Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Greg · Újonc (34 hozzászólás) · 2010. október 26. 07:26

Szerintem sem a kor a legfontosabb. Csak az volt furcsa, hogy egyszer 52 voltál, aztán hirtelen 42. De mégegyszer hangsúlyozom, semmi probléma a koroddal.

 

Szia!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. november 05. 19:17

Üdv mindenkinek!

A múlt héten voltam Vikinél (25). Kijelzett számról hívható, kártyacserével megoldottam;) A hölgy a Hajnal tér környékén található, egy kis családi ház tetőterében. Arcra szépecske, de az itt levő kép (és régebben képek) nem igazán tükrözik a valós alakját. Nagy has, vastag combok, nem kicsi popó jellemzi a hölgyet. Ugye kinek a pap, kinek a papné... Cicik szépek.

Masszázsa elhanyagolható, a többi elmegy. Fürdési lehetőség van, kicsi és leírásra nem méltó, tisztának tűnő törölköző. Az elején nem ajánlja fel a fürdési lehetőséget, pedig nekünk is jobb lenne, ha mindenkit megkérne rá. Ágyon tisztának tűnő lepedő. Kedves, közlékeny, emiatt 6/10 az én véleményem alapján. Ja, most jut eszembe, kicsit sörtés láb, au, máris csak 5/10 :((((

Jó 7végét

sanya00120 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. november 05. 20:05

sziasztok! tegnap voltam lauránál aki a deák téren van!  őt csak ajánlani tudom mindenkinek  a szervize az a 10-es skálán 10 pontot ér!!!!!!!  igaz hogy kis husikás de nem kövér szépek nagon a mellei kis mosolygós kedves arcu, és nagyon igényes, a puncija az illatos volt és nem ugy mind egyeseknél akiknél már jártam, a bőrének nagyon finom az illata! és nagyon kivégzett a csajszi

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. november 06. 18:48

Köszi a beszámolót :)

Kicsit soknak tűnik a 10/10 Sopronban, de nem tudhatom, még nem voltam nála...

Szinte meggyőztél :P

Oszkár · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. november 11. 13:59
Sziasztok! Voltam Hannánál! HIBA volt. A képeken nem ő van!!! Sokkal idősebb hölgy fogadott még a vártnál is. További minden jót!!!!
Oszkár · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. november 11. 14:01

Voltam viszont Petránál!!! Azt kaptam amit elvártam!!! Nagyon aranyos odaadó lány. Szerintem többször is felkeresem!! Üdv.

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. november 15. 18:00

Üdv mindenkinek.

Kedves Diána, nem túl szép dolog, hogy átvágtak Téged, de az sem túl szép, hogy kiírod az "úriember" teljes számát... Ha már leírod, próbáld meg pl. csak az utolsó 6 számot leírni, és a "kolleganőid" tudni fogják, hogy kit nem kell felvenni...

És a félreértések elkerülése végett: NEM, nem az én számom, és beírva egy keresőbe egy tatai tulajdonost adott ki, valamint a nevedre kattintva látom, hogy Te Tatabányán rémiszted az ügyfeleket, szóval lehet, hogy nem is a soproni fórumon kellene kavarnod ;)

 

Ezek után sok partnert kívánok Neked, akik megbíznak benned.... hogy nem kerül ki a számuk semmilyen okból... nekem előtte se jöttél be, és ezek után még biztosabb, hogy nem látogatlak meg SOHA... :P

Dorinda22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. november 15. 19:38

 

Sziasztok!!!


Holnap reggeltől ( 11.16.)  ismét itt leszek Sopronba,

aki rám vágyik szivesen látom....

Egy ksi kellemes idö eltöltésére....

Részletek telefonon kérhetők...

Puszika addig is....

Dorinda

XXYY · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. november 16. 21:04

voltam tegnap lauránál nagyon jó volt és még megyek is hozzá. ajánlom mindenki részére  hogy próbálja ki

John · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. november 25. 14:06

adél-nál volt valaki?

és lolitánál? vélemény?

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. november 27. 11:53

T. Makktársak!

 

Szomorú szívvel tudatom a soproni úri közönséggel is, hogy megszűntem Amina bébi* lelkes híve lenni. Egy bizonyos másik hirdetőn kapott is tőlem rendesen. Hogy ne kelljen sokat keresgélnetek, idemásolom a lényeget:

 

"...ha nincs nő, nincs környezet, nincs technika, nincs hozzáállás - mert a drága négy visszamondás után ötödszörre átb@sz úgy, hogy éjjel a kapuja előtt hagy szobrozni háromnegyed órát, miközben rögtön jön (aztán kikapcsolja a telefonját) - akkor a helyes érdemjegy mindenre 0. Nemdebár? (Meg is kapta tőlem, de a rendszer nem fogadta el. Így lett 4*1 belőle. Az is elég randán néz ki.)"

 

"Ja, a beszámolóból kimaradt a lényeg: főhősünk törzsvendégi érdemeim elismeréséül - meg hogy a legutolsó (már soproni, a szerk.) alkalommal kicsit sietős volt neki - beígért egy jutalom szerelmi együttlétet. Hát ez az ígéret valahogy nem akaródzott teljesülni."

 

*Csak újoncoknak: újabban más művészneveken is hirdet, pl. Dorinda, Adél, miegyéb

 

Üdvözlettel: egy bús képű lovag

 

Ui: Erről az egészről szembe jutott egy ősi vicc az átkosból. Idősebb makktársak talán értékelik:

 

-Mi a különbség a demokrácia és a népi demokrácia közt?
-???
-Kb. annyi, mint a b@szás és a ráb@szás közt.

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. november 27. 12:54

T. Makktársak!

 
Bár az ímént a győri fórumon - tőből való faroklerohadás terhe mellett - fogadalmat tettem, hogy a hölggyel többet nem foglalkozom, egy érv kikívánkozik belőlem, miért érdemes egyszer mégis elmenni hozzá, itt Sopronban.
-???
A helyszínért. Vadromantikus lepattant belvárosi lakóház, amit még nem ért utol a felújítások sterilizáló szelleme. A talán középkori eredetű házhoz és szomszédjához az utóbbi kétszáz évben nem sokat nyúlhattak hozzá. Valódi boszorkánytanya, denevérfészek, vagy amit akartok. Tehát: kalandra fel, de ígéreteknek nem bedőlni!

 

Üdvözlettel: egy (már nem sokáig) bús képű lovag

 

Ui: eszembe jutott egy másik nemsemmi helyszín is, ahol jártam. Keressétek Brigi leányt a tatabányai hirdetéseknél. Ajánlott időpont: egy havas téli nap, délelőtt. Tehettek egy kellemes sétát egy igazi kiskert-övezetben, utána meg magatokévá egy igazi nőt, az egyik legjobbat az itt hirdetők közül. (Életben még jobb is, mint a képeken, ráadásul van szellem a csajsziban.)

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. december 02. 08:25

Üdv mindenkinek!

A héten voltam Tündinél (26). A hölgy a Rákóczi úton rendel, ahol régebben Vivien volt. Alacsony lány, nekem kisebbséginek tünt, de nem vagyok biztos benne. A lakásban szó szerint hideg volt, de ezt ellensúlyozta a hölgy hozzáállása, merthogy aranyos és kedves, és látszik, hogy kezdő, még próbál a vendég kedvében járni, elnézést kért a hűvös időért, és próbált mindent bevenni. A fényképek róla készültek, ami nem látszik a képeken, azok az enyhén lógó mellek, de összhatásban nem csúnyák. Arcra átlagos, széles mosollyal. Nálam összhatásban 6/10.

 

Amúgy elég kihalt a fórum, sajnálom, hogy nem igazán jön beszámoló, legyen az pozitív vagy negatív, lassan már inkább én sem fogok ide írni... :(

 

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. december 02. 08:27

Lolita a képek alapján azonos Lolával, aki a Színház utcában volt, de mostanában nem hívtam. Ha a régebbi véleményekre kíváncsi vagy, akkor itt a fórumkeresőbe írd be a nevét ;)

steve77 · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. december 11. 18:09

sziasztok, sisinél járt vki?

Törölt felhasználó · 2011. január 12. 15:32

Szép napot.Tud valaki infót adni Anitáról(Kapuvár).NAgyon tetszik a hölgy és szeretnék vele találkozni de félő hogy kamu.VAgy???

Törölt felhasználó · 2011. január 12. 15:33

Tinácskáról van némi infó....csak egyeztetés történt,de sajnos rajtam kívűl álló okból kifolyólag nem jött létre a randi.DE az egyeztetés során kedves volt....

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. január 13. 13:05

üdv mibdenkinek.

 

tengnap voltam tinácskánál.hanyagolható a hölgy.nagyon fiatal és tapasztalatlan a az alak is hanyagolható bár a cicik jók.a hely hideg és kényelmetlen egy "gyerek kanapé" van használatban.kézimunka 0 csak ráncigálja eszetlen módon.francia 1es.teste inkább puhos mint vékony.szóval nekem nem jött be és sztem drága is a teljesítményhez képest.

 

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. január 13. 13:06

anettról valakinek infó?a képek alapján csinos a hölgy!

 

kanten · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. január 16. 01:04

üdv mindenkinek!!

tegnap voltam Viviennél,aki most sokáig el volt tünve a városból,szerencsére újra itt van!!!Szerintem sokan gondoljuk róla azt,hogy "Ö megéri az árát"!!!:))

jó szorakozást nektek!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 3374 hozzászólás összesen