Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lily35 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 09. 20:25

 

 Szia köszönöm szépen amit írtál rólam! Várlak szeretettel máskor is!  Örülök hogy jól érezted magad! Puszi Lili

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 04. 23:41

Sikerült Fanny(28)-tól hazatalálnom. Sokkal vadabb volt mint múltkor. Egyáltalán  nem bántam. Már szinte az ajtóban lesmárolt.Órákig tudnám falni a melleit, ha nő lennék biztosan ilyen csöcsöket akarnék. Klasszikus szűk puncija persze hamar kivégzett. Kár, hogy ezek után magammal voltam inkább elfoglalva és nem azt élveztem ahogy átmegy kiscicásba. Nagyon tündéri olyankor.

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2017. május 04. 10:09

Hi! Van valakinek Marianról információja, akinek a Mártírok útján van /volt/ masszázsszalonja? Rendel még? Kössz!

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2017. április 30. 18:34

 Nagyon szépen köszönöm :) aranyos vagy.. :) örülök hogy megismerhettelek :) 

 

szerintem a mínuszok többsége lányok vagy pártfogóik.. féltékenységgel lehet ezt magyarázni.. :) 

most ezt a hozzászólásomat is vagy le törlik, vagy ez is elég sok mínuszt fog kapni... :) mint mindig :) 

 

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 29. 19:56

Látom sok minuszolás van a Dorináról szóló megjegyzéseimnél is. Gondolom a Liliről szőtt leírásom is hasonlóan végzi majd. Legalább látnék ellenvéleményt leírva is. Amennyiben férfiak mínuszolnak nyugodtan írják le a tapasztalatukat, ha hölgyek akkor meg nőjenek fel a feladathoz és tegyék úgy a dolgukat, hogy ők is olvashassanak hasonló élménybeszámolót.

Igen, lehet hogy Dorina a szívemet is megérintette egy icipicit. Tudom, hogy játék az egész, de akkor is visszaadott valamit amit 10-15-20 éve nem éreztem. Lett némi önbizalmam. Egész felnőtt életem során volt párkapcsolatom  de most nincs. Ő megmutatta, hogy tudok még érezni és örülni együtt egy nővel. Rájöttem, hogy lesz még esélyem normális kapcsolatra.

Jöhetnek a mínuszok.

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 29. 19:24

Lili(43)-nál voltam.

Kiadós szexre vágytam, ezért választottam érett hölgyet. 1 órát voltam.  Nem is kellett csalódnom. Normális csók alap volt, ami nagy pozitívum. Az arc is teljesen rendben volt. Szexi rövid frizura, kemény segg, combok, szép lábak, kellemes tapintású bőr. Végig vidám volt, beszélgetni is jó volt vele. Pont jó ritmusú francia  zacsinyalogatással. Hátulról hatoltam bele, gumiban is kiváló punci. Érett nők kedvelőinek nagyon ajánlott. Én nem tartozom nagyon azok közé akik ezt a korosztályt favorizálják, de azt mondom aki tényleg csak jó szexet akar és már sokat csalódott inkább ilyen típusú nőt keressen. Késöbbiekben biztos megyek még.

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 26. 23:42

Ismét Dorinánál jártam, ezúttal 2 óráig maradtam. Egész éjjel kellett volna maradnom. Úgysem fogok ezek után aludni. Ugyanott folytatta ahol vasárnap abbahagyta. Teljesen olyan volt mintha munkából megfáradtan hazaérve, a feleségem fogadott volna. Minden gondolatomat kitalálja az ágyban, de szerintem azon kívül is. Már bánom, hogy nem vittem el a munkásnadrágom gombját felvarratni. Ez volt az első helyszín ahol elfogadtam a felkínált  innivalót. Én alapból tartózkodom az ilyesmitől, bár természetesen nagyon jólesik a kínálás. A végén még az extra kívánságomat is teljesítette, ami ídőtúllépést is generált de egy szót sem szólt miatta, pedig volt még dolga.

Költő vagy író lennék biztosan oldalakat tudnék írni erről a lányról, de én nem találom a szavakat. Meg kell ismerni.

Minden tiszteletem az övé.

 

Adon · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. április 26. 21:12

 

 Később láttam csak, hogy mit írt.

Egyre inkább úgy érzem, hogy meg kell látogatnom:P

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. április 25. 20:45

  Pont egy kommenttel lejjebb írt róla galagonya99, hogy nagyon ajánlott lány! :) Az élménybeszámolója nem lep meg egyáltalán, mert már olvastam róla jókat a pécsi fórumban.

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2017. április 24. 08:42

 

 Nagyon szépen köszönöm :)

Adon · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. április 24. 01:34

Dorina (pécsi) pár napig zegen...van infótok róla?

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 23. 22:53

Dorinánál jártam. Minden tökéletes volt. Mindenhol akad negatívum, de én azokról nem szeretek írni. Nagyon kedvelem az összes lányt, senkit nem bántanék meg egy fórumon keresztül. Így persze lehet, hogy nem teljesen objektívek a hozzászólásaim, de amit írok az mind igaz. Most viszont, ha akarnék se tudnék semmi rosszat írni. A büdös életben nem éreztem ilyen jól magam egyetlen lánnyal sem, legyen az barátnő vagy szexpartner. Ennél barátnő fílingesebb barátnő fílinget el sem lehet képzelni. Ezt kerestem mindenhol. Kár, hogy csak ennyi jutott belőle. Mindig várni fogom.

 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. április 21. 15:09

 Zselykét nagyon ajánlom. Mosolygós, kedves lány. Ráadáaul még a teste is jó. Eddig 3szor voltam nála, minden alkalommal sikerült elégedetten, remegő lábakkal távoznom. Ha jól bánsz vele meghálálja, nem futószalag lány.

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 20. 21:27

Ugyan múlt heti az élmény, a lány sincs most már itt, de azért leírom a dolgot.

 

Fanny(28)

Jó "fogdosnivaló" alkatú és szép arcú lány. Én szokás szerint holtfáradtan mentem. Kezdeményező  volt így ez annyira nem befolyásolta a dolgot,  de ami nála kiemelkedő volt a szexben, az a puncija. Gumival is nagyon jól élvezhető volt a dolog. Újkori "udvarlásaim" alatt még nem igazán találkoztam ilyen jó kis nunival. Még jó sok idő volt hátra az első forduló után, de én tudtam, hogy nem lesz második. A hátralévő időben egy nagyon aranyos, kedves lányt ismerhettem meg. Mindent megtett, hogy jól érezzem magam még levessel is kínált. Utólag már bántam, hogy nem ettem, mert ugyanúgy felpörögtem mint Virág után, csak most nem volt mit csinálnom és éjfél körül már igencsak éhes voltam.

 

Nadint újra meglátogattam. Mutatott pár dolgot amivel még nem találkoztam. Nála szerintem mindig kapnék valami újat. Teljesen elvesztettem az időérzékemet is. Rég lejárt az egy óra, de én csak kényelmesen feküdtem. Mikor bevillant, hogy már rég távoznom kellett volna, akkor is csak nevetett. Én kicsit szégyelltem magam, mert idő és pontosság buzi vagyok.

 

A legjobb az lenne, ha Fanny lenne a feleségem és Nadin valahol a szomszédban lakna.

kcr1 · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. április 19. 21:14

Sziasztok! Zselykéről vagy Adriennről érdeklődnék! Látogatta már meg őket valaki? Véleményeket várom privátban is! Köszönöm!

Sosimado · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. április 11. 00:18

Az este találkoztam Lettivel. A telefonban is már nagyon kedves lánynak tűnt. Találkozásunkkor ez be is bizonyosodott. Kedves mosolygós lány. Nagyon gyengéden bánt velem, isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha tehetem még meglátogatom :)

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 09. 12:23

Két kellemes tapasztalatom volt a napokban.

 

Virág sokkal szebb élőben mint a képeken. Vidám, humoros értelmes lány. Ahhoz képest, hogy elmondása szerint nem jó a láberotikában én teljesen el voltam ragadtatva. Sajnos az én teljesítményem kritikán aluli volt. Egy borzasztó napomat sikerült vidámmá varázsolnia. Olyannyira feltőltődtem energiával, hogy minden elmaradt munkámat befejeztem még aznap éjjel. Mindenképp visszamennék, ha lehetséges lesz. Fiatal korosztályból biztosan nem is mennék már máshoz.

Nadine(40) az érett, teltebb nők kedvelőinek 100%-osan ajánlott. Semmi picsogás meg hasonlók. A lábfeje fantasztikus, bármelyik huszonéves megirigyelhetné. Ráadásul tényleg szereti is ezt a fajta dolgot. Ha tudok mindenképpen visszamegyek.

Lánykereső Szerkesztőség · 2017. április 05. 07:39

Kedves Hirdetőnk / Látogatónk!

 

Kérjük ezt a vitát szíveskedjenek a városi fóromban nem folytatni. Szerintünk ki lett részletezve minden

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2017. április 04. 23:05

 a durex sikositora nem testápoló van ráírva,nem literes kiszerelésben van mint amit te használtál,nagy sárga nem átlátszó flakonban van,és nagyon nem fehér színű! 

a lakásban saját elmondásod szerint is volt még valaki,és azt mondtad ő nem hirdetős lány,mivel nem láttam ki az így nem tudom kizárni hogy nem-e ***moderálva***!

és az időpont nézésre visszatérve,bő 20 perc után mikor csörgött a telefon már sokadszorra (mert volt amit nem vett fel) akkor kérdezted melyik az én számom és onnan számoltad az időt,márpedig én akkor hivtalak mikor a kaputelefonnál áltam ! :)

 

 

Tina123 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. április 04. 11:30

 

 Örülök hogy így kifejtetted magad így tudok rá válaszolni rendesen!Az ajándékot majdnem mindenki előre elkéri ez alap.A popsihoz mindig durex sikosítót használok vagy gyógyszertárit az hogy te nem ismered fel a durex új csomagolását nem az én hibám ez a tudatlanságodból fakad!Néha felveszem a telefont a szobán mert nincs ki kezelje (ezért viszont elnézést kérek) de nálam legalább nincsenek éjszakai legények a másik szobába mint sok másik szolgáltatónál!Nem a kaputól mérem az időt hanem mikortól elmész fürdeni mert hát nem wellnesbe vagyunk ugyanis van aki 17 percig is képes fürdeni és ha nem számítanám bele ezzel menne el a napom!Ebben helyt adok viszont a masszázsom nem a legjobb de nem is látsz ilyet kiírva hogy vállalok mert nem vagyok szakképzett masszőz sok lány kiírja pedig nincs róla szakképesítése hát én nem ilyen vagyok!Én megpróbálok maximálisan helyt állni az hogy 2-3 embernek nem ez a stílus jön be istenem mindenki más más elvárásokkal mindenkinek nem felelhetek meg!Sajnálom hogy te így érzel legközelebb más szolgáltatót kell keresni remélem jobban sikerül (és ezt komolyan mondom)! Sok sikert mindenkinek a keresésben!


Téma indítva: 2010.02.25., 827 hozzászólás összesen