Pozitív tapasztalatok

signet · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. augusztus 10. 11:53

sziasztok! győrben voltam masszázs 32-nél!

tökéletesen azt nyújtja amit le ír és a lingamja maga a csoda!

kedves odafigyel rád és jó vele beszélgetni! csak ajánlani tudom!

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 05. 10:26

Nagyon szépen köszönjük a pozitív beszámolót ! Mi ugyanilyen jól éreztük magunkat, és várunk vissza a héten 😉 De tudod....időben jelentezz be 😃

 

Henry1990 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. augusztus 05. 07:54

Nos urak! 

Győrben jártam Zsani (31) és Luca (33) párosnál egy fél órácskára. Nagyon elfoglaltak voltak, de bezsúfoltak 2 vendég közé, amit ezúton is köszönök. hát mit is mondhatnék... Nyilván az idő szűke miatt is, vagy csak a beállítottságuk ilyen, de engem szó szerint megerőszakoltak. Kezdődött az egész Luca csúszkás masszírozásával, majd közben bejött Zsani is, aki azonnal a főnököt vette kezelésbe, de nem amatőr szinten... Szerintem ha minden nő fele ennyire jól franciázna, akkor sperma folyna mindenhol. Nem voltak szégyenlősek, egymást is kényeztették, majd Luca bele ült, és pár pillanat alatt megadta a kegyelem döfést. Nem vagyok egy puha fazon, de ezek a hölgyek sem kispályások. Mellette kedvesek, és nagyon szimpatikusak. Azonnal hoznak inni, zuhany, szájvíz, és még akkor sem zavartak el, mikor én könyörögtem be magam fél órára 2 vendég közé. Biztosan vissza megyek hozzájuk( péntek estig lesznek itt Győrben) csak akkor megpróbálok 1 órára, hátha hagynak élni is ezek a bestiák :)

Bombatom · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. július 10. 23:14

sziasztok!

Mona (34) veszprémben van most érdeklődnék róla valaki legyen szíves nagyon fondots lenne S.O.S köszi zsépen irjatok köszi

Hunor95 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. június 21. 15:53

Hali. Debreceni Claudiáról vélemény? (20éves)

Törölt felhasználó · 2015. június 19. 16:18

Sziasztok!

A debreceni Barby23 egy szelíd, kedves, intelligens leányzó.

Szeressétek.:)

Andris

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 16. 07:11

Uraim! Tegnap ujra jártam SYDNY -nel uj helyen a regi tunemény..Még a hangja is izgat, ahogy massziroz...a szexkultúraja pedig....imadom. annyira intelligens okos...nem csak egy test..,ö egy igazi. NÖ...

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 12. 08:28

Sydny elkoltoztel???????Nem talallak....

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 28. 14:22

Sydny barcsak mindig veled lehetnek! Testem lelkem gyogyasza vagy!szeretlek!!!!

Cobralgin · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 27. 15:39

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Nelly41

 

Nelly Sopronban, eszméletlen. Érett,nőies idomú.Barátnős ffeling kezdet után,gyorsan felpörgetett, úgy elkapott a szájával, mélyen,nyálasan, kényszerfr*nciásan. Hálából szétny*ltam a húsos p*náját, a szűk p*psijával meg kivégzett. Második menetre már nem éltem túl a sz*ját.

Makktársak itt van mit élvezni!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 21. 07:21

Sydney legalább se korat nem tagadja pedig 7-8 évet simán tagadhatott volna, sem retusalja a fotóit , de a többiek nagy része, még szinte illyesztőek mikor meglatta az ember mikor ajtót nyitottak.... 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 16. 11:50

Uraim!   Felszoktam hivni holgyeket hogy hang alapjan mit lehet leszürni....probaltam elvonatkoztatni. Sydny iranti rajongaol,,,  :)   hat szomoru etedmrnyek szulettek...affektalnak,nyekeregnek...nemhogy a farkam de meg az eletkedvem is lelankad...Sydnyt mikor hallgatom bizsergek...

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 14. 12:40

Uraim Sydny uj kepei csodalatosak.. elmeny nezni is....imadom...csoda no...sirnak az egben az istenek mert egy angyal leesett kozenk.... :)

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. május 14. 12:27

Nemzavar hogy hirdetőként szóltál hozzá? Most mért nem teszik ki a szerkesztőség Kérjük az önreklám mellőzését! Ennyire nem megy az üzlet?

 

spank · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 14. 10:41

Kedves Férfitársaim!

 

Tegnap meglátogattam Szombathelyen Zitácskát. Hát kérem a fotók valódiak, hozzáállásra nem találok szavakat.

Én még ilyen csodálatos Nővel nem találkoztam. Amit megbeszéltünk megtette, nem sürgetett, türelmes volt és ami nagyon fontos, hogy olyan inteligens jól szituált akivel lehet beszélgetni is. Végre nem csak egy női testtel találkoztam, hanem egy érző finom lélekkel is.

 

Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 12. 07:14

Uraim bevallom oszinten eleg sok holgynel megfordultam mar ,nem ereztem kenyszert hogy irjak roluk de miots SYDNY van,azota csak rola aradozom...egyszetuen annyira jo,es innteligens es szep hogy elvarazsolt...

dj12 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 10. 15:36

 

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok.uj ra meg látogatam Bianka 18. .bájos kis csajszi látogasátok meg! Jo választás .na további szép napot!!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 10. 10:15

Tisztelt uraim! Florida 30, hát.....hogy is mondjam....inkább 40. ....telefonban is...mindegy...nem az a kep ami de dontsetek....

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 07. 16:11

Uraim ajanlom Sydnyt...kenyeztet...intelligens,odaado,minden van,,,,,

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 04. 14:10

Ujra jartam Sydney nevu tunemenynel mindent ad amit csak kertek kedves uraim,csodalatos no....szep lakas,szep no,vad,es gyenged...


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen