Negatív tapasztalatok

Rózsa · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. február 27. 13:46

köszönet annak a ***moderálva*** AKI MEG IGÉRTE HOGY JÖN ÉS VISSZA SZÓL HA NEM TUD: DE NEM HISZEM HOGY JÁRT OVODÁBA  TELEFONSZÁMA 0620-590***moderálva*** EZZEL NE FOGLALKOZZON SENKI? MERT NINCS NEKI MIVEL JÁTSZAN

Törölt felhasználó · 2012. február 22. 21:01

talán nem kellenne annyit szemétkedni vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt felhasználó · 2012. február 22. 21:00

üdvözöllek ccavargó 69 mi a probléma velem??????????????????

ragadozómacska · Újonc (10 hozzászólás) · 2012. február 22. 12:50

Csak egy csöppet kellene tájékozódni és akkor nem érne senkit ilyen kellemetlenség! A szombathelyi topikban, ezen az oldalon és egy másik fórumos oldalon többször is megemlékeztek a hölgyről, nem éppen pozitívan!

Mol80 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. február 22. 11:07

Jogos. Ugyanígy jártam!!

Irdatlan bunkóság ilyet megcsinálni. Majdnem felrobbantam amikor odaértem, és nem értem el többet!

 

Kortex · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 21. 15:01

Üdv mindenkinek. Székesfehérváron a Szuzi nevű lány megbízhatatlan. Telefont nagyon ritkán veszi fel, a megbeszélt randin percre pontosan megjelentem, de a telefont akkor sem vette fel. Fél órát áltam az utcán, aztán hazamentem.

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. február 10. 19:43

apikám!

 

Már asszem párszor lepiritottalak!Hogy lehetne valaki ennyire hülye,hogy egy nőt akit d...g,minden további nélkül bedob a közösbe?!Gyertek!Egész világ gyertek!D...gjátok akit én is!Még meleg....

 

Ugyan már!

 

krizsán · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 09. 22:05

Sziasztok valaki nem tud valamit (DEBRECEN) (BABY)

api32 · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. február 06. 12:29

Helló Nick!

Szerintem tévedsz a Nettivel kapcsolatban!! Nemhogy pitbullt nem láttam, de még a jelét sem annak, hogy bármiféle lopás v. lehúzás járt volna a fejében. Az esemény után vettem észre legutóbbi alkolommal mikor ott jártam, hogy az asztalon feledtem a tárcámat. Már a lépcsőházban jártam mikor rohanva hozta utánnam. Semmi, de semmi nem hiányzott belőlle!!! Szeretek hozzá járni csendes nyugodt a környezet, nem kell kerülgetni a "macsókat"! Többször jártam nálla és nem csalódtam!! Nem hiszem, hogy csak velem tesz kivételt!!! Aki bármi mást észlel, vagy tudja cáfolni állításomat kérem jelezze!! 

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. február 05. 15:59

Hát....   Kedves HannaBDSM!

 

Szerintem te se lehetsz agyilag teljesen ép.Ha jól mutatja a gép akkor fehérvári vagy.A Patrik meg csak erős a gyanum,hogy nyíregyházi.A szeghalmi csávó,akire még haragszol meg ugye szintén nincs közel.Nem értem mit vagy ennyire odáig,hogy nem mentek.Éjjel meg kapcsold ki a telefont ha már aludni akarsz.A sexnek is van egy egészséges formája.Viszont a képeid alapján te eltérsz ettől.Tudom,hogy van rá igény de egy normális nő akkor se csinál ilyet.Én tisztelem a női nemet még ha Qva is,de csak ha van benne mit tisztelni.Azzal,hogy kiírtad ide a nevüket ne hidd,hogy akkora szégyen lenne nekik.Megboldogult nagyapám mondása szerint,egy férfi még férfi marad ilyesmitől,de a nőkre hamar ráragad egy lemoshatatlan dolog.Itt akinek szégyenkezni valója van az csak te lehetsz.Nekem is volt már olyan,hogy éreztem a csajon,azt gondolja rólam,hogy szegény hülyegyerek!Qvához kell járnia,hogy sexuális élménye legyen.Mégis mikor később találkoztunk egy bankban,a sorszámmal a kezünkben úgy elpirult!Szinte sütött!Akkor meg nálam volt a labda.Akárhogyis de csak megb..szott!Olvasható volt a szeméből.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 05. 15:28

Szia Ilko és többi hozzászoló!

 

Az én véleményem annyi, hogy ha bejelentkezik valaki és nem jön el, akkor mentem a számát dáttummal együtt és legközelebb a fülem botját sem mozdítom a dátumos számokra. Egyszer megszívathat mindenki, de többszőr nem, de kiírni gusztustalan dolog a privát adatait, mivel kerülhetett olyan helyzetbe, hogy kisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy idecsörögjön. Ha meg pusztán csak szórakozásból jelentkezik be valaki és esze ágában sincs eljönni, az meg cserélgesse a számát minden alkalommal, hisz minden szórakozás pénzbe kerül.:))))

 

 

Császár Kurátor · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. február 05. 13:59

Így van Ilko!

 

Jogos.

 

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2012. február 04. 15:55

Sziasztok én is hozzászólok ezekhez .Nálam mostanság az a modi hogy éjjel és hajnalban hívogatnak! De azzal még akkorav problem nem is lenne hanem elmondom amit kérdez tölem illedelmesen s mikor arra kerül a sor hogy mikor jön akkor azt feleli ö csak azért hívott mert nem tud aludni és kíváncsi hogy müködik egy ilyen dolog.Hát ez nagyon feltud húzni. De alapból vannak igen kedves emberek is szólnak ha nem tudnak mégsem jönni. Én az EROPOLISON járok úgy .OTT HATALMAS A KAMU TÖMEG. Arra megy a játék hogy széditsenek. De hála isten azokat hamar kiszúrom.

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. február 04. 15:18

ja,jól tette hogy kiírta.sok itt a potkány!főleg mikor lefoglalnak egy időt és nem megy,keresztbetéve annak,aki menni is akar.sajnos jártam már így én is,de gondolom nem vagyok egyedül.

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2012. február 04. 15:02

Szia Kedves!

 

Bocs, hogy beleugatok, de szerintem meg nyugodtan! Aki annyira tuskó, hogy nem tud egy nyamvadt smst írni, hogy mégsem jó, és lehetőleg nem 10 perccel előtte, vagy egyszerűen b*szik elmenni, megérdemli, hogy kiírják a nevét, telószámmal együtt! Mert a lányokról is ki szokták írni ha átcsesznek (én is kiírom biztos lehetsz benne), akkor ez fordítva is működhet. Így talán picit kevesebb lesz az átvágás, ha az ember optimista akar lenni!:)

 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 04. 13:20

Kedves Hanna!

Szerinted a hirdető lányok közül csak te jártál így??? Hát nem! Szinte mindegyik lány kivétel nélkül megtapasztalja, akár nap mint nap, és mégsem írkálja ki senki, pláne nem telefoszámmal. Minden üzletben van veszteség és minden üzletben vannak tuskók, de ezt egy üzlet sem teheti meg, amit most te itt.

 

HannaBDSM · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 04. 11:46

Patrik - 30/898-***moderálva*** - Fél éve beszéltünk telefonon, akkor csak azzal húzott fel, hogy megkérdezte, pusztán azért van-e ***moderálva***, mert ő jó pasi. (Bár azt hiszem, inkább azt szerette volna, hogy én ***moderálva***neki, hogy idejön 2 óra fullos dominára...)


Ma kora délelőtt felhívott, mint aki nem emlékszik, hogy már beszéltünk. Biztosan azért, mert olyan sok stúdiós domina/szub nő van Székesfehérvár környékén. :-) Újra végigkérdezett minden töviről-hegyire, én készségesen végigmondtam mindent, a lehetőségeket, az ***moderálva***, és a végén hozzátettem, hogy sem "***moderálva***", sem semmilyen ***moderálva***nincs, ennek figyelembe vételével jöjjön, ha jönni szeretne. Szeretne, most indul, nemsokára itt van, mondta és szépen elköszöntünk egymástól.
Negyed óra múlva, mikor már majdnem elkészültem, hív ezzel a szöveggel: "Szia, ne haragudj, de az előbb lemerült a telefonom és most tettem rá töltőre. Szóval azt szerettem volna megtudni, hogy mik a lehetőségek és ***moderálva***?" 


Erre én mondtam neki, hogy biztosan összekevert valakivel, akivel szintén időpontot akart egyeztetni ma délelőttre, és akkor én ezennel nem számítok rá. Micsoda ciki helyzet, nem is tudott rá mit mondani, csak annyit, hogy "Bocsi. Szia." és letette...


Biztosan nem akart ő ezzel rosszat, csak még fel akart hívni három másik lányt, engem talonban tartva, és biztosan fel akart még hívni, hogy lemondja a találkozót, és biztosan nem gondolt bele abba, hogy én hozzá igazítottam a szombat délelőttömet és már lefürödve, talpig dominában vártam.

Nick · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 02. 16:44

Kedves MakkTársak!

 

A nyíregyházán a lopós "nílusi székely"  azaz r.o.h.adt c.igá.ny k.u.rva. tudjátok a pitbullos (alias két másik .ci.gány)   JELNLEG NETTI NÉVEN hírdet!!! Az ágyról felismerni a képeket...

 

MESSZIRŐL KERÜLJÉTEK... és adjátok tovább minden ismerősötöknek!!!

 

HA már az oldal nem tesz semmit a közösség érdekében... hátha egyszer végre eljutunk oda, hogy a lopós cseléd éhenhaljon a pitbulokkal együtt!!!

 

Üdv. 

HannaBDSM · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. február 01. 18:58

***moderálva***László - 30/599-***moderálva***- Szeghalom - e-mail címe:

***moderálva***

- nyilvános a száma és a lakhelye, bárki által elérhető az interneten.

Eddig nem tettem ilyet, de most nem állhatom meg: muszály ideírnom valakit, aki néhány napja hívogat. Tegnap kierőszakolt egy 4(!!) óra hosszan tartó találkozót, mondván, hogy rövidebb időre nem fog eljönni a világ végére. Dolgom lett volna, de lemondtam az anyámmal és a bátyámmal való találkozómat és a rendelkezésére álltam. 2 órával, 1 órával, sőt fél órával a találkozó előtt még felhív az egyeztetés és a pontos cím kicsalása miatt. Nem jelenik meg a megbeszélt időpontban, majd órákig nem veszi fel. Csaliszámról felhívom két óra múlva, akkor felveszi, de egy árva mukkot nem tud belenyökögni a telefonba. Ma emailt ír a következő tartalommal: "Szia!Hogy vagy Hanna Urnő.Jo volt a szeánsz?Vagy nem volt elmaratt? Ilyen az élet drága Urnő..." Erre mikor megint felhívom, hogy mi a célja ezzel, megint semmit nem szól bele. Egy beteg és aberrált szerencsétlen, akinek nincs jobb dolga és nincs több pénze, mint lányokat hívogatni és rejszolni...

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 31. 19:42

Ez tényleg gerinctelen dolog!Mert aki meg menne,annak nincs időpont,mert egy ilyen zsebhokis szorakozik....

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen