Pozitív tapasztalatok

kcs · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 07. 13:46

Lilla(41)Popsinyalást is csinál!

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 07. 15:38

Jártam Szendynél és lányainál,nagyon kedves csapat. Csak ajánlani tudom őket.Kellemes légkörben töltöttem el azt a kis időt,a végén kávéval és ásványvízzel kínáltak. Hamarosan meglátogatom őket. Érdemes hozzájuk elmenni(Debrecen). Puszi nektek lányok

traktoros · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 10. 21:24

Whitelady-nél jártam Nyíregyházán. Nagyon szép és kedves a csaj és tiszta, igényes. ...TÖRÖLVE... Nekem bejött.

csodapok · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 16. 23:31



Üdvözlet Mindenkinek!

Alexandrához ill. a „rendeléséhez” szeretnék hozzászólni. ...TÖRÖLVE...

Tettem már *** moderálva ***, de nem akarok ide hivatkozást beszúrni lehet, hogy úgy is törölnék a moderátorok:) Persze ha valaki keresi úgy is megtalálja az írásom, azonban ölelésből, szeretetből, -ebben az esetben- dicséretből sosem elég, ezért írok ide is. Számomra az igazi rátalálás.)))

Kedves, aranyos, mosolygós, és lehet hó, eső, sár, napsütés, nem érzed ha gondja van, akkor te vagy az első és hogy jól érezd magad. Okos, bölcs és fantasztikus a humora, nekem nagyon bejön.)) A beszélgetéseket alig lehet abbahagyni azt is olyan jó vele tenni:)) A lakás nekem egy kedves kis otthon, amit Alexandra dolgossága, pedánssága elkoptat lassan:)) Igaz nem tegnap óta ismerjük egymást de én rá mernék bízni bármim. Korrekt és full. becsületes! Röstellem is, hogy ezt szóba hozom, mert ez számomra természetes, de olvastam lentebb, hogy mi maradt elől valahol és nem tűnt el.... Na akinek ilyen kételyei vannak nem is ajánlom neki Alexandrát mert nem érdemli meg Őt!:)) Most ha valaki azt hiszi, hogy bármi állta ezen sorok mögött téved, egyszerűen lehet az ember elégedett ennyire mint, „kedves” vendég.

Remélem segítettem a döntésben, és itt főleg talpig úriemberekre gondolok!

Teszem persze Alexandráért is, mert van amit csak kedves őszinte szavakkal lehet megköszönni!

Köszönöm Alexandra!

-Csp-

csodapok · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 16. 23:36

Látom törölte a hivatkozást autómatikusan az "oldal" pedig ide mutatott a

videkilany.hu oldalra Alexandra hirdetésére:)))

Probálok ponosítani így Alexandra /Székesfehérvár/

-Csp-

mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 17. 06:59

Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.

moparman · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 22. 17:39

Helló urak.

Most érek haza egy 2 hetes Kamionos "kiruccanásból".Debreceni csajokról tud valaki infót írni.30-35 év között.Így elsőre Grétit néztem ki....TÖRÖLVE...esetleg?

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 22. 17:47

sziasztok kedves videkilany.hu látogatok szolni szeretnék hogy 1 hétig fogadom a rejtett számot utánna nem. puszi gina

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. szeptember 06. 07:45

Szia Gina!

 

Nagyon édesnek nézel ki a képeid alapján!:) Kár, hog ynem túl sűrűn járok Debrecen felé!:(

 

Ha elfogadsz egy jótanácsot, nemhogy egy hétig, hanem semmikor ne fogadj rejtett számokról hívást! Pussz

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. szeptember 06. 14:03

szia köszönöm hogy segiteni akarsz de ha elolvasod csak egy hétig fogadtam de már nem fogadom egyáltalán:) de azért köszi puszi

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 12:41

Helyes, és valóban csak segíteni szerettem volna!:)

 

Amúgy nincs mit megköszönni és Neked is puszi. (Hm, elnézve a képeidet, lenne pár ötletem, hogy hova!:D)

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 14:24

Ilko lehet meglepődsz ha élőben találkoztok ......

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. szeptember 08. 08:50

mi az zsolty már megint kezded? vagy hivjalak inkább a valodi neveden. folyamatosan leakarsz járatni. ez nagyon gáz és gyerekes miért baj neked hogy a világon vagyok? vagy félsz a konkurenciátol igazad van laci biztos jol mélytorkozik ginger.

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. szeptember 08. 08:51

megköszöném ha békén hagynál mert nincs kedvem a kisded játékaidhoz

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. szeptember 08. 15:26

Tudod túl sok mindent tapasztaltam, már akár a fórumon is, úgyhogy általában csak magamnak hiszek. Ezért amíg nem voltam valakinél, nem mondok róla véleményt. És a nekem ismeretlen nickek véleményét nem veszem figyelembe. Ettől függetlenül nem tartom valószínűnek, hogy mostanában a környékeden járok (pécsi vagyok ugyanis, az ottani fórumba szoktam irogatni itt is, meg más oldalakon is), de ettől még lehetsz szimpi!:)

marci36 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. szeptember 08. 15:31

Igen kedves GINA, a GINGER fantasztikusan mélytorkozik ebben én is megerősitem a Zsoltyt,és téged is!Nem használja a fogait,mint te!!

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 08:55

ezt félre értettéltek én nem gingert akarom bántani hanem ö ott van ahol én régen és érdekes hogy zsolty csak engem meg barátnömet piszkál és csak gingert dicséri :) ja és nálam még nem is járt am meg mondani mindent lehet de én nem akarok még egy vitába keveredni szoval hagyjatok köszi

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 10:42

Irtam már egy pár véleményt kedves gina18 ha jobban szét nézzel .Sajnálni tudlak én csak rosszat hallottam rolad ezt osztom meg ......Ha másnak más a véleménye azt is leirja...Ennyi ha nem birod a kritikát akkor ne kell fórumozni

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 15:16

én birom a véleményt csak nem olyantol aki még nem is látott. am meg a negativ véleményböl is lehet tanulni. de a te véleményedböl semmit nem lehet okulni mert nincs értelme annak hogy engem fikázol és nem is láttál még. ezért kérlek még egyszer szépen hagyjál békén mert gyerekes amit csinálsz valakinek megtetszek és egyböl írod a hülyeséged.

alapfok · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 22:27


Már bocs, de te nem kritikát írsz!Ha szóba kerül ez a lány te  rögtön ugrassz rá.Ennek mi értelme??

Ezzel nem Ginát védem,nem voltam nála(még) ,Nem tudom milyen


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen