Negatív tapasztalatok

Dik · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. szeptember 02. 21:05

D

gazolajos · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. szeptember 11. 09:51

Kedvenc leh**ós lányunk most Szandi néven hirdet Nagybajomban.

Anita,Emese,Enikő ki hogyan ismeri.

dius27 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. október 08. 19:36

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!*** (Lejla18)

 

Zalában hirdet 1 Kitti nevü csaj.Már a két kép sem azonos amit felrakott.Az egyiken Ö a másikon meg a barátnője szerepel.Amikor kimész már nem is az a csaj van.Kb 4-en forognak a porondon.Söjtörre kell kimenni kicsit átba....ás az egész.Vigyázni kell vele!

dius27 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. október 08. 19:37

Arról nembeszélve, hogy nem éppen fehér az illető!

Samii · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. október 10. 19:11

Hát Sajna én még el sem jutottam a hölgyekkel. Öszinte leszek még sosem voltam nőknél oldalak által és kicsit nehezemre esik egyböl telózni.. írtam itt üzenetet de nem válaszólnak :( 

andreka · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 15. 11:04

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! (Izabell28) ***

 

Győrben hirdet egy Zsófi nevü hölgyemény ( 38 eves szoke haju, 30-as telefonnal.) aki csak teheti nagy ivben kerulje el ha azt szeretne hogy *** moderálva *** Azt is csodalom hogy mar a sajat fotojat fel meri tenni mert idaig a lanya fotojaval volt fenn minden oldalon. Nem ertem az ilyen hogy tud igy dolgozni SZANALMAS.

Neptunus · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. november 17. 15:27

Nem lejáratás, EZ TÉNY, hogy elveszi a vendégek értékeit.!

 

Törölt felhasználó · 2015. november 21. 21:29

A Kecskeméten található Niki nevű hölgynél már jártam,de nem ajánlom senkinek sem,nem volt igazán jó a dolog.

nagymaci · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 23. 21:11

Mira24 ről nincs valami jó véleményem! 

Nem figyelt eléggé , unott fejeket pofákat vágott szex közben! nagyon gáz!  nem kaptam tőle tiszta törölközőt stb stb 

Törölt felhasználó · 2015. november 25. 23:15

A Kecskeméti Regina hírdetőt nem ajánlom senkinek sem.Nézi az időt,és nagyon kedvetlen a hozzá állása mindenhez.Egyszer voltam nála,de többet nem megyek.

Ödi01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. december 15. 15:16

*** Kérjük az egymás lejáratásának mellőzését! (Syler) ***

 

A minap fehérváron voltam gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal! Felhívtam petrát ,megbeszéltük az időpontot,felmegyek és egy másik hölgyemény fogadott! Fogtam magam eljöttem tőle,kerestem másik hirdetőt,és milyen furcsa mindenkinek ugyanaz a címe budai út 100, édes istenem! Kb 4-5 hirdetés a csajszié!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. december 15. 23:45

Nemzavar hogy hirdetőként szólsz hozzá (bírálod ) a konkurenciát? Hol van a szerkesztőség szokásos „Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!" véleménye? Úgy vélem ebben a szakmában kicsivel több kell annál hogy csak a lábát tudja szétrakni.

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2015. december 22. 20:47

A napokban szerzezett tapasztalatom: Egyik kedvencemhez készültem napokkal előre lebeszéltük a talit, eljött az indulás ideje erre a célra tartott teló bekapcs, sms vár nem jó neki met gondja van! Oké korrekt mert időben lemondta, én észleltem későn( nem az Ő hibája) toleráns vagyok hozzá majd legközelebb összehozzuk. De minden eshetőségre készülve azé van B C D és E terv is! :D Hívom a kiszemeltet kicsöng felveszi kellemes csevejben letárgyaljuk a mit is szeretnéket. Érkezésem forgalom függő de mire Ő is elkészül, és felveszi a kért rucit addigra Én is ott leszek. Megbeszéltek szerint parkolás után hívom a konkrét címért, felveszi és jön a hadova! Érkezik hozzájuk a "főbélő" várnom kellene a talira kb félórát ( gyorsan megtapogattam saját hátam nem e tollasodott ki madárnak néznek? ) Ha gyorsabb vagyok 2percel valszín "főbérlővé" léphettem volna elő a másik beszervezett meg "madárként" szívhatta volna a csőrét :D Kedves Réka18 nem túl jó üzletpolitika ez! Értem Én a bevételek maximilizálására tett erőfeszítéseket, de azért ne szívass senkit fölöslegesen! Ilyen húzzásokkal csak ügyfelet veszítesz! Engem biztos mert többször nem próbálkozom Nálad!

 

Lehet inen is modira küldeni:D

carpediem · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. december 22. 21:08

Pápai hirdető Barbara vagy Nicol néven ki ahogy ismeri,senkinek nem ajánlom. A franciája fájdalmas ahogy csinálja,úgy harap és percenként nézi az óráját! Unott az egész csaj már kezdetektől azt várja,hogy minél előbb lekoptassa a kuncsaftot és amikor szóvá teszed neki a dolgokat még ő van felháborodva! Senki ne menjen hozzá!

bobinho · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. december 28. 17:58

Letti, Győr. Megbeszéltük az időpontot, ott is voltam időben, erre közölte, amikor a ház előtt állva megcsörgettem, hogy csak fél óra múlva szabad.

Monic · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. január 01. 07:05

Bocs de ezt nem én irtam ide mert a hölgyet nem is ismerem kérem a szerkesztőséget üzenetben küldje el az ip cimét annak aki ezt ki irta mert a netemet használja az illető!Köszönöm.

 

Törölt felhasználó · 2016. január 04. 18:53

Kecskeméten a ,,Regina 22,, ,,Niki 30,, nevű hölgyeket nem ajánlom senkinek sem,mert időnézősek,nem vendégszeretőek,és nem csinálják az előre megbeszélt dolgot.Úgyhogy kerűljétek őket,ha nem akartok magatoknak egy rossz napot!

bakti · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. január 06. 12:34

Egyetértek!

 

Törölt felhasználó · 2016. január 20. 22:49

Előre, vagy utólag szokás ajándékozni?

villamvili · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. január 26. 11:38

Szilvi pécsröl 22 éves,voltam nála minden ok volt DE a keblei mérete közel se akkora mint a képekken.....figyi rá !


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen