Beszélgessünk...

GIBSON39 · Lelkes újonc (112 hozzászólás) · 2018. október 31. 15:16

 

Nem tudom eldönteni,hogy ennyire buta vagy csak egyszerüen retardált!:)))

Gergely27 · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. október 31. 22:48

 

Lehet, hogy egyszerűen csak megkéne tanulni helyesen leírni a szavakat. Bár igaz, pár ember figyelmét a helyesírásával biztosan felkeltette,és fel is dobta a kedvét. Én megmosolyogtam, hogy ennyi tudással volt bátorsága ide írni. De viszont, el is gobdolkodtam, hogy ezek a lányok az ilyen emberekkel, miről tudnak beszélgetni.

Szombathely · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 01. 13:09

Sziasztok.  1 . Sok hirdető több éves fényképekkel hirdet. Én nem szeretem a retusos képeket,mert ha elmész hozzá,nem azt a kinézetet kapod,mint ami a képeken van. 

Javasolnám a havi friss retusmentes uj képek feltöltését  . 

2. Kérdésem. Ha egy hirdetőhöz elmegyek,és ajtó nyitás után nem ugy néz ki mint a képeken, akkor vissza vonhatóm,hogy bejjebb menjek ? Másnévem, mondhatom neki, hogy bocsi,mégse szeretném vele ?? 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. november 01. 15:22

Hali igen, néha nem ártana frissítenie a fotókat,a régi motorosok meg nem nagyon foglalkoznak evvel. Van olyan aki már jó pár éve ugyan avval a fotókkal hirdet, meg van a visszajáró köre ,érted.Másik ha már nem az a szolgáltató fogad akit a képeken láttál,simán fordulj sarkon,ott már valami nem kóser . mindig legyen A,B,C,D terv ,,vagy járj a bevált szolgáltatókhoz.

 

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2018. november 02. 10:54

 

Szerintem ilyenkor, ha más nyit ajtót, mint aki a képeken van, legjobb megoldás sarkon fordulni.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 02. 13:07

Miután többen megosztották kellemetlentapasztalataikat, és csodák csodájára nem vették le őket, nekem is van egy elég rendes névsorom, ahova nem szándékozom többet menni. Csokorra szedve: Mesi 20, Vanda 22, Molly 25, Szandi 19, Merci 21, Dia 20, Kitti 24, Barbi 19.

A fenti lányokkal nemcsak az a baj, hogy nem szeritik azt, amit csinálnak, hanem az, hogy azzal sincsenek tisztában, hogy -bármilyen furcsa- de ők egy szolgáltatást végeznek, amiben illik korrektnek lenni. Önmagában vérlázító, hogy más képeivel hirdetnek, mint ahogyan az is, hogy tucatnyi lány van (lenne) egy lakásban, és a madam hordja az éppen szabad lányokat a Plázából a kéglibe, és persze nem azt akit a képek alapján kiválasztott bárki. Kitty 24 pedig valamikor a sínek mellett rendelt kifejezetten csinos lány volt és ügyes is. A régi képei -amikkel most is hirdet-vonzóak, miközben a lány duplája lett a korábbi énjének. Már önmagában ez is átvágás. Van néhány fészekalj, amit már zsigerből kerülök. Csak tájékoztatásul: a Kiss utca, a Pálma melletti panzió, az EoN-nal szembeni sarok. És most tűzoltósággal szembeni éjjel-nappali bolt mögötti ház, ahova Kitty 24 átköltözött a Kiss utcából, az igencsak testes és hát nem igazán vonzó társával.

Lehetne még sorolni azokat, akiket valahogyan ki kellene szűrni, de ez valójában a szolgáltatást igénybe vevők feladata lenne, és persze az oldalt működtetőkéi is. Mert nem olyan nagy baj az, ha adunk a minőségre. 

Talán kellene egy fekete oldalt nyitni, ahol kifejezetten azoknak a nevei szerepelnének akik nem érdemesek arra, hogy a szolgáltatók legyenek. Az sem lenne olyan nagy baj, ha egy oldalon csak egyszer hirdethessen a leányzó, és ellenőrzött képekkel. Egyik oldal sem lehetne partner a kilensek átvágásában.

És egy korábbi kommentelőhöz csatlakozva határozottan kérem jómagam is, hogy ne töröljék és nem moderálják a hozzászólásomat, amit kifejezetten jobbító szándékkal írtam. 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 02. 19:02

Nem akarom túlzottan kritizálni az oldalra írókat, mert olykor én is mellé ütök egy-két betűt, de aki következetesen bizonyítja, hogy surmó, az inkább maradjon csendben. Nem akarom most és itt névvel illetni a beírókat mindenféle betűvel kezdődő nevűek is vannak, pl "M", de más is.

A lányoknál is megkülönböztetetten figyelek arra, hogy miképpen hirdeti magát. Amennyiben azt látom, hogy már az általános iskola elején megbukhatott helyesírásból, akkor inkább hagyom. Régi mondás: jó a csaj, az első megszóllalásig. Merthogy bunkó szegényke. Viszont a másik mondás szerint a zsák megtalálja a foltját, azaz a hasonlóan bunkócska fickóját, ami ezen az oldalon is ragyogóan megmutatkozik.

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 02. 19:16

 

ha ream gondoltal ki kérém maganak, én éretségizett tanúlt ember vaok. De nem szoktam "kerékedni" tudásomal.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 02. 19:39

Nem gondoltam senkire, de ha magadra vetted, az a te gondod. Tudod! Akinek nem inge ne vegye magára. Dícséretes az érettségi, amihez azért kellene, hogy tartozzon sokminden, amit nem akarok részletezni. Viszont egy tény, az intelligencia nem bizonyítvány függő. De, hogy reagáltál, elolvastam a korábbi írásaidat, és nem biztos, hogy nem lehetne javítani rajta. Nem kell a tudásal kérkedni, én sem teszem, pedig tehetném, viszont az anyanyelv ismerete és helyes használata talán elvárható egy érettségizett magyartól feltétlenül, függetlenül attól, hogy milyen betűvel kezdődik a neve. Ha, mondjuk nő lennél, és hirdetnéd magad, nem biztos, hogy rád kattintanék. 

Maradjunk annyiban, hogy egy közösségi oldalra írni már önmagában is egy önarckép, ami alapján az íróját jellemezni lehet, ezért megkülönböztetetten figyelni kellene a nőknek és a férfiaknak is, hogy miképpen fejezik ki magukat.

És tudod, olyan világot élünk, ahol sajnos az érettségi nem sokat jelent. Például izgalmas lenne ezt a beszélgetést oroszul, angolul vagy németül folytatni, mert ugye akinek érettségije van, annak talán nyelvtudása is. De sajnos újabban ez sem igaz. A félreértések elkerülése miatt hangsúlyozom, hogy a fentebb írtak semmiképpen nem vonatkoznak rád!

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2018. november 05. 19:01

Kivéve, amikor a menyecske átmegy harci marciba. 
Nekem volt - igaz, csak egyszer - hogy belépés után, cípőlevétel közben, komolyabb megvilágítás után szóvá tettem, hogy sorry, ez nem az én ízlésem (köze nem volt a képekhez), inkább távoznék. A lányka kiverte a hisztit, hogy én lefogltam az idejét, és adjak neki csokiszeleteket. 
El is kezdtem visszavenni a félig lehúzott cipőmet, nyomatékosította, hogy egy fél csoki az ő jussa. Egyrészt lefagytam - vagyis az érvrendszerem leszűkült egy nettó tátogásra.

Utlólag megbánta a menyecske, hiába kapott tőlem fél csokit, viszont úgy 2-3 napig blokkoltam is a csokigyárat, úgy 10-12 emberke (ismerőseim) foglalt nála fals időpontot - mindenki szerencséjére .
Azóta sem láttuk.

 

Pogácsa · Újonc (44 hozzászólás) · 2018. november 05. 22:17

 

Szerintem csak troll. 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2018. november 10. 16:27

Véleményem szerint nagyon felhigult mot a debreceni felhozatal és sajnos kevés a megbizható - rendes és korrekt lány.

Balkesz · Újonc (6 hozzászólás) · 2018. november 10. 17:18

Helo! Istenem,mennyi negatív hozzászólás,ezek után kihez menjek?

Szombathely · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 11. 19:57

Sziasztok. Páran beírhatnák a szövegükbe,vagy jeleznék, hogy a m...i nem igaziak,hanem szilikon.  Én nem szeretem a szilikonost . 

Myati · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. november 15. 08:30

Igen, pedig volt olyan, akit még messze-messze is emlegetek. Nem tudom, hova tűnt a nyár végén, de amikor Nyír1en voltam, mindíg meglátogattamAnett34-et :) Ha esetleg van valakinek infója, rám írhat privibe.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 17. 11:52

KITTI 23-24  , a lényeg, hogy piros ruciban hirdet. A képei tényleg ezer évesek. Hajdan, amikor aképek készültek, az alakja megfelelt annak, ami a képeken volt. Most köze nincs hozzá. Akkor még kedveltem is, a Fényesben a sínek melletti panelben dolgozott, és jifejezetten jól teljesített. Most rojtosra harapdálja a tábornok kalapját, és az alakja is kezd hasonlítani a gömbhöz. Egyszer belebuktam, másodjára ott hagytam. Hirdet egy csomó névvel, de már csak a kezdők ugranak rá. 

Nekem az a véleményem, hogy mi, makktársak vagyunk azok, akik a szolgáltatást igénybe vesszük és megmondjuk, hogy a *** moderálva ***. Ha bárki bemegy egy boltba nem veszi meg a száraz kenyeret, miközben van friss is. A lányok nem kis része kifejezetten igénytelen, ráadásul - ami külön bosszant- a normális szex körébe tertozó dolgokat, mint a csók, a NFVSZ, extrába teszik, miközben én úgy vélem, hogy ami a normál keretek között van a szolgáltatás természetes (és nem extra) része kell, hogy legyen. Egy példa: felkerestem egy hirdetőt (nem fontos a neve) majd amikor egy üdvözlő csókra került volna sor, közölte, hogy az nála extra. Én meg közöltem, hogy akkor megyek. Erre ő, nem menjek maradjak, rendben van a csók, csak bepróbálkozott, mert vannak pasik akiknék bejön. Ha valamennyien ezt csinálnánk, akkor talán a fejükhöz kapnának a lánykák! Más, az a lány aki nem szereti a szexet, nem szeret palántázni (*** moderálva ***) az ne válassza a szex-ipart.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 19. 20:56

Ja!! Ha..ha...ha érettségivel, és művelten. 

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. november 24. 10:45

Aranyszabály! Előbb mindent a szemnek, majd mindent a kéznek :)

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. november 28. 14:44

Lassan több lesz itt a Ts mint az igazi nő, aztán meg sír a szátok hogy nincs kihez menni! Ja ez kritika áhh ,, dehogy saját véleményem! A férfi társadalom ***moderálva*** az én szemben,a ***moderálva*** ,igazi kis ***moderálva***. Másik félév után ír a csajokról, röhej na mindegy,,Szerintem benned is meg van a hajlam ,,off ,jól van az nekem nem fáj,,Hozott pár infót már ő a király,, ez nem semmi, ide jutottunk,, elmégy dolgozni mire hazaérsz b*zi leszel.Te legalább meg mondat a farnkót újonckám..: P

 

Kovator21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. november 30. 21:30

Kedves olvasó!

Mielőtt leírnám az észrevételeimet, szeretném kijelenteni, hogy minden tiszteletem a tiétek csajok!!!

"Némi anyagi hozzájárulásért cserébe" -Vadidegen pasikat engedtek be a lakásotokba és szexeltek velük!

Kiszolgáltatva magatokat mindenféle perverz, nyálcsorgató, bunkó pasinak és nem kis veszélynek.

De...

A hozzátok járó vendégek legalább 80%-a normális, kedves, kimutatja felétek a tiszteletét.

Sajnos, ezt nem minden hírdető lány tudja, vagy akarja értékelni!!!

Tisztában vagytok vele, hogy mi, pasik, miért is járunk hozzátok?

"Pár csaj, most nevetve azt mondja: mert b...ni akartok!!!"

Hm... na, miattatok van vagy lesz kevesebb normális kuncsaftja a becsületesen dolgozó csajoknak!

Mi, pasik, azért vesszük igénybe ezt a fajta szolgáltatást, mert kikapcsolódásra vágyunk,

kedvességre vágyunk, egy kis beszélgetésre vágyunk, törődésre, odafigyelésre vágyunk.

Igazán JÓ SZEX-re vágyunk. Olyan dolgokra, amiket otthon nem kapunk meg!

Vagy a sok munka miatt nincs időnk ismerkedni! Vagy nincs lehetőségünk más módon, olyan

szép és formás lányokkal együtt lenni, mint ti, mert nem vagyunk elég sármosak, vagy már nem vagyunk

elég izmosak és fiatalok!

Igen. A pasiknak is vannak érzéseik!!!

Igen. A pasiknak is vannak vágyaik, álmaik!

Nem mindenki bunkó paraszt!!!

...és most jöjjön a fekete leves...

Kedves lányok!

Amikor kiraktok egy képet magatokról, de már rég nem úgy néztek ki (5-10 évvel idősebb és ugyan ennyi kilóval több), az ÁTVERÉS!

Amikor leírjátok és a telefonba is elmondjátok, hogy mit vállaltok, de személyesen már a felét sem, az ÁTVERÉS!

Amikor egy mosolygós, beszélgetős lányra számítunk a bemutatkozó szöveg alapján, de egy néma, pofákat vágó csajszi áll előttünk, az ÁTVERÉS!

Amikor menet közben derül ki, hogy cickóhoz vagy puncihoz nem lehet hozzáérni, az ÁTVERÉS!

Ahogy "Ti lányok" elvárjátok tőlünk, hogy ne kezeljünk úgy titeket, mint egy Kurvát, úgy mi is elvárjuk tőletek, hogy "Ne nézzetek minket HÜLYÉNEK!"

Tisztelet a kivételnek!

Ha már fizetünk egy szolgáltatásért, szeretnénk azt meg is kapni!

Jómagam, belefutottam egymás után 4 olyan lányba, akik után azt mondtam magamnak: jobb érzés lett volna otthon kiverni!

Az ötödik borzalmas élmény után, úgy éreztem magam, hogy egy értéktelen senki vagyok, aki még akkor sem kap kedvességet egy szép lánytól, ha fizet érte!

Összességében, 7 lánnyal voltam eddig! Ebből 5 nagyon rossz élmény volt! 1 elfogadható és 1 fantasztikusan csodálatos!

Mindenki döntse el maga, hogy megéri vagy sem, az ilyen fajta zsákbamacska!

Részemről, jön egy nagyobb szünet, újra, hogy legyen időm összeszedni a lelkem darabjait...


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen