Szexpartner fórum tatabánya

Tatabányai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:16

Tatabányai hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések

Lali · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 13. 15:50

Sziasztok hát ide nem írnak valami sokan...

Valakinek van tapasztalata a Tatabányai hölgyekről? Réka nagyon csinos de jo lenne valami infó!

Köszi!!!

Szexyoe · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. május 17. 16:24

Legutóbb 2002-ben voltam tatabányai lányoknál, először is, mindkettő nagyon tetszett. Azóta csak Budapesten, a Váci úton egy masszőr hölgynél, illetve 2 éve a Birka csárda közelében egy utcai harcosnál.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:03

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 08. 20:26

Pásztorórázam ezzel a fiatal kis nuncikával. Jól a seggére lőtem az örökítőanyagom

 

https://videkilany.hu/35282-tundi?photo_id=157911

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:30

Csini Zita (28) Tatabányán kedves lány, de sajnos csak a pocakos képeken szerepel. A vékonyabb lány fotóival köszönőviszonyban sincs.

Aki szereti a fogósabb fűrészbak-szerű lábú hölgyeket Picasso által festett képekhez hasonló arccal, az nem fog csalódni.

Én nem is maradtam...

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:34

Alexa (22) Tatabánya. Szintén kedves lány. Elmondom, hogy miért is nem maradtam.

Először is, a 22. életévétől fényévekre van, kb. 35-nek néztem. Másodsorban, akkor sportos testalkatú, ha azt

a sportot szumó-nak hívják...

A lakás amúgy korrektnek tűnt, két kis kutya rohangál a másik szobában, a baszoba pedig olyan pici, hogy a csaj is alig fér el a szobában, nemhogy

a kedves kuncsaft.

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 18. 17:29

Te mindenkiről csak rosszat irsz mert kitalálsz mindenfélét és semmi nem úgy van ahogy Te azt állitod!A képeken Én vagyok még a képgaranciám is ott van, már itt lebuktál.Ha nem látnád ajánlom a szemüveget figyelmedbe!Persze hogy nem maradtál, mert Én küldtelek el.Olyan kedves ember vagy hogy szerintem már senki nem vállal.Örülnél Te, ha ezek a lányok fogadnának.De tudod amilyen az adjon Isten.....Csak azért nem tudtál maradni kedves roli mert mindenki kinyitja neked az ajtót hogy távozz!!!Ilyen vendégre nincs szükség.Ne mocskolodj és ne állits VALÓTLAN DOLGOKAT!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 18. 23:25

Én nem mocskolódtam, csak a személyes tapasztalatomat írtam le. Komolyan nem értem a szolgáltatók egy részét, eszméletlen sokat képzelnek magukról. Saját fotókat nem raknának fel a világ minden kincséért sem, mert akkor felkopna az álluk. Engem Te nem küldtél el, egyszerűen én nem maradtam, mert a képeid egy része kamu, vagy jóval korábban készült. Talán akkortájt még nem szeretted annyira a szalonnát fehér kenyérrel karöltve. Mindegy, kamuzzatok csak, ha akartok, biztosan vannak olyan igénytelen csávók, akiknek csak a muff a lényeg és a körítésre nagyívben tesznek... Bár szerintem a jóérzésű vendég ajtónyitás után azonnal sarkon fordul...

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 18. 23:26

A Csini Zita nevet változtasd inkább Ciki Zitára, az jobban megfelel a valóságnak...

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 19. 09:50

Ciki jelző inkább rád illene,az arcod  teli van csomokkal de úgy látom nem csak ott vagy beteg!

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 19. 17:08

Mostmár szerencsére Tbányán is egyre jobb a válasszték. Én már két nedvespuncijú, sejmesbőrű  csajjal is összejöttem.

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 22. 22:29

Kedves fórumozók....Csini Zita!

 

Roli75 tényleg valótlant állít, mint, ahogy Zita is leírta.

 

1. Nem két kutya rohangál, csak egy van, az is alszik egész nap. 

2. Nem nálam volt, hanem a barátnőmnél. Nekem, annyi szerepem volt, hogy végignézzem az aktust, illetve azt, hogyan élvez rá a bnőm hasára, majd élvezettel nyalogatja le, igen Roli75 volt az, onnan...

 

Emlékszem rád, kérésedre fénykép, ill. videófelvétel is készült.

 

Ahogy Zita is írta, baromi érdekes, hogy te csak rosszat tudsz a lányokról írni...

 

Tudod milyen a sportos-nőies testalkat? Hát nem szumós, abban biztos lehetsz.

 

Kerek vagyok, nem szégyellem, de nem vagyok kövér :)

 

JAVASLAT AZ OLDALSZERKESZTŐKNEK... Kifejezetten lányoknak csinálhatnátok telefonos feketelistát, hogy kitérdemes beengedni, és kit nem.

Alexa  

 

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 23. 22:42

Jó estét mindenkinek!

 

Nem fogok itt szentbeszédet tartani senkinek. Arra használom a fórumot, amire való. A valós tapasztalataimat írom le, aki veszi a lapot alapon.

Aki pedig nem hiszi, az járjon utána. Senkit nem akrok megbántani, sem Alexát, sem pedig a többieket. Aki figyelmesen olvasta a kommentjeimet, az láthatta, hogy nem minden lányt hordtam le a sárga földig... Lehet, hogy én fogtam ki rossz napokat, de a tapasztalatok alapján a véleményemet továbbra is fenntartom. Alexa egyébként kedves volt, viszont amikor nála voltam ott nem volt semmiféle barátnő, s egyéb az általa leírt malackodás sem. Pár percet beszéltünk, aztán mentem tovább, mert a látvány nem egyezett meg azzal, amit a képek alapján elvártam. Ezután is őszintén le fogom írni a tapasztalataimat, elvégre erre találták ki a fórumot. Valószínűleg lesz olyan lány, akit finom cinizmusommal az őrületbe kergetek soraimmal, de előbb nézzen magára és gondolkodjon el...

Még biztosan jövök új beszámolókkal...

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 24. 14:21

roli, Te pont nem arra használod a fórumot amire való.Kitalálsz mindenfélét mindenkiről,néha azért valakit dicséretben is részesitesz gondolod igy talán hihető.Te meg az őszinteség???Neked kéne elgondolkodnod és magadra nézned,milyen ember is vagy valójában?Hát őszintének biztos nem mondható!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 24. 14:56

Véleményeimet továbbra is fenntartom. Hitelesen, a velem történtek alapján készítem a beszámolóimat.

Mégegyszer és utoljára leírom (a gyengébbek kedvéért), hogy a hozzászólásaimmal nem kell egyetérteni.

Az adott lányt ki lehet próbálni, s akkor kiderül, hogy az általam leírtak megfelelnek-e a valóságnak.

Persze mindenkinek más az igényszintje, én rengeteg csinos és kedves szolgáltatónál voltam már korábban.

Csak azt szerettem volna elérni, hogy azok, akik az általam lehúzott lányoknál szerettek volna kis időt eltölteni, ne csalódjanak...

Asszem ennyi. Csini Zita, szerintem Te sem vagy csúnya, ezt nem is mondtam, csak egyszerűen a képeid egy részén megtalálható lánnyal nem vagy azonos.

Ennyi.

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 24. 16:08

Nem tűröm hogy vádaskodj.Becsületesen hirdetek az összes képen én vagyok, nincs szükségem rá hogy más képével ékeskedjek!Vagy, te melyiken nem engem vélsz felfedezni?

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 24. 17:03

Zita... ne hergeld magad ezen az emberen. Egy nick név mögé bújik, és onnan próbál idegesíteni. Minden egyes mondatoddal hozzásegited a lelki orgazmusához... 

 

Kaptam ma egy hívást, miszerint, ha "ügyes" vagyok (tudod/tudjátok mire értem), kapok egy, vagy több kiváló beszámolót... Hát nem éltem a lehetőséggel.

 

Köszi Roli, hogy rám szabadítottad a hülyéket...

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 25. 10:36

Igazad van Alexa,ilyen ember véleménye nem vélemény,de ki kell álnunk az igazunk mellett és örülök hogy nem én gondolom igy egyedül.Ha összefogunk többre jutunk.Szép napot Neked!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. április 04. 08:21

Heni (25) Tatabánya.

Ismét Tatabányán jártam, hát gondoltam adok még egy esélyt, hogy javítsák pozíciójukat az ottani lányok.

A fent nevezett hölggyel (akkor még azt hittem) megbeszéltem egy randevút. A helyszín régi lakónegyed koruknak megfelelő

állapotú épületekkel. Csengetek, felmegyek, ajtót nyit egy viszonylag csinos SZŐKE hölgy. Ok, gondoltam a barátnő, mert a barátnő tényleg szőke.

Kedvesen beinvitál. Kérdezem, hogy a fekete hosszú hajú lányt keresem, aki a képeken szerepel. Mondja, hogy Ő nincs, de van egy másik SZŐKE kolléganő is a lakásban. Ismét kérdem, hogy a fekete hol van, akivel beszéltem. "Háááááát az sehol"- habogott. Akkor illedelmesen megköszöntem és távoztam.

Kérdés: Miért nem árulja el a telefonban, hogy Ő tulajdonképen nem a fekete, hanem egy szőke, sőt akár két szőke is lehet...

Kár, pedig...no de mindegy újabb megerősítés számomra, hogy Tatabányánál nem szabad lekanyarodni az autópályáról, hanem inkább vissza Bp-re, ahol az ember sokkal ritkábban csalódik...


Téma indítva: 2010.02.25., 242 hozzászólás összesen