Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 12, 00:37

Már melyikőjük? Mikor én voltam Armaninál,( vagy háro éve) konktétan meglepődtem, hogy a hasonló adottságú lányokhoz képest öt- tíz rózsával kevesebb egy órás tali. Azóta annyit emelt?

Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · Július 12, 15:32

Hát Gyöngyvért és Armanit én is kinéztem, pár hete meg is kérdeztem hogy kettejük 1/2 vagy  1 órára esetleg.. azt hittem rosszul hallok, 50-70 lett volna a kaland ha jól emlékszem, a nagyságrend az tutti.. Nagyon jó csajok, tapasztalt, az a tipikus érett korosztály ...tudja mit akarsz..mindig kifizetem mindenben a minőséget, de nyár ide-oda, napszúrást még nem kaptam..:)

Beszámolót szívesen fogadok ha voltál Revenant, hátha mégis megéri..:)

 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Július 12, 17:21

Mar voltam naluk par honapja, fel orara 3-asba, nem tudom mennyit fizettem, de elegedett voltam a vegen. Armani tapasztalt idosebb milf vadmacska, Gyöngyver fiatalos tini testu lany. Engednek sokmindent, nem nyafognak. Szerintem ok tenyleg szeretik ezt csinalni. Jo hangulatba telt, kb vartak az aktust. 
Nalam a penz nem akadaly, ha azt kapom amire vagyom. Viszont legtobbszor nem azt kapom... Es ez az ami szomoru. kiadunk egy csomo penzt es igazabol sokszor csalodva jovunk el. 
Nagyon ritka a jo csaj - jo egyuttlet kombo.
legtobbszor valamelyik a ketto kozul nem teljesul, van hogy egyiksem. Es minden esetben ki van fizetve a penz.

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 12, 20:11

Sziasztok. LIA 36. róla tudtok valamit? Mennyire korekt? Árban teljesen elfogadható. 

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 12, 20:27

Bár nem engem kérdeztél, de Armani egyedül biztosan jó. Arca elég karakteres, kinek bejön kinek nem. A francia nem szokványos- nekem tetszett. Nem sok nő van akinek ilyen jó alakja van és ahogy a kolléga említette, lehet rakni rendesen nincs nyári.

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Július 15, 06:38

Voltam ujra Gyongyvernel, ismet nem csalodtam.

egy orat beszeltunk meg, sajnos kestem es jottek utannam, szoval fel ora lett belole.

25 szal rozsa volt, de volt benne minden.

a tusolo uveg reszet egy elozo vendeg szepen tonkre tette, igy azt sajnos nem lehetett hasznalni.

Mint azt mar elotte is mondtam, lehet kefelni, elmondasa szerint is szeret baszni. Nagyon jo fej, kedves. Telefont nem kezeli amig vendege van. Vegig veled foglalkozik. Jonnek meg par honap mulva.

 

mas: ujra itt van lehuzos kinga 21: keruljetek, vahy ha csak engem huzott le azt is nyugodtan irjatok, hogy bena vagyok.

 

nikolett 29: nem volt valaki? Csinos a holgy…

Bikuci007 · Újonc (16 hozzászólás) · Július 15, 11:05

Rebeka 21el vigyázzatok! Engem átvert és meglopott! Nagyon messzire kerüljétek!

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 15, 14:38

A fél óra 25? Na azért ahhoz már tényleg tudni kell. :)  Félre ne értsd, nem mondom, hogy nem éri meg. Nem voltam nála, csak a barárnőjénél. De félóra/ 25 nél nálam már kurvajónak kell lenni, hogy aztmondjam  megérte

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 16, 09:08

Mondtam hogy drágák a csajok. 

 

Szirgyu · Újonc (8 hozzászólás) · Július 16, 09:28

Nézőpont kérdése. Győrben egy félórás randinak ennyi az átlagára. 1 óráért pedig általában 30--35-40 rózsszálat szoktak kérni.

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 16, 12:28

Az hogyha a hölgy odarakja magát és próbál tényleg a legjobbat ki hozni magából. Akkor nyílván nem gond a pénz. De ha odaadod a pénzt uttána be jön a verő legény hogy lehet menni. Annak meg kicsit sokallom az ablakon ki dobot pénznek. Vagy csak éppen sex közben telefonozok. Nekem az elégé ki ábrándító. 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 16, 13:08

Nálunk 2 év kihagyás után újra megjelent régi kedvencem egy dögös ügyes odaadó plasztikcica. Az állam leesett, hogy ugyanannyi rózsát kért mint anno(25/ó). Gyorsan ki is használtam az alkalmat úgy ötször. Jól ismejük egymást el szotunk dumálni így elmesélte, hogy kénytelen lesz az újaknak kicsit emelni. Mert vagy ötvenszer hallotta már hogy az érdeklődő megkérdezi: Miért csak ennyi?Azt hiszik, valami gikszer van A barom állatjai :D

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 16, 13:14

A jóért én sem sajnálom a rózsát. Csak sok lánynak erősen hibás az önértékelése. Adtam már ki ennek dupláját is , de az azért egy olyan bombázó volt aki úgy lerendezett, hogy a szemem majd ki esett és alig bírtam lábra állni utána.

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · Július 16, 18:38

Most hogyan?Miről van szó?Gyöngyvér,Armani,Nicol29?

Ezeket én még nem láttam az oldalon soha.Sopronban meg biztos nem...

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · Július 16, 18:50

Tényleg van aki elhiszi h ez a dolog arról szól h a kuncsaft járjon jól és érezze magát kellemesen???

🤣🤣🤣

 

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · Július 16, 20:31

Nem kellene a külföldieket hülyébbnek nézni,mint a magyart.

Szerinted majd ide fog jönni emiatt kínlódni,amikor otthon nem sokkal többért - már ha többért - megkapja a fél órát a Laufhausban?Szemben az itteni"szolgáltatókkal" ott a fél óra az fél óra és nem öt perc.A körülményekről,egyebekről ne is beszéljünk.

Minek jönne ide???

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 17, 09:24

Sziasztok 

Lia 36 járt már nála valaki? 

Illetve

Minnie érdekelne még. Tényleg olyan mint amit leírt? 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Július 17, 10:05

Azert egy laufhaus-ba egy premuim lany nem 20-30000ft.

ha gondoljatok van egy rakas storym, tudok meselni sokat jarok ki.

 

nyilvan ott is van sajnos nagyon sok atveres, a lanyok ott tudjak, hogy a kepek a legfontosabbak, fel is pimpelik oket.
A hirdetesben sokszor ki van takarva az arcuk, a laufhaus bejaratanal meg kint vannak a lanyok arccal.

 

meg mindig olcsobbak a lanyok itthon, mint a szomszedban, pedig sokan arat emeltek itthon is.

 

 

 

Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · Július 17, 16:40

Igen, van akinek leesik, hogy ha jó a szolgáltatása, akkor visszamész. Sok csajszival beszélgettem már és mindenki szereti a "törzsvendéget" , nincs probléma, mindketten tudják miért vannak ott, mit kedvelnek...Ezek a jó csajok, intézik hogy remegő lábbal gyere ki..:) De nagyon kevés van, a fiatalkákat csak a csokor érdekli, tisztelet a kivételnek..Persze magamat ismételve ez megint inkább a 30 + -os korosztály, aki "jól szolgáltat". Ismerek olyat itt Sopronba aki nagyon ritkán fogad új vendéget, idejön és a törzset kiszolgálja heti 3-4 napban azt viszlát, egy virágbolttal megy haza..:) Legyünk őszinték, ez mindkét félnek jó..

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 18, 07:15

Gondolom wikiyre gondolsz. 😏

 


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen