Beszélgessünk...

Robilover · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. október 10. 15:54

Még a feltételezés is sértő, hogy Én "konkurencia", vagy annak az embere lennék! Normális embernek eszébe nem jutna ilyet gondolni, csak olyannak, akinek üldözési mániája van... Kikérem magamnak! Magyar etnikumú vagyok, intelligens, jó modorú, igényes embernek tartom magam, szerintem veled is így viselkedtem. Van pár nálad sokkal normálisabb lány, akiknek visszajáró vendége vagyok, akik nagyon szívesen látnak, de néha szeretek újat is kipróbálni.  Abszolút eszembe sem jutna, hogy más lánynak "kémkedjek", van ettől sokkal fontosabb és jobb dolgom is! De így, hogy leírtam ide, legalább megkímélek pár férfit a csalódástól! Szerintem többek között erre is való ez a fórum. Ne retusált képekkel hirdess, és ne 7-8, vagy ki tudja hány évvel kevesebbet írj ki az adatlapodra a valós korodnál, és nem utolsó sorban normális stílusban beszélj a vendégeiddel, és akkor talán az olyan emberek fognak hozzád menni, akik valóban téged keresnek, és nem fordulnak vissza az ajtóban. Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni, semmi többet!!!

 

 

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. október 10. 21:01

 

Ezt jól megírtad, és igazad van. Messziről jőtt utazó vén spinék el vannak szál a magától. Sok köztük a drigós, alkoholista, gyógyszerfűggő szuka. Aki a Tirpák parasztot szeretné lehuzni. Egy tucatba már bele futóttan 3 év alatt. Ezért részesítem előnyben az Anna félre tőrzsgárdát. És ezért hiányolom még mindig Anettet.!!! 👌👍😉

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 12. 09:49

Ma egy nagy takarítást csináltam a névjegyek közt!Aztaa jó régi szolgáltatók akik már nem űzik az ipart, vagy más városban dolgoznak hm azok a jó emlékek. Nem is sok marad meg akit érdemes még meglátogatnom.

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. október 12. 13:09

 

Tedd kőzzé a maradék megbízható csaj névsorát. Hadd csemegézzünk!

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 12. 21:55

Haha persze moziba ne vigyelek:P Most jelenleg egyikőjük sem hirdet a kedvenceim közül!

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 14. 09:27

Engem elvihetsz moziba drágám :) Szeretem ha kényeztetnek :)

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 14. 16:12

A körúton a szökő kútnál tali :) addig várj míg nem megyek :D

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2018. október 18. 00:13

Ez neked új? A randik során sosem szoktam emlegetni a vl rezümém, de azért a vl fórumokról sokszor eldiskurálunk. Vagy egy - másfél éve egy lánykával a szünetben pont erről volt szó, elég mélyen beleúszva a témába. Egyszercsak megszólal: Te vagy newbie? Fingom nincs, hogy miből jött rá, valszeg elkottyanthattam valami relevánsat, de így az akut lehidalás után csak bólogatni tudtam, hogy jahh, én vagyok.

Utána elmondta, hogy már többen keresték meg úgy, hogy _én_ vagyok - persze ilyen/olyan rózsadiszkontot már-már követelve. :)

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 18. 08:03

Ha már szó a lerült én speciel sose emlitem iletve nem dicsekedek rolla h ki vagyok "ugymond". Én a szerénységbe hiszek s szerinten a lányok is ezt preferaják.  Bár ugy vettem eszre a be számolónak nem minden lány örül ezért én nem fogok minden reszletet le írni ne legyen sértődés s stb.

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 19. 08:33

Most már nem új, de legyen olyan tökös gyerek hogy a saját énjét használja nem pedig az enyémet!.Én úgy vagyok vele ,ha már egy jó be vált szolgáltatóhoz járok meg mondom neki hogy meg írom milyen volt vele.Ez szerintem mid két félnek jó,,és meg is hálálják 1x1.Volt már rá példa az első alkalom végén árultam el hogy (Gabo 30) vagyok volt is meg lepődés :)

 

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2018. október 19. 13:02

 

Pozitív beszámolónak szerintem minden lány örül főleg ha olyan irja aki hiteles megbizhato fórumozó! A negativnak természetesen annyira biztos nem, de nem mindig csak jó élmények érnek benünnket vendégeket a hölgyeknél  Másik: Elég gyászos dolog ha egy vendég más "nick nevével" vissza élve probál pár extra bonuszt igénybe venni ! 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 19. 18:20

Rengeteg szépség van igy igaz leg szivesebben én mindenkit látogatnak egy nap akár többszőr is mert imádom egyszerűen de sajnos ezt nem lehet.

Én is meg irtam csak pozitivat. Illetve negativat max annyit h nem ajallom. Jelenleg van uj beszámolom csak elnyelte a gép sajnos a másik reßzlegen.

De szinte csak pozitivan csalottam szerencsere. Az is egy pozitiv be szamolo egy uj lányról a városban Roxyról.

Nincs fénykép garancia de ugyanúgy nez ki mint képeken alig hittem el.

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 20. 08:52

Kár hogy ezek a jó csajok mint a vörös haju Roxy 26 nyiregyen csak rövid ideig tartoszkodnak a városba. Ti mit gondoltok?

Nem kedvelem ezt a barátnő filinges müfajt de töle tettszett!  

Csak azért rosz picit mert tudom hogy csak rövid ideig lesz ez a gyönyörüség.

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2018. október 23. 17:01

 

Tisztelet a kivételnek, de többnyire ez a kornak tudható be. Nem hosszútávon gondolkozik vagy egyszerűen sz... Ik egy nagyot bele... Sajna 10ből 9 fiatal csajszi ilyen.

Nekem kedvencem mikor csak érdeklődők de mást nem tud mondani csak hogy mikor jössz? És azt mondom, hogy még nem tudom mert csak érdeklődök a válasz annyi, hogy oké köszi szia..... :D

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 24. 16:45

Ez igy van... fiatal lányok ilyenek. Az imént sétálltam el a boltba egy parkon keresztül s rengetek csajszi volt 20 ev körül rá nézés alapján. 

Mindegyik szemezett velem én "úgy néztem rájuk" de csak egy mosoly volt a válasz reakcio mindegyik lánytól. Sztem ezelőtt 10-15 évvel beválalósabbak voltak a csajszik. Lehet ha rámenősebb vagyok összehozok valamit..lehet. de nem bisztos. Egyedül a kassa kezelö csajazi a boltba na az tuti volt. Lattam a nézésén meg a mosolyán amikor elköszönt és "szemeztünk", meg mlndot valamit ami így hangzót "szinyu lédör" (jelentaen ez barmkt is itt Angliaba... a bájt értetten)hogy akár most azonnal benne lene mindenben. Kár hogy legközelebb már nem találkozok vele, mert csak turistaként vagyok egy kis városba.

 

De pl nyiregyen... ott már rá ae neznek az emberek evymásra..

 

Ezt át ültetve hasonló a helyzet it is. Tarcsázhatsz egész nap... de héj elfelejtettem valamit. Ugye csak akkor van "eksön" mikor nincs baratok közt.. vááágood mit mondok. Na itt is ez van. Ha megy a barátok köht akár mit csinálhatsz nem leszel növel.

Pogácsa · Újonc (44 hozzászólás) · 2018. október 29. 14:20

Ember, te miről beszélsz??? OMFG! 😄

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. október 29. 15:49

Szerintem te egy fiatal "rejtett erőforrás" lehetsz, és akkor láttál p1nát amikor megszülettél.

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 29. 17:40

Ő maugli a dzsungel fia, aki még a fán ragadt ..Egyedül a kassza kezelö csajszival 😂😂😂

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 31. 07:32

Én szeretem a természetet. Mindíg meghóza a kedvem h felhivjak egy csajszikát. Nézem a szép zöld leveleket lágyan fujjja a szellö a lombolat s csak szivom magamba az energiáf friss levegöt. Föleg ha az estét egy gyönyörü bájos lány társaságában sikerült tőlteni...

Egyszerúen nem elég... egész estére akarok lányt mafam melé nem birok be telleni a szépsegék látványával.

 

Rani21 kedvencem szép hosszu fekete haj mmm. De dorika s roxyka is szép. Gyertek el hózám 3 an vendégaégbe szépségeim.

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 31. 14:30

Lányok Rami 21,Dóra 21,Roxy26, lehet menni vendégesébe a MustafaClarkson hozzz olvassátok a beszélgessünket.,,ja és egyesszere menjetek ...ilyen nincs 😂😂😂 😂😂😂


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen