövid volt az idő. Kevesebb sört fogyasztók, vagy gyorsabb tüzelésű MT kedvéért megemlítem nagyon profi a csaj. Nekem azonban rövid volt a fél óra. Rákérdeztem (mivel élvezetes volt az eltöltött idő) hogy szeretnék hosszabbítani. Itt megemlíteném a megbeszélt *rakat. ***moderálva***. A plusz félóra ***moderálva*** lett volna. Szóvá is tettem, hogy nem értem miért. Azt mondta, hogy rengeteg vendége van és a félóra az félóra.... Én ezt annak könyveltem el, hogy totál nem vagyok szimpi....
SzVal dolgom végezetlenül eltávoztam. Azt azért elmondhatom, hogy ***moderálva*** csókolóztam egy jót, mert jól csókol az tuti(igaz Vivicahoz, vagy Dia20-hoz képest gyenge,de az utóbbi idők legjobb csókját kaptam, Kár hogy nem alap NEKEM), és a melleit egész este eltapogatnám (még most is érzem a tenyeremben). Ha a csaj kicsit rugalmasabb lenne (*rképzésben) visszajárósa lennék az tuti. A beszélgetés közben felmerült még egy negatívum: Kérdeztem erotikus táncot vállal-e. A válasz az volt, hogy az + ***moderálva***. Mivel tudom, hogy a csaj ezzel (is) keresi kenyerét, (így nagyon profi lehet benne), lehet megéri. DE (ahogy megemlítettem neki) ha kif*z*tem az időt (½ vagy 1 óra) szerintem bele tartozhatna (legalább az 1 órába). Lehet rosszul gondolom, de ha 15 percet táncol profin, (mert ebbe profi a csaj) már csak 45 percet kell az ágyban töltenie, azonos *rért.
Egyébként ha nem élvezni mentem volna (vagy rögtön fogadott volna és nem kell 4 órát a kocsmában tölteni) nagyon élveztem volna az együttlétet. Ha a csók alap lenne, tuti visszajárósa lennék. DE akkor előre egyeztetett időpontra mennék, hogy ne kelljen kint várakozni.

Összegzés:

A hölgy Alicee.
Egyeztetés 4/10 lehet csak most, de rengeteget kellet várni rá
Lakás 8/10 (bérház, de egyedül van és külön baszoba van)
Lány 7/10 (A képeken ő van, nagyon tapogatható természetes, mellekkel)
Szolgáltatás 7/10 (figyeli az órát, de 5-10 percért még nem szól. Nálam esély nem volt, hogy elmenjek, th lehet ez csak nálam igaz )
Elszámolás 4/10 (előre f*z*tve, nem voltam szimpi ez OK, de a hosszabbításért újra fél óra furcsa)

Ami kimaradt:

Hátrány: (Profi a csaj, ezért feltételezem csak nálam probléma, másnál nem)
- furcsa volt az /rképzése
- A csókot extraként számolta fel.

Előny:
- NAGYON JÓL CSÓKOL
- Kellemes természetes mellek (szívesen kivennék egy hét szabit, hogy markolászhassam Őket)
- Avas ellenére jól megközelíthető, tiszta lakás
- Engem nem zavar a szilikonos mell, de ezeknek a természetes formáknak a tapintása fantasztikusan jó volt. Külön élveztem, hogy nem fért el a kezemben.

Valószínű, hogy még egyszer kipróbálom. A mostani negatívumokat betudom annak, hogy rossz passzban kaptuk el egymást. SzVal ha eljutok hozzá jön egy újabb beszámoló. Remélem hamarosan...

Természetesen várom a kedves MT-t véleményét is a hölgyről...
Kellemes Napot!

/ kefe /

kefe · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. augusztus 26. 19:40

Hali Kedves Makktársak!

Egy szokásos kisregény a mai napra, bár igaz múltheti történet...

A kisregényem tárgya : Vivienn (ml)

Mostanában telefonszámot váltott, de legalább a fényképes hirdetése a régi. Már kértem róla infót itt a fórumon, de nem kaptam. Mivel az adatlapja alapján kívánatosnak tűnt, és az arca is bejött nekem gondoltam felhívom.

Tetszett, hogy a telefont mindig felvette (lehet, hogy Ő valójában tényleg non-stop rendel?). Gondoltam meglátogatom. Kívánságaim listája: a tűsarkú, és hogy letámadjon. A fotók alapján egy igazi vad (, de nem idén barnult) hölgyikére számítottam. Az időpont egyeztetés az én kívánságomra reggelre esett, így reggeli kávé és fürdés után 9 órára jelentem meg nála. Helyszín Vörösmarty út számomra könnyen megközelíthető része.

A kapu előtt csörgés és már fent is vagyok a lakásban. A megbeszéltek szerint tűsarkúban várt, ez külön jól esett. Belépve elgondolkoztam, hogy maradjak-e. Tudni kell rólam, hogy én a vékony lányokat szeretem. SzVal a lány nem az esetem. Kicsit husis (az a van mit rajta fogni), a hasa (számomra) picit nagy, de az arca, a tűsarkú és a szép haja, valamint a melltartóban gömbölyödő keblek maradásra bírtak. A lány próbált beszélgetni velem, de most nem voltam csevegő kedvemben.. Gyors *regyeztetés, és máris az ágyban találtuk magunkat.... A franciája nem rossz, de nálam nem Ő viszi a pálmát... Kicsit nehezen reagált a kéréseimre, de amit kértem azt mindent megkaptam.... Csókot nehezen adja, de ha odahúztam magamhoz nem tiltakozott. A leányzó szerintem tudja az előnyeit, mert 1-2 röpke póz után maga mögé parancsolt. Lehet ezt szereti, de az is lehet, hogy tudja ez egy előnyös póz.... Itt nem látszik a nagy pocija, viszont egy fantasztikus homokóra popót lehet dugni (már aki ezt szereti). Kemény formás derék, lehet markolni, és rángatni :-) ... Azonban így nem látszottak a szép szemei, és a mell alá hulló hajfonat, és az arca ami miatt felmentem :-(. Kérésemre Gyorsan visszatértünk a lovagló pózhoz... Kemény melleit még most is a kezem között érzem... Kár hogy a lány ez nem tudja kihasználni. Én a helyében a férfi minden porcikáját „végig masszíroznám" vele. Isteni élmény lehetne...... Annak ellenére, hogy a lány nem igazán használta ki testi adottságait a várva várt gyönyör idő előtt bekövetkezett... Következett volna a csevej (amivel próbálkozott is), de most nem volt hozzá hangulatom. Irány a fürdő..
A tusfürdő mániákusoknak elmondom, hogy nincs nagy válaszék. Én szappan mániás vagyok, azt szoktam keresni. Na ez nem volt. 1 tusfürdőt találtam, ami semleges illatú, de nem vagyok biztos benne, hogy az férfinak gyártották :-). Viszont frissen mosott törülközőt kaptam :-)

Tus öltözés, és GO meló.....

Összegzés:

A hölgy Vivienn.
Egyeztetés 8/10 Mindig felvette, ez tetszett
Lakás 6/10 (Átlagos, nem cicomázott, a célnak alapszinten totálisan megfelelő )
Lány 7/10 (A képeken ő van, de husisabb, mint amit vártam)
Szolgáltatás 6/10 (A csókja nem volt elég vad, nem az a letámadós típus )
Elszámolás 8/10 (előre f*z*tve, a telefonon megbeszélt *rakat)

Ami kimaradt:

Hátrány:
- kicsit husisabb mint vártam (ez nem mindenki számára hátrány)
- a megbeszéltek ellenére nem az a letámadós típus

Előny:
- Képeken Ő van
- gyönyörű száj, haj, szem (csak jobban kihasználhatná ezen pozitív jellemzőit)
- Formás és kemény keblek
- A ki szereti a husisabb lányokat, hátulról formás hát, derék, fenék vonal.
- Szerintem a flórája kicsit túl*razott (***moderálva***) igaz a csók alap.

Kellemes Napot!

/ kefe /

fakex74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. július 23. 21:56

Hali mindenkinek ! En 1 länyt keresnenk , aki,. nem kint dolgozom frankfurt-ban ritkän megyek "haza" szeretnek egy hozzäm illö hölgyet tärsnak . ,40,175,80 öszes haj , kek szem . ha esetleg valakit "erdekelnek" ?

zoltaaan · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. július 18. 10:38

Hali

Van valakinek valami infója Casandra(20)-ról? Normális sz*lg*lt*t*?

Előre is köszi.

mark36316 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. július 09. 10:58

Sziasztok!!!

Sárospatak környékén van szolgáltató??

Sindy · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. július 07. 14:14

Szerintem ezt itt hagyjuk is abba,hogy kinek mi valo..mert ehez senkinek nincs joga,hogy beleszoljon.

 

Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. július 06. 23:02

Szia Sindy! 

Sajnálom, ha visszataszítónak találtál, bár jó lenne, ha elmondanád, hogy pontosan miért. Az, hogy segíteni akartam megágyazni, vagy levetkozni az nálam elofordul. Tudod, vannak szerencsére páran akik ezt szimplán kedvességnek tartják és nem találnak benne semmi visszataszítót, sott pont ezek miatt nem egyszer kérdezték már meg, hogy nem-e akarok még maradni csak úgy, mert mondjuk pont ráérnek. Nem rémiszti meg oket az, ha van egy kis úgynevezett "intimitás" kettonk kozott. Nem baj, ha te azt nem szereted, csak lehet, hogy valamilyen más szakma egyszeruen jobban passzonla az egyéniségedhez. 

 

Sindy · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. július 06. 12:10

Kedves Tippytoe!

Bár még kedvesnek se vagy mondható,de egyreszt a fogorvos már folyamatban van,ami nem 1nap és nem 100ft.

Senkinek nem hagyom hogy leszedje rólam a ruhát,letudok vetkőzni magamtol is.

De ha neked egy lány fogsora számit,akkor sztem egy cicababát keress !

Ui: Nekem a te viselkedésed,visszataszito volt.

 

Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. július 05. 09:19

Sindy 19 Nem lenne egy rossz csaj, de a fogorvoshoz már nagyon indokolt lenne elugrania. A másik meg, hogy ilyen lelkesedéssel még kilós kenyeret sem lehet árulni.

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. július 03. 18:18

Szia!

Volt Debrecenben is, én akkor jártam nála egy alkalommal. A franciskát csak védőfelszerelésben vállalta, de ezt leszámítva remek volt. Aktus csak lovaglás és szemből. Nekem teljesen adta a csaj. Kár, hogy elment tőlünk egyszer-egyszer még beugrottam volna hozzá.

 

Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. június 22. 20:31

Valaki érti, hogy Sindy 19 mit mond a telefonban? Én max szovegfoszlányokat vagyok képes elkapni. Már 2x beszéltunk, de még mindíg nem tudom, hogy mit vállal és mit nem.

Törölt felhasználó · 2014. június 06. 15:49

220 cm3 (220ml) lökettérfogatú dugattyúmnak keresek "jól olajozott", meleg hüvelyt a hosszú hétvége valamielyik napjára! Kit ajánlatok? (Ki ajánlkozik?)  

Def88 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 20. 13:35

Sziasztok!

Tiszaújvárosi Lányokat keresek,ha valaki tud ilyet az írja már le ide vagy nekem egy üzenetbe

Előre is köszi a válaszokat

nevemsenki · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. május 16. 04:17

Sziasztok! Múlt héten voltam Pécsen, és valami hihetetlen amilyen szolgáltatók vannak ott!!! Gyönyörű lányok, bemész , tea,kávé ásványvíz, 4 tusfürdő, nem unott sex, nagy beleéléssel, és az alap árban ami nem több mint nálunk átlagban, benne van a szájba , arcra vagy testre élvezés is!!! Nem volt kedvem hazajönni, szégyen hogy egy ilyen városban nincs szinte egy normális nő sem, a sok lehúzóst meg eltartjuk... Ki kellene őket rugdalni innen...

Agabor · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 08. 14:01

 

szia.Az arca nekem nem tetszett..de ügyes egyébként:)

Törölt felhasználó · 2014. február 15. 10:58

Sziasztok

 

Sindy nevű modell alkatú lánynál járt már valaki?

Vélemény?

Köszi


Téma indítva: 2010.02.26., 345 hozzászólás összesen