Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. május 21. 07:24

és "remegő lábakkal távoztál" önmagadtól? :D

 

bujkorics6 · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. május 21. 05:00

Szerintem egyáltalán nem volt béna :) sőt...

 

Nem látod benne az iróniát? Ha lenne like gomb, menne! ;)

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2014. május 21. 03:51

:DDDD Tegnap én is voltam magamnál, elégedett voltam magammal, átmentem a vizsgán. Én is pont úgy nézek ki, mint a képeimen. :D

 

Melissza! Ez egy NAGYON-NAGYON BÉNA önreklám volt a részedről! :D

 

Edel · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 20. 14:32

***Kérjük az Önreklám mellőzését*** Melissza

 

Szerintem igen voltam tegnap nála,és tapasztalataim szerint Ő a lagjobbak közé tartozik,átment a vizsgán!

Ténylegesen olyan szép mint a képeken,fiatal és csinos,kedves!!!

Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki  jól akarja magát érezni!!!

Raven123 · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. május 14. 00:04

Sziasztok!

 

Valaki tudna mondani infokat Gina(22)-ről és Lia(23)ról? Szimpatikusak képek alapján. Ha valaki volt már náluk kérem ossza meg tapasztalatait. Köszönöm

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. május 13. 22:34

1-2 hete a győri fórumban érdeklődtem felőle ott ezt a választ kaptam:

 

"Szia.
Én voltam már nála itt Győrben.Nam ajánlanám.A mellei tényleg szépek,,,de semmi más...Sokat beszél,keveset tesz.
Ráadásul még a telefont is felvette miközben éppen neki áltunk volna."

 

1 hozzászólásos az illető, így én nem tudtam hova tenni ezt a véleményt.

 

Amúgy nektek zegieknek ott van Elizabett, aki anno szintén volt Győrben...nálam a mai napig ő a top1. Rendkívül korrekt és a BN feeling is maximális de nem dícsérem tovább mert megkapom hogy érdekem származik belőle...

 

 

géza34 · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. május 13. 08:49

Én nem tudok , ha valaki még így van ezzel ,írja meg nyugottan . 

 

béla32 · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. május 12. 16:13

Sziasztok. Viki 43 nemrég még Győrben hírdetett ha jól tudom, most Zalaegerszegen. Valaki tud róla valami infót mondani megközszönném mert jókiállású nőnek tűnik :)

Köszi előre is :)

smayagold · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. április 25. 22:56

Üdv. Mindenkinek!

 

Voltam párszor itt ott... és gondoltam megosztom veletek a ma esti tapasztalataimat ! Rászántam magam h elmegyek ismét zegen "randizni " a korábbi (rossz tapasztalataimat félre téve) Ajánlom mindenkinek Jázmint :) szuper ;) kedves normális fiatal lány. :) jó volt vele nagyon ! teste BOMBA, finom , ápolt hm :) ;) de komolyan aki teheti látogassa meg!!!! Zegen kevés a normális "szolgáltató!!! DE Ő PROFI!!! és ezt Absolut így gondolom! későn mentem és még akkor is kedves volt! ami nem jellemző mostanság több hölgyeményre, hogy így mondjam.. :) mármint a kedvesség! na de persze ez csak magán vélemény !! de nálam ő befutó ;) további jó vadászatott! :)

attikavagyok · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. április 14. 10:31

Anita,te miért szólsz be ide,ha veszprémbe vagy????

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. március 29. 20:50

Én ma voltam Jázminnál (a szőke 21 évesnél). Isteni ez a csaj! A legjobb a környéken, örülök hogy végre hozzánk is eltévedt egy minőségi csaj, csak ajánlani tudom. Kedves, aranyos, jó teste van, igazi barátnős élmény volt. Tutira visszatérek még! Abban igazad van hogy nem egy *lcsó nő, de amikor eljöttem úgy éreztem hogy bőven megérte. Tudod "olcsó húsnak híg a leve" szokták mondani. :)

lmp · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. március 26. 14:51

Üdv mindekinek!! Jázmin (21) egerszegi lányokhoz képest nagyon ***moderálva*** dólgozik, szerintem ilyen ***moderálva***l nem sokáig huzza! További szép napot

car · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. március 26. 12:40

Jázmin(21)-röl infó?

Joe Boy · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. március 25. 20:59

jomondod nagyon pulosak

 

chicago41 · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. március 25. 20:39

van valakinek hasznos infója Szidiről, mert nagyon jónak tűnik? megköszöném

Joe Boy · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. március 23. 16:22

ez jogos igyvan

 

Törölt felhasználó · 2014. március 19. 06:29

Bocs,csak 1x akartam elküldeni a beírást,kérem az admint törölje a másik 2

Törölt felhasználó · 2014. március 19. 06:27

Csatlakoznák az elötem szolókhoz.Az esetek 75%ban csak hebegnek,alkudoznak,vagy el se jönek.Én nem szoktam a cimet előre kiadni,és már a teloba levágom hogy csak kamuzik,vagy nem.Igazából nem várok senkire,ha az adott időre nem jön fogadok mást.Sajna zeg nagyon leépült,sok a vendégmunkás:-) nem értem miért jó városról várósra járni 1     1 hetekre

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. március 15. 13:49

Szia,úriembereknek ne nevezd öket,mert sajnos egy kettő kivételével nem azok sajnos,én is tapasztaltam,hogy 2 normalis mondatot nem tudnak összetenni .Nomális akkor jön ha csak átutazóban van a városban,és akkor csodalkoznak hogy keves lany.elnezest, ha valakit megbantottam,de sajnos ez a tapasztalat, hogy kritikan aluli a v.ndegkör.

Lészy · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. március 15. 12:31

Tisztelt Zalaegerszegi úriemberek!  Masodszor jàrok vàrosotokban,és az észrevételem a következö....az itteni úriembereknek nincs jobb dolguk mint hogy a mi idönket rabolják lefixàlt idöpontokkal miutàn megkérdezi a pontos címet és se kép se hang,hogy bocsi közbe jött valami csak egy telefon...de most màr làtom nem szorult etika az itteni emberkékbe.Tisztelet a kivételnek...de kérdezem én mire jö ez?Hisz mi vagyunk a férfiakér nem de?! Nem beszélve az alkudozásokról....Szoval röviden csak annyi CSALÓDTAM!  üdv mindenkinek...Lészy,Mara


Téma indítva: 2010.02.25., 880 hozzászólás összesen