Úristen! Ez megbolondult? Megint egy bunkó f...???
Beszélgessünk...
Törölt felhasználó · 2013. március 21. 20:06
Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. március 21. 18:19
Szép volt hugó!
Törölt felhasználó · 2013. március 20. 10:19
de igen, csak aznap, amikor valakinek kívánta pár nap késéssel,
gondoltam, talán neked, mert nekem pont aznap volt... :)
de köszönöm a szívből jövő jókívánságot (nem megkésve)
Törölt felhasználó · 2013. március 19. 20:28
az tegnap volt...
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. március 19. 19:40
03.18. a Te születésnapod.
Törölt felhasználó · 2013. március 19. 08:37
Nőnapon? Akkor neked kívánta... :)
Törölt felhasználó · 2013. március 18. 22:25
Gróf, neked mikor van a szülinapod?
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. március 18. 09:43
Nagyon boldog születésnapot kívánok!
Nem voltam figyelőállásban, azért késtem pár napot.
Törölt felhasználó · 2013. március 17. 21:14
Majd szólunk, nyugi, de inkább az irigységet érezzük eddig, szép magyar szokás.
Nem baj, kevesebben élvezik kia lagzit, nekünk olcsóbb... :)
Törölt felhasználó · 2013. március 16. 22:16
ja :)
Törölt felhasználó · 2013. március 16. 20:37
a muszlim :) de elkésett, meg tatával szemben esélye nincs...
37 éves, a saját lábán áll, mióta felnőtt kontra közel 60, aki még mindig másokén
a többit majd később folytatom :)
Törölt felhasználó · 2013. március 13. 10:31
kösz, már tata megkérte, májusban lesz a lagzi :)
Köszönjük a VL Szerkesztőségének, ha ez a homlap nincs, sose találunk egymásra.
Amint megvan a pontos időpont, helyszín, mindenkit meghívunk, még az ellenséget is,
lazítsanak már legalább 1 napot! xd
Bazi nagy lagzi lesz!!!
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. március 12. 22:14
Jelszavam, szolgálok és félek!
Mi mást tehetnék, mint egy Istenséget figyelek!
Ünnepélyesen megkérem a kezedet is! :)
Törölt felhasználó · 2013. március 12. 21:37
csak arra voltam kíváncsi, hogy állandó lesben ültök-e...
igen :)
Törölt felhasználó · 2013. március 11. 22:36
óóóóóóóóóóóóóó
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. március 11. 22:24
Itt vagyok Tündérem, hisz' szólítottál!? ;)
Törölt felhasználó · 2013. március 11. 20:39
...s íme, megjött büdös sajt is :)
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. március 11. 20:03
:)
hugó · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 11. 09:35
Lily kikéne probáljam ki volt már nála az irjon már nem tudom mijyen lehet képek szerint jó
hugó · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 11. 09:34
kihez mehetek