Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. szeptember 06. 14:38

Leonidasnak igaza van!Osszuk meg egymással tapasztalatainkat,és nem járunk úgy mint én egy-két helyen...(Nagy Ferenc tér,Petőfi u.).Sok a kamu,én pedig nem szeretem az olyan helyeket ahol többen vannak,meg néha beugranak egymás helyett,azt se tudod kivel voltál?!

Írjatok!

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 07:47

Hi!

 

Meglátogattam Anita 21et. Valóban nem rossz, isteni a NF, egy próbát midnenképpen megér. Amúgy ugyanott rendel ahol Melissza. Én nem csalódtam, bár vannak kedvenceim, akikhez járok ha lehetséges, de kis változatosságnak nem rossz!:) Ráadásul ...TÖRÖLVE..., szóval az sem vészes. ...TÖRÖLVE... én mondjuk jobb szeretem, ha csak egy, de azt jó sokáig elhúzom!:) De ez persze egyéntől függ. Annyi, hogy nehéz elérni, meg ne lepődjön meg senki, ha olyan cirka fél órát várnia kell esetleg, de azt hiszem, ez az idő még benne van!:)

 

Üdv

ilko

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 17:21

Király vagy Ilko...Én Mayánál is voltam hát a képek annyira nem fedik a valoságot a hasánál elég sok a bőrfelesleg meg ilyesmi de kedves,rugalmas és jo müsora van...Egyszer Tüzoltásra jo..

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 17:24

Nicolbabyt nem érem el...:(kicsörög de nem veszi fel a telefont...Pénteken meg 1 után szerintem kikapcsolt:(...Uraim valaki volt nála???Megéri hogy probálgassam??Irjatok ne lustálkodjatok...:)Köszi...

Nicol · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 19:30

Szia

Holnap 10-től elérhető leszek.

Pénteken sajnos közbejött valami,ezért Mátétól elnézést kérek.

Puszi Nicol

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 15:21

sziasztok,hat en is pont Anita 21 rol akartam kerdezni,de latom mar beeloztek,esetleg meg annyit csak hogy bevallalos a csajszi?es hogy minden kepen o lathato?e;ore is koszi nektek,minden jot!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 19:12

Nicol!!Most ugyan elfoglalt lettem de 15 ike és 20 ika között Hivni foglak....Köszönöm hogy Te reagáltál:)Puszizlak.

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 10. 18:55

Sziasztok! Szeretem a vékony lányokat,ezért a véleményetekre lennék kiváncsi.A képek alapján a következő lányok tetszenek:  Eszter(20), Barbi(25), Viktória(20), Kitti(21) és Vanessza(21).Van valakinek valamilyen,bármilyen tapsztalata a lányokkal kapcsolatban? Segítségeteket előre is köszönöm.

Sziasztok: Micimackó

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 17:25

micimacko:Én csak Kitti 21 röl tudok valamit de azt kilenc hozzászolással ezelött kifejtettem....Többiek nem aktivak...Menjél és szurjál egyett holnap én is megyek:)

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 21:40

Leonidasz: Elolvastam a korábbi hozzászólásodat,a héten meglátogatom,nagyon tetszik a képek alapján.Köszönöm! üdv.micimackó

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 15. 16:42

Kanok!!Tegnap jártam Nicolbabynél teljesen rendben van....Elöször kaptam azt amit láttam a képeken,,,,takargatások nélkül....Igazán jo volt vele....Tudom ajálani mindenkinek....      Micimacko:Kitti 21 ??Megvolt?Vélemény?

budanmd · Újonc (17 hozzászólás) · 2010. szeptember 17. 12:11

Sziasztok!

 

Vanessa nevű lányt keresném(nem azt aki most hirdet ezen a néven), voltam nála tavasszal és mennék megint, de nem hirdet már itt.

Tud valaki valamit róla?

Dolgozik még?

Ha valaki tud infot, légyszi osszátok meg.

Köszi

 

 

 

Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2010. szeptember 20. 16:10

Sziasztok!

Sajnos még mindig nincs meg az órarendem,így az új "nyítvatartási időmről" csak annyit egyenlőre,hogy vasárnaponként 10 és 20 óra között elérhető leszek, minden érdelkődőt szeretettel várok!

Ha megtudok valamit, fel fogom tűntetni a további időpontokat az adatlapomon!

Üdvözlök mindenkit!

Kicsi

zee · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. szeptember 20. 16:23

sziasztok!új fiu vagyok és szeretném tudni mi a helyzet a ...TÖRÖLVE....szóval valaki megmondaná nekem,hogy is áll fel a top 3-as.én a 30 év alatti  szép kebelcsodákat díjazom és ahol jó a műsor.elöre is köszi.

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 21. 10:05

Szia ÚJ FIÚ! Valóban új vagy és hogy finom legyek illetlen is! ...TÖRÖLVE... Mert a tisztelet,úgy gondolom mindenkinek meg jár.Ha megtanultál kérdezni,talán választ is fogsz kapni.Csak több tisztelet és alázat szükségeltetik.Legalább is szerintem. üdv. Micimackó.

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. szeptember 22. 07:48

Szia Zee!Nem tudom miért lettél volna illetlen,de nekem is jól jött volna annak idején egy pár jó tanács...A top3-ban nikolbaby tutira benne van(de kicsi cicikkel)viszont nekem ő a kedvencem!Melcsi nagyon jó gyönyörű nagy saját mellekkel.Mindkettőjüknek saját és retusálatalan képei vannak fenn.Volt egy Livi nevű lány nagy cicikkel de ő már nem hirdet...Ha félre tudod tenni a mellmániádat menj el Nikolhoz!100% barátnőfeeleng!

Ha valakinek tuti tippje van,osszátok már meg a többiekkel!

Tudjátok:rövid az élet hosszú a sír.......

Törölt felhasználó · 2010. szeptember 24. 16:38

Kedves vendégeim!

Szeptember 27-től, azaz hétfőtől befejezem Pécsett a kikapcsolódni vágyók fogadását.

Köszönöm az eddigi kedvességét azoknak akik megtiszteltek azzal, hogy engem választottak! Mindig igyekeztem a maximumot nyújtani és úgy gondolom hogy ez legtöbbször sikerült is és kellemes élményekkel gazdagodott az aki eljött hozzám.
Hétfőn külföldre távozom, ha majd ismét itthon leszek akkor jelentkezem!

Ha esetleg van olyan lány aki szabad akarattal rendelkezik és velem tartana és tud gyorsan dönteni akkor várom a hívását:

06-20/615-1724

5000-15 000 euro/hó

Még egyszer köszönöm!

· Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 10. 20:19

Anita 21 jó csaj. Nem sok lánynál jártam, de előfordult, hogy egyes pózok nem sikerültek. Anitánál eddig minden összejött. Bárcsak több zsetonom lenne.

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 14. 16:04

Mi van emberek?Sehol egy új élmény?Vagy csak mindenki megtartja magának?!

Ne legyetek irígyek írjátok már meg....

Leonidas!Nicolbaby hogy tetszett?Két hétig nincs itthon de kivárjuk...

Üdvözlet mindenkinek!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 17. 10:59

Nagyember!!Örülök hogy irtál,teljesen kihalt a forum!!Nicolbaby rendben van azon a héten 2 szer voltam nála:) jo csaj ,jo müsorral,és tök jot beszélgettem vele..Köszi az infot rendben volt...Voltam Lara 35 nél jo nö csak inkább 50 éves mint 35:) de megcsináltam jo volt és korához képest mesze rendben van:)Maya 35 viszont nem jo a képeken eltakarja a hasát,és van felesleg hastájon meg börfelesleg,viszont a müso jo....Kedves,normális...Mesélj mere jártál Nagyember:élmények?Megosztod?


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen