Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
papaslumf · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. szeptember 29. 20:40

Hali! Eltüntem én is! Szoktám ide látogatni,de elég sokat csalódtam! Most kezd jobb lenni a felhozatal,csak az életkor átlag az agasztó!Hova lettek a lányok? Nem jó hely nekik Sopron? Azért még levadászok egy kettőt! Jó vadászatot nektek is!

mark30 · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. október 01. 17:23

Megint visszanéztem erre az oldalra, s látom a felhozatal nőtt, de az átlagéletkor is. Nem tudom eldönteni, a Soproniak csak a nagymamákat szeretik? Ezzel nem akarok megsérteni senkit, de itt nem lehet szép, formás lányokat találni.

Elszomorító, hogy errefele nem vetik meg a lábukat :)

John · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. október 03. 16:12

Volt már valaki Adél-nál? csinosnak néz ki.

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 04. 18:08

Még sikerült moderálás előtt olvasnom a hozzászólásaitokat :D és nem értem, mi volt moderálandó :S

Én többször próbáltam már hívni Adélt/Dorinda/Amina és még ki tudja hány neve van, de nem igazán sikerült elérnem... Különösen nem zavarna, hogy kissebbségi vagy sem, de a győri fórumon eléggé sok rosszat olvastam róla, a ...TÖRÖLVE... kicsit soknak tünik azok alapján, szóval annyira már nem is akarok elérni hozzá... A többiek meg tényleg nagymamakorúak :P

Bánatomban ma felhívtam Lolát, megvolt a száma a telefonomban (mailben ha kéri vki, átküldöm, különben még engem is kimoderálnak:)), és elmentem hozzá. Nem csalódtam, szépsége még mindig elbűvölő.
Kár, hogy Vivienn nem veszi fel :(

Gaspar · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 04. 18:55

Vivient sikerült felhívnom a napokban. Az ország túlfelére költözött és nem is akar visszajönni. Azt mondta 500 km-re. Nagy kár érte. Ő volt a kedvencem.

Greg · Újonc (34 hozzászólás) · 2010. október 05. 07:45

Elküldöd a számát? Meg hogy hol, és ...TÖRÖLVE...? Amúgy milyen a csaj?

Greg · Újonc (34 hozzászólás) · 2010. október 05. 07:47

Ja, a címem lemaradt. sopronigreg@gmail.com

 

Üdv!

steve77 · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. október 05. 18:30

Szia Doc! Engem is érdekelne, légyszíves küldd el a steve1977 kukac freemail.hu címre is, köszi!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 06. 07:44

Ha beírod a Lola szót itt jobboldalon a keresőbe (kulcsszó), akkor megtalálod az én véleményemet is, meg másokét is ;)

Számát mindkettőtöknek átküldtem :)

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 21. 18:25

Üdv mindenkinek.

Nemrégiben voltam Petránál (25). A hölgy a Deák téren fogad, egy panel lakásban. Kora valósnak tünik, a képeken Ő van. Ha egy lány a letakart arcképes fotón a cicit sem mutatja meg, annak általában oka van. Nos kicsi cicik, széles csípő, hasban sem egy csinibaba. Arca átlagos, semmi különös. Ami még nekem zavaró volt, az az enyhe szájszag, amit az arcomba lehelt, szóval kértem is, hogy inkább hátulról folytathassam :)

Nálam 5/10, egyszer voltam, de vissza nem térek.

További jó vadászatot, és várom mások beszámolóit is ;)

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 21. 18:29

Látom Lola is visszatért, új névvel, új telefonszámmal. Annak ellenére, hogy nem feltétlenül a leglelkesebb, számomra még mindig a legszebb a mai felhozatalból.

xy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 11:13

Nem adok  igazat neked Doc,voltam én is petránál és nagyon ápolt és kedves csaj,egyébként nézd meg mégegyszer a képeit és meglátod hogy megmutatja a ciciket.Amugy meg inkább kicsi legyen és formás mint logjon.Nem lehet hogy tul válogatos vagy???

xy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 12:50

Emlékszem rád kedves Doc,neked volt 5 centis f....d,igénytelen,izzadság szagod volt,ja és 2 percig tartott a nagy menet.Én ezzel nem dicsekednék senkinek,inkább maradj otthon és intézd el magadnak,mi nök jobban járunk ha nem jössz.

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 22. 15:50

:D:D:D Ez nagyon jó... egyszer voltál nála, egyszer meg emlékszel rám :D:D:D És akkor most egyszerre voltunk Petránál, vagy Te magad vagy Petra? Te kis butus, ha hirdető vagy, és úgy fórumozol, akkor megjelenik a hirdetésed is, ha az xy névre kattintasz... LOL

Ilyen jót rég nem nevettem. Köszi, feldobtad a 7végémet

:P

mark30 · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. október 22. 16:37

Hát ez a válasz Doc nagyon ott van. Ha hirdet akkor talán ismernie kellenne a oldal sajátosságait, így nem járatja le magát.

Bár ennek ellenére lesz még "ügyfele" az biztos. De mennyire érdekes, hogy mindig a f...k mérettel támadnak be minket :)

florian · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 22. 17:17

hali! voltam már 2× lauránál  a deák téren van nagyon jól tud sz...i még eddig senki nem végzett ki igy mind ö!  kis husis a csaj de nagyon jól végzi a dolgát és ápolt igényes! voltam már 1 pár csajnál de eddig ö volt a legjobb!

xy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 17:45

Nem szoktam fényezni magam nincs rá szükségem,az hogy te nem jössz többet annak csak örülök!

Egyébként hála istennek az értelmesebb férfiak nem irogatnak a forumokra,van jobb dolguk is annál hogy kibeszéljék a lányokat!

További jo csevegést!

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 22. 17:53

Ezért nem hívom  SOHA kijelzett számmal, mert most leírtam a szubjektív véleményemet, és ha ez az adott lánynak nem feltétlenül tetszetős, akkor máris kígyót-békát kiabál, és az ilyen akár a számomat is kiírja ide... A f@rok méretre meg nem is reagálok :D:D:D
De mindenesetre saját magát jellemezte ezzel, úgy gondolom, rátapinthattam az igazságra, és az mindig fájó :P

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. október 22. 17:57


Nem hinném, hogy értelem kérdése fórumozni, sőt, 4 általánossal valószínűleg nem is tudja vki, hogy mi ez és mire való. Én leírtam egy véleményt, Te meg igenis fényezted magadat, mert jártál "magadnál", és csupa jót írtál :D

Na, én a témát lezártam, neked sok partnert, a fiúknak meg sok szép és KORREKT lány kívánok.

Üdv

Greg · Újonc (34 hozzászólás) · 2010. október 25. 08:49

Kedves Diana!

 

 

Tudok olvassni, és számolni is. Mikor írtam a hozzászólást, akkor a hirdetésedben 42 évesnek voltál feltüntetve, mígy előtte, és most is 52-nek.

Az emailcímet pont azért írtam, mert gondoltam, hogy a születési éved, és az ugye maradt 58. 2010-1958=52. Ezért írtam, hogy az maradt 58, így mindeki ki tudja számolni, hogy az a 42 mégsem annyi.

De én csak a társaim figyelmét szerettem volna felhívni erre az érdekességre.

 

Üdv!


Téma indítva: 2010.02.25., 3369 hozzászólás összesen