Negatív tapasztalatok

Kandur1xxx · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. október 21. 23:21

Sziasztok!

Vikit Nagykanizsán ajánlott kerülni!

Bizalmi viszonyt színlelve pénz csalásban utazik.

Az már csak mellékes hogy valójában 50+ a hölgy!

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. október 07. 15:11

Gusztustalan és felháborító a viselkedesed. Betűt sem érdemelsz. 

 

Adamquah · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. október 07. 00:05

Ez kulturált volt, helyesírási hibáktól mentes, rendesen megfogalmazott kis iromány. Neked az a bajod vele, hogy rontja az üzleteteket. Ld.másik kommentem. Mostmár kirakhatsz! Köszi!

Adamquah · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. október 06. 23:54

Most értettem meg a játékszabályt! Ti meg az úrikisasszonyok-egy csapat, egy érdekeltség. A fórumozó, lányokhoz járó pedig a másik csapat. Ti éltek belőlünk, mi meg fizessünk és kussoljunk. Ha mi itt a szánkra veszünk valakit, azt bevéditek, mert rontjuk az üzletet! Végre megvan a megfejtés! Köszi, hogy itt lehettem!

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. október 06. 19:08

Kértük már párszor, hogy kulturált formában próbáljatok fórumozni. Úgy tűnik ez nehézségekbe ütközik.

Kérlek, vedd ezt utolsó figyelmeztetésnek.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. október 06. 19:05

Őszintén szólva eleve nem igazán szeretnénk ebbe belemenni, de a "visszaszájalni" kifejezés után még akkor se tennénk, ha lenne. 

Szegénységi bizonyítvány.

 

Adamquah · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. október 06. 16:29

Kedves @admin! Biztos' jó így egymás közt fórumozni a felhasználói oldalon, hogy beregiznek a szolgáltatói oldal képviselői és nekiállnak visszaszájalni arra, amit mi egymás okulására írunk? Bennünket se engednek be hozzájuk...

Adamquah · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. október 06. 15:51

Addig a 20 percig se kellett dolgoznod, mama, amíg a butaságot hallgattad.Örülök, hogy pszichológusnak érezted magad, mert mások azt kilenc évig tanulják, nem csak érzik. Az "élet iskolája" a hozzád hasonló tanulatlanoknak való.  Az a 120 amúgy 130, viszont frissen fürödve érkeztem abba az ágyba, ami nem a tied, hanem az egész városé. Higiéniás tanácsot pedig ne az adjon már, akiben előttem 5 perccel még más volt...

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. október 02. 00:48

Kedves🤐! A gyerekekhez lehet értesz, de a hölgyekhez biztosan nem. Mindenki rossz, csak te vagy tökéletes a 120kg-mal, nem beszélve arról, hogy folyamatosan kifogásolható a viselkedesed. Egyfolytában sírsz és lenézed a lányokat. Pl. Igen. El jöttél hozzám de volt előtte másik két vendégem előtted. Te felhivtal és kértél hogy fogadjalak mert rosszul jártál. Megerkeztel. Le sem zuhanyoztal a 120kg-mal befekudtel az ágyamba. 20percig pszichológus voltam, mert csak a butaságot hallgattam. Az életről lehúztal. Nem 50 évesnek éreztem magam hanem 60!!!!! Azok után még mosolyogva foglalkoztam veled!!!! Szégyelld magad!!! Nem a lányokkal van baj, hanem az egóddal! Túl sokat képzelsz magadról, mert te iskolákat végeztél. Az élet iskoláját viszont nem is ismered!!! Gondolkozz mielőtt írsz!!! Any

 

Márk14 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. október 01. 21:23

Sziasztok Pápán Fanni (20) senkinek sem ajánlom hazudozik csak chat szex van és a pénzre megy nem azt adja amit igér vigyázzatok vele több emberrel megcsinálta. Ígérte azt is,hogy az árban benne van a találkozás és lehet vele szexelni de folyton csak követeli a pénzt mikor megkapta.

Adamquah · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. szeptember 29. 14:21

Debrecenben szkippeljétek Déziát! Fényes udvari full igénytelen szutyok. Cserébe térdig érő tőgyei vannak huszonéves létére. Kb.annyit lehet nála csinálni, hogy felállítod magadnak és 3 perc alatt telibevágod. Ezt meg ugye nem akarod. A nyalás extra, de nem is pályáztam rá, mert a randi előtt egy perccel esett haza valahonnan, eléggé be lehetett pállva...A másik Alma, aki 45-nek hirdeti magát, de valójában inkább a 60 felé cammoghat. Annyira otrombán néz ki, hogy rendesen megijedtem tőle! Van még Olívia, aki miközben úriemberként egyeztetni akarsz vele, kérdésekre csenddel válaszol, végül kinyomja. Gondolom, zavarja a választékos stílus. Végül van Any, aki 41-nek hirdeti magát, valójában 50+, előre azzal fenyeget, hogyha késel, nem kapsz több esélyt, ezzel ellentétben negyedórát várat az utcán, te meg látod kijönni a házból azt, aki egy perccel előtted vette ki belőle a farkát. Nem túl diszkrét...

GabenVip · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. szeptember 21. 21:01

Lizike (Győr) felhasználóval vigyázzatok. Szép és profi tolvaj.

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. augusztus 23. 11:11

Helena(22) re gondolsz ha jól értem

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. augusztus 23. 07:47

A konkrét történetet írd meg, már ha volt egyáltalán! 

 

Zsoltopeles · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. augusztus 22. 05:42

Írisz végre van!! Vége a szabinak!

Zsoltopeles · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. augusztus 22. 05:41

Csak lehuzasra megy!Becstelen ,  és drogos .Nem ajánlom!

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. augusztus 21. 21:38

Mi történt? Miért? 

 

Zsoltopeles · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. augusztus 21. 18:52

Szegeden Vigyázzatok Helenaval! Nem ajánlom senkinek!

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. augusztus 07. 21:42

Aki figura kiadta önmagát, hogy ő a párja, ő hogy nézett ki? 

 

Macskajancsi · Újonc (58 hozzászólás) · 2022. augusztus 07. 02:21

Sziasztok 3 hölgyet szeretnék figyelmetekbe ajánlani akit kerülni kell nagy ivben Fanni35 és a konkurens oldalról Bianka19 ők a Debreceni kalvinteren a Vár u.8 szám alatt dolgoznak már ez is érdekes hogy ugyan ott 15 rózsa ért lehozzak a csillagokat is csak éppen segéd erő párosul a lanyokhoz akik erőteljesen etnikum és elkernek ezt s azt azzal hogy én a párja vagyok és szégyen amit csinálsz az asszonnyal a 3ik lány Bonita19 a Kossuth 59 szám alatt apartmanban van ő is 15 viragszalas csillagot lehozom az égről hölgy de neki is van patronusa aki segít az adakozasban NAGYON AJÁNLATOS ELKERÜLNI  ÖKET!!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen