Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 20. 21:27

Ugyan múlt heti az élmény, a lány sincs most már itt, de azért leírom a dolgot.

 

Fanny(28)

Jó "fogdosnivaló" alkatú és szép arcú lány. Én szokás szerint holtfáradtan mentem. Kezdeményező  volt így ez annyira nem befolyásolta a dolgot,  de ami nála kiemelkedő volt a szexben, az a puncija. Gumival is nagyon jól élvezhető volt a dolog. Újkori "udvarlásaim" alatt még nem igazán találkoztam ilyen jó kis nunival. Még jó sok idő volt hátra az első forduló után, de én tudtam, hogy nem lesz második. A hátralévő időben egy nagyon aranyos, kedves lányt ismerhettem meg. Mindent megtett, hogy jól érezzem magam még levessel is kínált. Utólag már bántam, hogy nem ettem, mert ugyanúgy felpörögtem mint Virág után, csak most nem volt mit csinálnom és éjfél körül már igencsak éhes voltam.

 

Nadint újra meglátogattam. Mutatott pár dolgot amivel még nem találkoztam. Nála szerintem mindig kapnék valami újat. Teljesen elvesztettem az időérzékemet is. Rég lejárt az egy óra, de én csak kényelmesen feküdtem. Mikor bevillant, hogy már rég távoznom kellett volna, akkor is csak nevetett. Én kicsit szégyelltem magam, mert idő és pontosság buzi vagyok.

 

A legjobb az lenne, ha Fanny lenne a feleségem és Nadin valahol a szomszédban lakna.

kcr1 · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. április 19. 21:14

Sziasztok! Zselykéről vagy Adriennről érdeklődnék! Látogatta már meg őket valaki? Véleményeket várom privátban is! Köszönöm!

Sosimado · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. április 11. 00:18

Az este találkoztam Lettivel. A telefonban is már nagyon kedves lánynak tűnt. Találkozásunkkor ez be is bizonyosodott. Kedves mosolygós lány. Nagyon gyengéden bánt velem, isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha tehetem még meglátogatom :)

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 09. 12:23

Két kellemes tapasztalatom volt a napokban.

 

Virág sokkal szebb élőben mint a képeken. Vidám, humoros értelmes lány. Ahhoz képest, hogy elmondása szerint nem jó a láberotikában én teljesen el voltam ragadtatva. Sajnos az én teljesítményem kritikán aluli volt. Egy borzasztó napomat sikerült vidámmá varázsolnia. Olyannyira feltőltődtem energiával, hogy minden elmaradt munkámat befejeztem még aznap éjjel. Mindenképp visszamennék, ha lehetséges lesz. Fiatal korosztályból biztosan nem is mennék már máshoz.

Nadine(40) az érett, teltebb nők kedvelőinek 100%-osan ajánlott. Semmi picsogás meg hasonlók. A lábfeje fantasztikus, bármelyik huszonéves megirigyelhetné. Ráadásul tényleg szereti is ezt a fajta dolgot. Ha tudok mindenképpen visszamegyek.

Lánykereső Szerkesztőség · 2017. április 05. 07:39

Kedves Hirdetőnk / Látogatónk!

 

Kérjük ezt a vitát szíveskedjenek a városi fóromban nem folytatni. Szerintünk ki lett részletezve minden

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. április 04. 23:05

 a durex sikositora nem testápoló van ráírva,nem literes kiszerelésben van mint amit te használtál,nagy sárga nem átlátszó flakonban van,és nagyon nem fehér színű! 

a lakásban saját elmondásod szerint is volt még valaki,és azt mondtad ő nem hirdetős lány,mivel nem láttam ki az így nem tudom kizárni hogy nem-e ***moderálva***!

és az időpont nézésre visszatérve,bő 20 perc után mikor csörgött a telefon már sokadszorra (mert volt amit nem vett fel) akkor kérdezted melyik az én számom és onnan számoltad az időt,márpedig én akkor hivtalak mikor a kaputelefonnál áltam ! :)

 

 

Tina123 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. április 04. 11:30

 

 Örülök hogy így kifejtetted magad így tudok rá válaszolni rendesen!Az ajándékot majdnem mindenki előre elkéri ez alap.A popsihoz mindig durex sikosítót használok vagy gyógyszertárit az hogy te nem ismered fel a durex új csomagolását nem az én hibám ez a tudatlanságodból fakad!Néha felveszem a telefont a szobán mert nincs ki kezelje (ezért viszont elnézést kérek) de nálam legalább nincsenek éjszakai legények a másik szobába mint sok másik szolgáltatónál!Nem a kaputól mérem az időt hanem mikortól elmész fürdeni mert hát nem wellnesbe vagyunk ugyanis van aki 17 percig is képes fürdeni és ha nem számítanám bele ezzel menne el a napom!Ebben helyt adok viszont a masszázsom nem a legjobb de nem is látsz ilyet kiírva hogy vállalok mert nem vagyok szakképzett masszőz sok lány kiírja pedig nincs róla szakképesítése hát én nem ilyen vagyok!Én megpróbálok maximálisan helyt állni az hogy 2-3 embernek nem ez a stílus jön be istenem mindenki más más elvárásokkal mindenkinek nem felelhetek meg!Sajnálom hogy te így érzel legközelebb más szolgáltatót kell keresni remélem jobban sikerül (és ezt komolyan mondom)! Sok sikert mindenkinek a keresésben!

mogyorospele · Lelkes újonc (62 hozzászólás) · 2017. április 04. 05:53

Ha normálisan (kedvesen, tisztelettudóan) bánsz Vele, csalódás nem érhet. Ezt tapasztalatból mondom. ;)

 

mogyorospele · Lelkes újonc (62 hozzászólás) · 2017. április 04. 05:49

 Csak megerősíteni tudom, én kétszer voltam Nála még Pécsett. Kedvességből, hozzáállásból, korrektségből etalon lehetne. Sokkal érettebb gondolkodású, mint a korosztályából a legtöbb lány. Mióta Ő és két másik számomra nagyon kedves lány már nincs (Pécsett, vagy egyáltalán), nem sok kedvem van elmenni bárkihez is....

 

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2017. április 02. 19:51

 Azért a személyes tapasztalat mindent felül ír! Tetszik a hölgy, hamarosan meglátogatom, remélem minden a legnagyobb rendben lesz! Ahogy Ő írja, és ahogy Te, kedves hozzászóló...

 

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. április 02. 18:38

A jelenleg Zalaegerszegen hirdető lányok közül még a 23 éves Kamillát tudnám kiemelni. Ő is nagyon ajánlott. Az ő esetében is kizárt, hogy valaki csalódottan távozzon. Bár igazából nála még egyszer sem voltam, viszont róla csak jókat olvastam, mikor még fixen Pécsen hirdetett. Korábban chateltem vele nagyon hosszan (azt hiszem, hogy talán kétszer is) és nekem is az jött le a stílusából, hogy nagyon kedves és korrekt lány lehet. Tudom, hogy az ilyen együttlétek esetén ez sokaknak másodlagos, de úgy tűnt nekem, hogy az értelmi színvonala is az itteni átlag felett van, emellett nagyon kulturált a viselkedésmódja (olvassátok csak el a tatabányai fórumba írt legutóbbi hozzászólását, mert abból ez egyből kivehető). Egy másik lány is mesélt róla, akinél voltam, hogy egyszer találkozott vele és ő is nagyon jó véleménnyel van róla. Szóval jó néhány ezen az oldalon hirdető lány mehetne hozzá továbbképzésre, hogyan is kell ezt jól csinálni.

 

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. április 02. 13:44

 1 óra+ popsi amit kértem,azaz ***moderálva***,na ha már ennyit kiadok (azaz egyes lányok itt zegen nagyobb odaadással fele ennyiért vállalják,igaz popsi nélkül).

telefon egy dolog,de hogy az időbe beszámitja az megint más,főleg ha 3-4 telefon van és ez 10x percet elhúzott.

25 perc van hátra és mondtam jöhetne a popsi,erre a kérdése: 8 perced maradt eltudsz menni ennyi idő alatt? nézem az órát nem 40 percet fizetek 20ezerért

nagynehezen elővesz a sikositó helyett valami testápoló szerüt és bekeni magát,de közben ezt kommentálja.....

próbálkozunk,mert ugyanis a kishölgy előre kéri a pénzt és ugye csak méret függvényében vállalja,és mikor rájött hogy vastagabb a szerszám,akkor összeszoritja a popsiját hogy még véletlenül se tudja az ember bedugni,és ugye ujjal nem engedi,ekkor mondtam hogy elég és jöhet akkor levezetésből masszázs,erre elkezd pampogni hogy mostmeg elkap majd valami fertőzést mert bekente magát azzal a valamivel,és mindjárt le is jár az idő.

masszázsról pedig: 0,zéró,max aura masszázsnak hivható,mert ez szó szerint még simogatásnak se lehet nevezni.

Újabban azok a lányok akik ide-oda ingáznak a városok között,meglátásom szerint azért teszik mert másfélszer annyiért fele szolgáltatást nyujtanak mint azok akik heteket töltenek itt.

 

Tina123 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. április 01. 19:45

 Szia lucy vagyok ne haragudj de ha ilyen véleménnyel vagy rólam akkor mért maradtál ez az eggyik a másik pedig ha annyira nem érezted volna jól magad nem töltöd ki az orádat! ! Bocsi mindenkinek vannak rossz napjai !

 

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. március 31. 18:54

 Roxy-t viszont 100%ban tudom ajánlani,fiatal kedves aranyos,tökéletes test,modell alkat,nagyon szép arc,hozzáállása is nagyon jó,amit megbeszéltek azt meg is teszi,amit csinál azt jól csinálja,technikája is igen jó,aki a fiatal vékony hosszúhajú lányokat szereti az Roxy-ban és Virág-ban nem fog csalódni, Roxy árakban sincs elszállva. Én a héten ha időm engedi meg is látogatom újra :)

 

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. március 30. 15:09

 teljesen egyetértek,a telefont felveszi aktus közben,nagyon óranézegetős,tehát az 1 órában jó ha 40 perced van,mert azt is nézi hogy ő közben 3x telefonál,az időt onnan számítja hogy te a ház elöl telefonálsz.

hozzáállása is maximum közepes,és ezt ne csináld ezt nem szeretem (pedig előre megkérdezem). és horror árakkal dolgozik.

A Flya vagy milyen néven hirdetett hölgy is ugyan ez,szerencsére már nincs itt egerszegen.

viszont Virág,Jenny és Diay az abszolut ellenkezőjük a 2 emlitett hölgynek. Kedvesek,mindent megtesznek amit hirdetnek,nagyon jól is csinálják és abszolut nem lehúzósak,nem idő nézegetősök őket csak ajánlani tudom,priviben lehet kérdezni az 5 hölgyről személyes tapasztalatokrol

 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. március 27. 15:33

 Még az ősszel voltam nála szombathelyen egy 15 percesen. A teste nagyon ott van, és azok a cickók. A vendéglátás már picit gépies, mondjuk estefele voltam nála, lehet nehéz napja volt. Egyszer mindenképpen érdemes meglátogatni, a többi már rajtad múlik.

 

zegboy · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. március 27. 09:04

Sziasztok! 

 

Lucy -nél járt már valaki? Tapasztalat, vélemény? 

zsotee · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. március 24. 12:22

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését! (Lizi18, Bianca21) ***

 

 Most már Melisza lett! 

69bihari · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. március 24. 06:42

 

 Az tényleg nem jó

zeusz17 · Újonc (3 hozzászólás) · 2017. március 21. 17:22

kitti19 nem megbizhato  a megbeszélt találkozora nem jön el!


Téma indítva: 2010.02.25., 834 hozzászólás összesen