Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
pixi · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. február 26. 17:47

Sziasztok!
Mónika 35-ről valaki tud egy kis információval szolgálni?

köszi 

Lasti · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. február 26. 22:26

Hali

 

melyik Zalaegerszegi hölgy a legkellemesebb társaság, még ha picit tapasztalatlan az ember?

Spiler92 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 27. 16:56

Sziasztok még kezdő vagyok és érdeklődnék minden hölgy után Zalaegerszegen És Nagykanizsa környékéről :) melyiket lenne érdemes választani?

Ha lehet mindegyikről értékelést véleményt és linket! Nagyon szépen megköszöném! :)


Gilgames · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. március 01. 15:45

Kedves Jajajaj ! Örülök,hogy írtál a két "Maki"-ról :) .A furcsa ,hogy valószínüleg egyikük még Téged vont kérdőre ??!! Csak annyit üzennék a Maki Uraknak, hogy az ilyen eljárás nem csak etikátlan, hanem veszélyes is...Mert ha véletlenül nem csak a lány érdekeit serti az "ingyen munka"..abból baj lehet. Mert gondolom kétszer nem mennek ugyan arra a helyre,de meddig tart egy "új lányt" felrakni, amire ráharapnak. A hely változtatás sem probléma....Szóval ,ha valaki komolyan vadászni kezd rájuk az előbb utóbb sikerrel jár...és mivel erre a cselekményre nincs pontosan deffiniált jogi fogalom ,így jogi utón nem büntethetők..jön az utca törvénye :) Na és ez , az amit el kell kerülni...!!!

 

Szóval fiúk örüljetek Hajajaj "figyelemfelhívásának".... 

Üdv:Gilgames a "sumér"

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. március 08. 17:52

Ez már a "sumér" ékírás? Remélem, hogy nem!

 

pixi · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. március 16. 20:19

Valaki tudna használható infót megosztani a hölgyekről??

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. március 21. 12:31

 

Nekem is volt már hogy 3an álltak az ajtóban,de mondtam hogy vagy elmentek vagy rendört hivok,erre elmentek.

De nem ez a társaság volt.

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. március 25. 18:16

Április 14-én charter légijáratokat indít két utazási iroda Moszkvából Sármellékre, ahonnan Hévízre és környékére szállítják utazókat - jelentették be a Moszkvai Magyar Kulturális Központban tartott tájékoztatón. Hölgyeim, alapfokú orosz nyelv ismerete hasznos lehet!

petis · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 28. 02:57

Kedves férfi társaim!

 

A Zalaegerszegen lévő DÖGÖS NAGYIHoz, senki sem menjen el! ***moderálva*** a Nő!!! Ha más névre regisztrál, akkor úgy ismeritek fel, hogy ő a zegen lévő egyetlen idős nő, aki prosti és pasikat fogad. 

 

Peti

pixi · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. március 30. 21:52

Mónika 35-nél járt valaki?
Egy kis infót megoszthatna
köszi 

Kiko · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. április 09. 18:27

Amandáról vélemény ?:)

Dominó · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. április 10. 08:21

Timi 19-rői valaki valami infót tud,

Fanis · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 16. 20:26

Üdv,

 

voltam nála, nem volt nagy szám. Kényszeredetten, tessék lássék módon bánt velem. Nem megyek többet...

Ez privát élmény, remélem van, aki meg tud cáfolni

 

Fanis

 

Fanis · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 16. 20:28

Üdv,

 

Mónikánál még korábban voltam, mikor ezelőtt Egerszegen "rendelt".  Kedves volt, és ügyes. Jól csinálta, amit csinált. Masszázson voltam, franciás levezetéssel. Nagyon jó volt.

 

 

Fanis

 

RIL · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. április 17. 06:48

Sziasztok! Én voltam Mónikánál,velem nagyon jó volt,a végére teljesen elvesztette az eszét,olyan lett mintegy vad!! Nagyon jól csinált mindent!! De a Heni aki melette dolgozik az egy katasztrófa!!! Gyerekek nem tudtam megb....ni,és büdös volt a pi....ja is!! Szőrnyű!!!!!! Voltam Oliviánál,hát nem tudom!! Ő kényszerből dolgozik,nem is megyek hozzátöbbé!!!Maya! Ő nagyon jó,csak az  a baj,hogy.amikor én voltam nála,akkor nem franciázott gumi nélkül,és ez miatt én lepontozom!! Szökeciklon Ő az én kedvencem!!!!!! Ő vele nagyon jó,Ő vele a sex istenkirály!!! Na persze voltam még egy pár nőnél,lánynál itt zegen,de sajnos azt kell mondanom,hogy nagyon gyenge itt  a kínálat,nincsenek igazi jó csajok!!! Még annyit,ha igazi mélytorkos sexet akartok akkor Amandát keressétek fel,az én fa....om nem kicsi.azt mondják  a csajok,de Ő benyelte teljesen!!! Nem játszik a csajszi,ilyen francia tudású nincs zegen!!!

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. április 18. 10:26

 

Mintha én írtam volna, így igaz!

 

esteban · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. április 25. 01:36

Sziasztok!

 

Én a múlt héten voltam Rozetty-nél, nagyon meg voltam elégedve. Nemrég kezdett itt egerszegen, remélem sokáig elérhető lesz még. 

Harmincas korosztály, ***moderálva***, jó a parkolás, a hozzáállása pedig csillagos ötös. Nagyon jó teste van, szereti ha őt is kényeztetik. Lehet vele beszélgetni is, nagyon közvetlen, nem sürget az *kc*óval.

Ajánlom mindenkinek,***moderálva*** szolgáltatást szeretne kapni.

Peti zeg · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 30. 20:58

Melyik lányról mit kell tudni???

Fred · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 02. 13:18

Jázminról valaki valami infót tud ?

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2013. május 05. 22:00

Annáról valakinek infója képek alapján tutti meglátogatom!!


Téma indítva: 2010.02.25., 827 hozzászólás összesen