Pozitív tapasztalatok

dj12 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 03. 13:24

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok ..mainapon meg látogatam Bianka18 ..a telefonban már le vett a lábamrol. Az eötvös strassen rendel..nyugot helyen találhato.a lakás tiszta rendezet.egyedul van a lakásban .!  Korekt csajszi ! Semi lehuzás! Kép s kor valos! Fiatal csinos csajszi ..mindenel meg voltam elégedve.kérdezte hogy mit hogyan szeretnék! És nem volt nyafogás ! Franciája isteni a csajszimnak .aktus is rendben vol .az idöt nemnézte nem surgetet! Nem telefonált közben ! Én biztos hogy visza járosa leszek! Ugy hogy  erösen ájánlom skacok ! A véginél uditövel és ásványvizel kinált! 100% ban elégedet voltam! További szép napot! :-)

kapaszzz · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 02. 00:20

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Vanessza(23)-nál jártam Debrecenben,úgy kifacsart még most se tértem magamhoz.

laszlokov · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 01. 20:28

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Szevasztok skacok a múlt héten jártam Vanessza(23) debreceni pillangócskánál.Nem szoktam írkálni még a face-n sem de gondoltam ezt meg kell osztanom veletek mert még mindig a kis hölgy által szervezett francia óra hatása alatt állok.Igy holnap újra veszek egy nyelvleckét:) JUPPY:):):):)

Törölt felhasználó · 2015. május 01. 17:30

Sziasztok, megint:)

Előző hozzászólásom, a debreceni Lara20 -ra vonatkozik:)

Köszi

Törölt felhasználó · 2015. május 01. 17:13

Sziasztok!:)

A múlt héten voltam a Debrecenben dolgozó Laránál. Teljesen egyedi élményt kaptam! Egymás szemeibe néztünk és én belezuhantam. Olyan spontaneitást, ami Nála volt, még nem tapasztaltam ezelőtt. Szép formás Husika. Eddigi legjobb Nő-élményem volt!! Ilyen BARÁTNŐre lenne szükségem!!! Szeressétek!!

KÖSZÖNÖK Neked mindent, puszillak Lara.:)

kriszzzz · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 01. 01:23

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Nagyon szép, bájos arcú lány aki hihetetlenül kedves és mindenben a kedvembe akart járni ami tökéletesen sikerült is neki.Örülök hogy ilyen lányok is vannak ezen az oldalon.KÖSZI DÓRIKA HATALMAS LIKE!!!!!!!!! :)

janika55 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 01. 01:13

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Nem rég voltam vanessza23-nál KIRÁLY volt!!!!!!!!!!!!!!

pityu1999 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 29. 21:45

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Hétvégén voltam Vanessza23-nál Debrecenben. Hihetelenül kedves,igényes lány.A  fr*nciát kitünően beszéli és mint egy legtornász úgy mozog a rúdamon.Felejthetetlen élményben volt részem köszönöm Vanessza.

pumi · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 21. 19:28

tegnap voltam fanny19  lánynál. rég nem éreztem igy magam senkivel mint vele. nagyon gyengéd igényes lány mosojgos aranyos franciát kitünöen csinalja és még minden mast. azthiszem töbször is megfogom még látogatni öt :D

 
sanyi2015 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 01. 05:12

Tegnap jartam nicolnal nyiregyhazan nagyon kedves és szexi nö midenki menyen el hoza akki jol akkaja erezni magat en tuti hogy minel hamarab megyek hoza mert meg kaptam tole ami kell egy pasinak szamomra ő Affrodité a szerelem a szex es az erotika megtestesito istennoje 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. március 28. 14:26

Yvett újra Győrben! Ő az én hercegnő! Csak a valódi urak, akik nagylelkű, csak ajánlani tudom ezt a szép és csinos lány !! ;-)

bigfox · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. március 11. 22:35

A napokban meglátogattam Fanni 19-et egy nagyon kedves mosolygós igényes lány, nem nagyon szoktam járni lányokhoz a régi rossz tapasztalataim miatt, de ami eddig volt negatív tapasztalatom azt most Fanni teljesen felül múlta gyengédségével , és a remek szolgál*atásá*Val francia 10/10 ak*us/10/15 felettébb nagyon jól éreztem magam azthiszem nem sokára ismét meglátogatom :)

józsika09 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. február 22. 13:19

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Holly20

 

Hello Mindenkinek! Holly 20 , debreceni lány először voltam nálla , nagyon kellemes csalódàs ért.Kellemes , rendezett környezet , csendes hàz. Mellesleg egy szép arcu , kifejezetten intelligens làny. A képek valóban róla készültek.csak ajánlani tudom

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. február 19. 05:40

Tisztelt Makktársak!

 

Hosszabb kihagyás után az elmúlt fél évben meglátogattam néhány győri művésznőt. Okulásotokra a győri lányok fórumon megosztottam jó és rossz élményeimet.

 

Üdvözlettel: MackElek

petike1981 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. február 15. 22:55

Sziasztok!

 

Kb.2 éve járok Rita 20 - hoz Debrecenben.

Költöző madár természetesen, de eddig még mindig megtaláltam újra. Most a Cívisen van és még szuperebb formában mint bármikor.

Egyébként is a legszexibb lány akit valaha láttam, és a képei is egyre durvábbak, de élőben elképesztő! A leggyönyörűbb cicikkel egész biztosan ő rendelkezik a városban. Imádnivaló a popsija és rengeteget fejlődött a franciája. Ami pedig a combjai közt található..hát arra egyenesen nincs szó olyan fantasztikus. Imádom amikor a csúcsra ér..

Az a durva, hogy egyre jobb vele, minden alkalommal..totál belé fogok zúgni..

Szóval rendszeresen látogatom és a kihagyhatatlan kategóriában van! 

 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. február 13. 08:26

Tegnap voltam először Jenny 23 Győrben és izgatott vagyok vele !!
A gyönyörű, karcsú, fiatal lány. Ő nagyon jól beszél angolul, alakul,

és nem ő a m*nkát a készség és az öröm! Én látogat ismét az biztos hamarosan!

Alkalmi lovag · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. február 06. 08:02

Minap Győrben jártam Gabi-nál.(28)

Már régóta nézegettem, de eddig Siófokon volt és az nem esett útba. 

Szóval hogy megláttam azonnal bejelentkeztem hozzá. 

Fantasztikus volt! :) egyszerűen tökéletes.

Köszönöm!

Carlosito · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. január 29. 23:24

A debreceni Tímea Domináról szeretném a tapasztalataim megoszatni. Egy igazi párduc testű gyönyörűség. Maximális kedvesség, intelligencia, és higiénia jellemzi. Minden testrésze meglepően kemény, és feszes. A szexben úgy oda tette magát hogy szinte el sem hittem amit nyújtott. Rendkívüli élményben volt részem. A lakása kellemes, tiszta, jó benyomást keltő. Köszönöm szépen a nem mindennapi élményt kedves Tímea! 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. január 13. 08:43

 

Teljes mértékben egyetértek makktársam véleményével sok sz*lg*lt*tó tanulhatna tőle, kiegészítve a törölközök lehetnének háromszor nagyobbak, valamint a fotók túl jók. Szalonba együtt dolgozó lányok hasonló szépek és jó sz*lg*lt*tók. Ajánlani tudom. 

 

 

 

Misi08 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 12. 20:43

Sziasztok. egy párszót szeretnék irni a nyiregyházi Erika20 lányról, az elsö alkalommal jártam nála nagyon szexi fogadtatás, aranyos csinos, kedves szexkedvelő lányhoz volt szerencsém aki szereti amit csinál isteni a franciája és nagyon jó az ágyban mindent megtesz amit csak kérsz, csodálatos élményben volt részem, azt hiszem hamarosan meglátogatom, csak ajálani tudom,de nem is irok többet menj és tapasztald meg.


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen