Szexpartner fórum miskolc

Miskolci szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Érdekes · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. december 30. 17:04

Dolgozik, a tőle megszokott magas szinvonalon ! Fel is hivom mindjárt, mert kell a kikapcsolódás :-)

 

Tobi83 · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. november 27. 02:02

Mesit már jó ideje nem látom, tud róla valaki valamit? Épp aktuális lett volna egy miskolci kiruccanás, amit vele koronáztam volna meg, de nem látom a hirdetését... Előre is köszi!

kefe · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. október 17. 23:26

Csak véletlenül írok most, és előre jelzem nem vagyok szolgáltató...
Egy tőlem megszokott kisregény...
SzVal! A mai beszámoló..... VL Mandy néven hirdető szolgáltatóról... (*** linkek tiltva ***)

Előszó: Még régebben kicsit Spicces állapotban kerestem fel.... 1-2 extra kívánsággal,, (amit emlékeim szerint) teljesített is!, SzVal gondoltam ismét „felpróbálom"...
Az egyeztetéssel zökkenőmentes volt...
A kért tűsarkú elmaradt, de a fogadtatás nem volt gond. Az emlékeim egy kicsit csaltak, a leányzó kinézete felülmúlta az emlékeimet.. Egy igazi huncut kis tinilányt kaptam az ajtónyitás után.
Megállapodás után irány az ágy. Ami furcsa, hogy nem egy „rögtön franciával" kezdett, hanem simogatott, és puszilgatott (nyakamat, mellemet, hasamat, stb ....).
A bemelegítés után jött a „védőfelszerelés" , utána az aktus...
A eseményt nem részletezném, de a leányzó nagyon „aktív" volt. Kicsi filigrán tinilány, és én faltam minden pillanatot.... A hatalmas ürülés után (bár még nem telt le a kifizetett fél óra) tudtam, hogy „dolga lenne", így idő előtt távoztam. Bár Ő mondta, hogy nem kell sietnem, mert amit kif*z*ttem az nekem jár.
Szerintem nem nézi az órát, de erről nem tudtam meggyőződni... Ez a következő találkára marad XD.
Összegzés:
egyeztetés 8/10
lakás 8/10 (szoba, ágy rendben, fürdőben nem nagyon néztem szét, mert most nem kellett...)
hölgy 8/10 (Aranyos, közvetlen, igazi kislányos szolgáltató)
szolgáltatás 8/10 (végig figyelt rám, és totál jól adta elő, hogy élvezi, ami kérés volt odaadóan teljesítette...)
elszámolás 8/10 (előre f*z*tve, semmi lehúzás)
Számomra előny:
1) A csókja fantasztikus, bár (mivel a gyengém) lehetne kicsit agresszívabb ezen a téten...
2) Egy igazi bújós tinilány
Hátrány:
Egy kicsit távol esik tőlem (Vologda városrész)
Nem 100-as magyar (de odaadó, tiszta és megbízható)
És többek kérésére megírom, hogy az ***moderálva***, alap a csók, a többi extrát nem kérdeztem..... :-)
Aki és szereti a kislányos bújós, odaadó lányokat (mint én) , annak (szerintem) ajánlott kategória...
Negatív és pozitív véleményeket is várom a fórumba....
Kellemes Estét, és várom a hiteles beszámolókat, az MT-k és a fórumozók +segítésére....

zsolaponthu · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 12. 21:46

Szia Virágszál!Most mit kell tennem?Nehezen igazodok el itt.Apropó:vannak-e már új képek amiket beszéltünk?Nagyon várom, de nem csak én! Szia, majd hívlak időpont végett!

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 18:12

Szia! Haladunk... :-) Tied a következő lépés!

 

zsolaponthu · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 14:16

Szia VIRÁGSZÁL!

 

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 16:36

VIRÁGSZÁL!!! Holnap újra,akkor próbálkozz! Bocsi,de pihenni is kell!

Young man · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. július 25. 10:48

Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy miért nem elérhető a ***moderálva***oldala?

M.J. · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 22. 19:24

Abszolute igazat adok hisz én is "átéltem" ugyanezt Nikollal.

Kár a leányzóért.

 

 

koránkelő · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. július 21. 09:46

Sziasztok!

 

Voltam Nikolnál, tapasztalataim:

 

A lakás rohadt lehangoló, első blikkre elveszi az ember kedvét sokmindentől.

 

A leányzó: képnek megfelelő fital feszes test, egyszerű arcvonások - hirdetésnek megfelelő korrekt.

 

Action: a hölgyike kötelességtudó, nem nyafog, nincs "másulás" a telefonban előadottakhoz képest korrekt. De unott faarccal csinája ami szintén lehangoló.

 

*r/érték = összességében.

Érdekes · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. július 14. 21:44

Ha Alesiha az , akkor nagyon nem ajánlom !

 

Sanyika30 · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. július 03. 22:13

Sziasztok!

Barbie-nál volt már valaki?
Info kéne róla igaz nem ezen az oldalon hirdet de talán valaki tud írni bezámolót róla képei alapján régebben Aleisha néven hirdetett.

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 25. 14:04

Szia! Persze,16 óra után majd lesz szabad időm,csörögj nyugodtan,akkor fel tudom majd venni.

 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. június 25. 08:05

Szia Mesi! Ma kereshetlek egy időpont egyeztetéssel kapcsolatban?

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 20. 16:04

Akkor biztosan alaposan átgondoltad :-) Persze,megoldható és sok szeretettel várlak! Ha nagyjából már tudod majd az időpontot,csörögj rám! További kellemes napot Neked!

 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. június 20. 08:13

Mesi! Egy egész estés fejtörés után arra a következtetésre jutottam, hogy ha nem gond akkor szeretnélek meglátogatni a jövö héten valamelyik nap. Megoldható ez a dolog szerinted? Itt és másik hasonló oldalon is csak jókat olvastam Rólad. Azt gondolom, hogy Te egy igazi Nő lehetsz, fölösleges sallangoktól mentes. :-) És ez így "látatlanban" is nagyon tetszik nekem.

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 19. 19:33

Igazán nincs mit! :-)

 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. június 19. 15:53

.....viszont Rólad Mesi mindenki csodaszépeket írt. :-) Be kell vallanom, hogy ez nagyon elgondolkodtató. :-) És Emesében így elsőre nekem negatívum, hogy csók az nincs. :-(

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. június 19. 14:56

Ha a keresőbe beirod,hogy Emese mint kulcsszó,akkor kidobja a hsz-eket.Van egy konkrét hosszabb Róla 2011 július 27.-én,viszont az annál korábbiak az enyémek mert Emeséről Mesire váltottam egy éve.Bár a kor eltérés alapján úgyis rájöttél volna,hogy nem ugyanaz a két hirdető. Remélem segitettem :-)

 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. június 19. 07:39

Sziasztok! Valaki tudna nekem információval szolgálni Emeséről Miskolcon? Szeretném meglátogatni, de jó lenne ha nem kellene sötétben tapogatóznom. :-)


Téma indítva: 2010.02.26., 345 hozzászólás összesen