Negatív tapasztalatok

macika4665 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. február 15. 19:46

Dorina 20 maga a csaj aranyos de a str*cije egy vadbunkó!

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. február 28. 15:06

Biztos szakított veled 😃

 

Norbert79 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. március 09. 11:08

Hello

Fanni nevu tatabanyai hirdeto lany nem is olyan regen meg komaromban hirdette magat Virag nevvel.A kepei vegyesek es nem mindegyik kep valos rola.Tobb lany kepe van keverve a mostani hirdeteseben.

Édesszáj · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. április 08. 15:04

Üdvözlet mindenkinek, aki korrekt a pályán, mint fogadó, mint vendég. Nagyon sok kedves lánnyal találkoztam már az évek során tartsák is ezt a formát. Most azokról mondok véleményt akik igen csak alá mentek az igényességnek. (ha találkoztok ilyennel írjátok meg) Ezekre vigyázzatok. Megállapodsz egy árban aztán a tetteknél elkezd emelkedni a tarifa. Szándékosan nem ajándékról beszélek. Pofátlanul letagadják az étlapon kínált "alapot". A másik probléma a higénia. Én szekszárdi példákat tudnék sorolni, de nem nevesítek. Törölköző nincs, ellenben van papírzsepi, jó esetben törlőkendő. Mint az országút szélén. Az előbbiekről a fórumban írt kritikámra mi a reakció??? Megváltoztatják a hölgyek a neveiket. Akár többször is.  "Margit? Nooormális?"

Micus · Kvázi-tag (23 hozzászólás) · 2016. április 10. 04:50

Sziasztok! A Debreceni hírdetőknek üzenem,hogy a 0620251****-ös számon futó forumozó hozzám 3-szor jelentkezett be egyszer sem jöttt el.Persze le van tíltva a száma csak szegénykém nem veszi észre.Azért hetente felhív vagy 2-szer,kijelzi a telefonom.csiff néven fut a fórumon.Időrabló!

Törölt felhasználó · 2016. április 11. 20:40

Szia Micus!

csiff vagyok.

Soha nem beszéltem meg veled időpontot!Soha nem hívtalak 20-as számról.

Soha nem jelentkeztem be hozzád!

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2016. április 12. 12:32

Akkor kinek van igaza???

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. április 20. 06:35

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Szandy33

 

Az a baj Cate hozzaszolasaval hogy tobb Szandi nevu lany is dolgozhat esetleg igy rontja azuzletet nekik. En Szandy33 hoz jarok de fix helyen van teljesen korrekt tegnap is ott voltam kedves aranyos aranybaba. 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. április 21. 08:51

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Szandy33

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Uraim!  Ez a sok agyonretusalt foto . Gáz. Odamesz es mit kapsz 20 evvel tobbet es egesz mas testet. A masik dolog pedig az inteligencia. Nem tudom hogy vsgytok vele de en szeretem ha nem egy köbinko novel rs egy darab faval vagyok egyutt . Borzaszto sok ilyen van. Mondjuk nekem mar mindegy mert Szandy33 miota dolgozik hozza jarok es nem is fogok mashova de ovlak titeket a retusalt holgyemenyektol... 

Brembo2 · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. április 21. 09:13

Te sosem nézed vissza az üzeneteket amiket írtál?

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. május 03. 11:40

Brembo2 mi a gond a hozzaszolasommal?nem neked szol...

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2016. május 18. 07:02

"***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Szandy33"  Neki és másoknak is csak ennyi!

 

so · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. június 17. 17:53

GAZOLAJOSNAK,.....

emlékezvén hozzaszolásaidra nem a kedvenc lányunk hirdeti magat kaposváron?  vivi néven ha olvasod irjál vissza

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2016. június 26. 21:17

Voltam egy lány Sopron , hogy Adrienn ( 21) kéri ! De a képek azt mutatják, nagyon különböző lány! A nő , akivel volt , nagyobb súlyt és nagy tetoválás a comb ( Rosen ) . Úgy érzem, csalt !

( Google translation ;-) )

full · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. július 15. 13:11

NICOLE 27 nél voltam egy fél oras sex en. Csak ovva szeretnek mindenkit inteni hogy nehogy hozza akarjon menni. A lakas egy kosz feszek ahol a vendegeket fogadja es termeszetesen csak a lehuzasrol szola nala minden. Egy vegtelenül nem kedves durva lány. És állandóan az idővel siettet. szóval kerüüljétek el messze. Undorító ahogy viselkedik. 

full · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. július 15. 13:32

Ja bocsi. NICOLE 27 Debrecenben van. egy agyrém!

nicole27 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. július 20. 20:49

Te undorito vagy,egy nem is voltal nalam,kezdjuk ott valotlan dolgokat írogatsz rolam mar nem ez az első alkalom zaklato vagy.nerm látogato amiota itthol vagyok nem is dolgozom.A lakásomrol beszélsz hát nálam belehetjöni ragyogó full extrás lakásom van,ugy hogy nem tudom ki lehetsz ilyenek állítasz rolam ha egy vagyonba is fog kerülni akkor is meg tudom h ki vagy!

 

skorpions · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 05:04

Lola és Lady Kapuvár"" Negativum érdekekelne.

Vagy kerüljem Őket?

Andris80 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 11:23

Baranyai aprók között a Szigetvári hírdető Leticia20

Negatív a tapasztalatom sajnos . Nehéz vele egyeztetni , mert nem elég felhívni és telefonon megbeszélni , de küldjek email-en magamról fényképet - ez valami hülye vicc gondoltam , ugyhogy nem küldtem képet .

Ápolt igényes urak jelentkezését várom! - ez a hölgyről nem mondható el , olyan pálott, izzadt volt mint aki elötte szállt volna le a bréről , tuti volt valakivel előttem , mert kicsit sperma szag is jött belőle . Legalább mosdott volna ki .

Szégyen nem szégyen de kiszállítottam a kocsiból és elhajtottam és inkább kihagytam .

passat920 · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 20. 09:26

 jól tetted 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen