Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. július 14. 11:55

Látom, megint kerülgetjük egymást, pont azután írtál, hogy kimentem. Már azt hittem, tegnap te jártál nálam :-), de ezek szerint nem. Ami nem baj... Van még egy ötletem. Volt két teknősünk, de a szobát is kinőtték, a Búbos meg a Zsuzsi. Kivittem őket néhány éve az állatkertbe. Búbos különös ismertetőjele, hogy a háta kicsit púpos, ezért lett Búbos (nem akartam megbántani), a Zsuzsi meg agresszív, mint a kénsav, harap, ahol ér. Családod megkereshetné őket, egyáltalán élnek-e.

Nagyon szerettem Bubit, lelke volt (hihetetlen, de igaz). Na, addig talizhaznánk Druzsba-parkban, tudod, kaktusz! :)))

Ifjúság elment húrért, szerintem lohol haza, utána vendégek (sokan nem hiszik:)). Valószínű este jutok ide újra.

Pá!

Törölt felhasználó · 2010. július 14. 11:12

Remélem, ezen a végén! :)

Törölt felhasználó · 2010. július 14. 11:11

Csak ügyeskedj!!! xd

Törölt felhasználó · 2010. július 13. 20:59

Hali Gróf! Eltűntél, mint szamár a ködben. Lassan vége a júliusnak!!! :) Látod, hogy nélkülünk üres a csevegés? Tessék jönni kérem a Balatonra!

Törölt felhasználó · 2010. július 10. 09:41

Szia! Én se köpködök, csak figyelem az eseményeket (néha). Azért jó tudni, hogy mi újság, de más elfoglaltságaim is vannak.

Csak érdekességképp írtam, hátha Te nem figyelsz. Jelentősége nulla. A zenészek nem köpködnek, hanem zenélnek :)))

Törölt felhasználó · 2010. július 09. 08:56

Nem tudom, észrevettél-e valami apróságnak tűnő vmit? Alul villog, tulajdonképpen jelentéktelen a lányok közt keresgélő, vagy netán valós fórumozók számára, talán nem is figyelik, de én igen és Te is mögé látsz, ha megtalálod :)

Törölt felhasználó · 2010. július 09. 08:50

XD Hadd játsszanak csak! Ennyi maradt.

Törölt felhasználó · 2010. július 09. 08:09

Jó reggelt! Teljesen egyetértek, uram! Viszont mégse tiplizünk le, mert jó ez a játék :) Nekem meg mindegy, hol hirdetem az igét (hirdetésre gondolok). Masszőr cimborám több, mint 12 évet tanult azért, hogy másokkal jót tegyen, tett is, aztán bedobta a törölközőt, pedig jó néhány éve mikor rájöttem, hogy Mo-on nincs masszázskultúra, ő mondogatta, hogy meg kell teremtenünk. Most teljesen mással foglalkozik, pedig az élete volt ez az egész, de pénzből élnek ők is. Na, ez a muszáj, de ő elfogadta, mert így kényelmesebb. Nekem is kényelmesebb lenne "alkalmazkodni", de nem tudok a bőrömből kibújni és nem is akarok. Nem érdekelnek a társadalmi elvárások meg számomra tök idegen emberek által kitalált normák. Én mindig azt csinálom, amit élvezek is, ha pedig már nem, abbahagyom és kitalálok mást, amit szintén élvezek. Mások is megtehetnék. Ez nem gőg meg csakazértis, hanem így jó és ennyi. A szekér néha csak döcög, máskor nagyon megy, de azokkal is így van, akik nem lógnak ki a sorból. Hullámvasút. Akkor miért kéne máshogy élnem? (Odaát megint téma vagy Győrben. Láttad? :))

Törölt felhasználó · 2010. július 07. 20:34

Szia! Engem meg nem érdekel, hogy sok vagyok-e, jöhetne ide más is... Igazad van, elírtam, nem a dolgok agresszívek, hanem az emberek. Az a sok! De már azt is kezelem, mindenkinek, amit megérdemel :) Azért ne hidd, hogy mindenkit utálok, csak van a tömeg, aki nem érdekel, vannak jó ismerősök, meg legalább 2-5 ember, akiket nagyon szeretek. Sorrend felállítva :))) A leendő széket én választom ki magamnak, láttam motorost is, tetszik, csak nincs ajtaja. Azért az átjött, hogy voltál néhány agymosáson, régebben én is, de volt ahonnan elszaladtam. Mint a bolondok! Mindent nem tudsz befolyásolni. Te, itt tényleg sokak vagyunk, holnaptól villogok neked is, ha látni akarsz, aki nem, az meg elfordul. Majd keresel, ha akarsz! :)))

Ui: a látószögemmel semmi gond, nem vagyok csőlátó, sőt, hátul is van szemem, csak eltakarja a hajam. XD

Törölt felhasználó · 2010. július 07. 08:40

Szia! Eltűntél. Azért vitába szállnék azzal, hogy mindig azt kapod vissza, amit adsz... Én ritkán keresem a bajt, szeretem a békét, de ma kishazánkban igen agresszívan működnek a dolgok. Én, ha odakenek, akkor már előtte én kaptam és egyetlen dologért vadulok be, ha piti nézeteltérés miatt, amit kulturáltan le lehetne rendezni, rommá verik, amit felépítettem, csak úgy bosszúból, vagy belecsinálnak a levesembe...Amíg nincs negatív hatással az életünkre valami, addig nem érdekel. Amúgy talpon vagyok és golyóálló :) Nem kell kihozni a tigrist belőlem. Ilyen egyszerű. Az élet meg játék. (ahogy írtad, mind meztelenül születünk... csak nem mindegy, hova!)

Törölt felhasználó · 2010. július 06. 14:22

Ja, bölcs gróf úr, igazad van :))) Bár én se vakultam még meg. Biztos, hogy annyi vagy, amennyit írtál? :)

Törölt felhasználó · 2010. július 05. 21:37

Mondom szaros, kakis akart lenni. Magamról mire vagy kíváncsi? Főleg ami idevaló? Tervezek, néha naponta fáj a derekem a bokámig, de már megszoktam, lasan az életem része lesz. Lehet, hogy egyszer gurulós székből fogok ide írogatni, de az is lehet, hogy váltok és állatokat tenyésztek, mert ők tiszták, akkor is, ha illatoznak. XD

Átmegyek onlineba a sógorokhoz egy kicsit, ha visszajössz, még talizunk cyber :) Ha nem, jó éjt! Kedvellek, Te nicknév :)

Ennyi. Ember vagy. Találtam Bélát, ő Béla?

Törölt felhasználó · 2010. július 05. 21:29

Nem én fényezem magam :) Georg45,Linz. Tudod, aki nem létezik, de szerde este újra az enyém. :))) Az eredeti szöveg persze értelmes, nem ilyen fogyi szöveget írt, ja, a reklámot csinálja nekem kint, jó barát, ő tényleg, bár ezen az oldalon kukkolt ki magának. Máshonnan egyáltalán nem menedzsel senki, de nem is nézegetik itthon, hogy fennt vagyok-e. Onnan tudom, hogy a régi számon hívnak.

Elmentettek és ennyi, aki ráér és van egy kis ideje, úgyis felhív. Azért valld be, hogy üt a beszámoló, de mindenképpen vicces, mint én :))) Jobban beszélek/értek, mint gugli, ez is szórakoztató.

Törölt felhasználó · 2010. július 05. 21:17

Nem szar,hanem szaros akart lenni, csak gyorsabban jár az agyam, mint a kezem:) Hidd el az öregek sok bölcsességet mondanak egy rövid mondattal, legfeljebb későn értjük meg őket.

Törölt felhasználó · 2010. július 05. 17:35

Szeretek játszani, a többi nem érdekel. Ez is egy játék, veled meg jó "dumálni". Ennyi. Nem ismerlek, nem ismersz és senki senkit, legfeljebb vannak, akik azt hiszik. Sok mindent nem tudsz te se, mert nem írom/írhatom ide. Bölcs nagymamám szokta mondani, hogy "az élet olyan, mint a kisgyerek inge, rövid és szaros". Ez most nekem annyit jelent, hogy élvezzem ki, amit lehet. A dolgomat meg úgyis muszáj tennem, azt komolyan. De ez játék, szórakozás! :)))

Törölt felhasználó · 2010. július 05. 09:08

Azért is bemásoltam a beszámolót rólam, még nem moderálták ki. :)

Törölt felhasználó · 2010. július 04. 21:33

Csak még annyit, hogy sprinter voltam. Bocs :)

Törölt felhasználó · 2010. július 04. 21:31

Most akkor mi is meghalunk??? Nekem mindegy. Képzeld el, egyszerre! XD

Hagylak má na, dógozzá! Gyere már Veszprém citybe, te átok!

Pussssziiii :)))

Törölt felhasználó · 2010. július 04. 12:24

A bunkócskára összekapaszkodtak, a lencsilányra meg így discosan ropták. Nekem bejött.

Mindjárt elhajt innen már megint ez a kockafejű! Eszik szerencsére most. Este benézek.

Szerinted bemásolhatom a googles beszámolót rólam Veszprémbe? Tetszene és nem én írtam!!! XD

Viszont mostantól fúvós lesz a hangszer :)))

Pá édes

Törölt felhasználó · 2010. július 04. 12:21

Hali! Te még élsz? Már megint ilyen bonyolultan írsz. Nem könnyű. Ezt akartad mondani :) Nem is Veszprémben fogja megcsinálni magát. Amúgy megtudtam, hogy két kivétellel mindent szeret, amit írtál. (Ja, apja new yorkban él:))


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen