Negatív tapasztalatok

Emilyyy · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. június 22. 20:05

 

Bizonyára volt rá okom. Amilyen a mosdó olyan a törölköző :) 

Emilyyy · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. június 22. 20:04

Szia

 

Keve · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. június 20. 10:53

Ledér, jelenleg Veszprém. Kedves csinos holgy telefonban, sajnos nem sikerult eljutni hozzá. A megbeszelt időpont nagyon nem lehetett alkalmas, mert valakivel kiabalt mikor harmadszor felvette es kis türelmem kerte. Adtam neki 20 percet, meg magamnak de utána még az sms-re se válaszolt. Nem túl megbízható a holgy ahogy ezt előadta!

szaftos888 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. június 10. 19:15

Nina (Győr)

Ezer éves fotókkal hirdet a Hölgy.

Sokkal kövérebb mint a Régi képein.

kvapecér · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. január 31. 22:16

Vanesszával Kaposváron vigyázatok,meg bárhol mert utazgatós,engem átvert 50 km erről Kaposvárra utaztam fél 10 re volt megbeszélve, és hogy mikor odaérem hívjam lejön elém,na várhattam volna ,többszöri hívásom ellenére sem vette fel a telefont!Úgy,hogy dolgavégezetlenül elmentem,utaztam potyára 100 kilométert plusz 3 órát elcsesztem!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2019. január 08. 15:57

*** moderálva ***

 

Debrecen Heni(19): Korábban Barbi(19) abszolút kerülendő! Flegma, fadarab effektus, minden extra, ráadásul "bedagadt" mint a tészta. Diszkréció nulla, telefont nem kapcsolja ki action közben.

Nőcsábász79 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. december 10. 13:14

Nikol20 nál voltam Székesfehérváron de elég rossz kedvű volt. Fél orára mentem hozza  szinte kidobott 10perc utan. Annyi pozitivumot tudnek mondani hogy olyan mint a kepeken. A szervize nekem nem jott be. Hozzaallas szornyu volt.

Higiboy · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. november 14. 16:19

Virág (20) nevű hölgynél tettem látogatást.

A hölgyike durván photo shoppal dolgozik, így utólag átgondolva alig ismerek rá, sztem egy két kép hamisítvány. 

A felsorolt dolgokat, extrákat Virág nem csinálja, nem is értem miért van kinn. 

Műsora nagyon alap, gyenge, ráadásul pontatlan is volt, a megbeszélt időre nem volt a lakásánál, többször kellett csörgetnem h végre felvegye a telefont.

Abszolút nem ajánlom!

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2018. október 28. 11:45

Ha valaki azt írja a hírdetésében, hogy bármilor, bárhol az miért nem érhető el vasárnap délelőtt????

Kaposváron.

Randap · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 22. 17:18

Sziasztok .barbi nevü hölgy-röl aki Pécset dolgozik pár szot szeretnék elmondani.  felhivtam gyorsan elsorolta a lehetöségeket egy orára kértem idöt (bár ne tettem volna) a lakás Pécs kertvárosi része.  panel egy fefujhato matrac volt az ágy,!a hölgy nem volt udvarias utasitgatott a teste logo mellek nagy has nagy csalodás volt az egész sokat igér az adat lapján de semmit nem tart be. nem ajánlom senkinek.

Danó · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. szeptember 08. 23:22

Dia 20, debrecen . 

Hol is kezdjem ,telefonhivas megbeszeles ,ekkor meg ekkor megyek erted ,meg is tortént elmentem erte, igazi roma lány ha ugy tetszik cigánylány,szép a teste cicije is,sminkje borzalmasan rossz,de van egy fenykepje ahol nincs ki kenve ha valoban olyan smink nelkul akkor igenis nagyon szeo arca lenne ,beszedes el leheg vele igazan jol beszelgetni  ,autosszexszet vallalt ,hozzakezdtunk ugy tortent minden ahogy akartam ,nem mondom hogy rosszul csinalja ,de csinalhatna nagyobb elvetettel is es lelkedmsedessel ,megalkudni is tudtam nála.

Viszont ami magyon negativum hogy ,mar az akcio kozben ereztem az intim testreszenek a nem igen kellemes illatat ,szoval volt egy kis seggszag is ,igazan lezuhanyozhatott volna igenyesen ,ugyanis en ezg megtettem ,mielott erteindultam! 

spank · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. augusztus 07. 19:39

Sziasztok!

 

ma volta Szombathelyen az Izisz nevü hölgynél. Sajnos azota nem tudom túltenni magam azon, hogy valaki miert csinálja azt amit csinál, ha nem veszi a fáradságot még arra sem, hogy minimális odaadást tanusítson! Sok hasonló lánynál voltam már de ilyen flegmasággal, undoksággal nem találkoztam!

telefonszáma: 06202244***moderálva***

Ha jót akartok magatoknak ne hívjátok! 

 

Csabi72 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 25. 16:21

Sziasztok!

Keszthely!Edina!

Nem ajánlom senkinek!Ilyen lehangoló egyúttlétben még nem volt részem!Semmi pozitív dolgot nem tudok mondani!Érzelem mentes!40 éves már rég volt,a képek régiek nem fedik a vlóságot!Fúrdés nincs(tisztán mentem Ő is tiszta volt)Gépies minden mozdulat semmi kedvesség mint a többi lánynál!Még egyszer,nem ajánlom senkinek!!!

Danifiu · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. április 13. 20:44

Sziasztok !!Elöször is azzal kezdeném hogy soha nem irtam még senkiröl de ezt nem hagyhatom szó nélkül.

 

Gréti 19 nél jártam a napokban, a képeken ő van (inkább 20 közepe)  de hozzáállása hamar lehangolt mikor sietteti a dolgot zavarnak  a beszólásai.  kb 25 perc nála az óra

Nem is akkora gond a szarból ez is sok volt.

Nem is csoda 2-3 napig Debrecenbe itt most Szegeden vadássza újabb áldozatait.

Vigyázzatok vele!!!

minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2018. március 25. 10:19

Laura 22 vélemény: Többen vannak a lakásban, telefonban mást mondott, ***moderálva***. Kapcsolatfelvétel: A kapcsolatfelvetel volt a legjobb dolog amit kaptam. Konnyu volt elerni es 1 ora mulva talalkoztunk. Lakás: A lakas a stelao utcarol nyilik. Autoval szerintem eleg nehez parkolni. BKV-val es gyalog okes. A bejutas trukkos mert nincs kapucsengo. Tobben vannak a lakasban es totalisan indiszkret. A furdo okes, van minden ami kell. A szoba kb 7 nm es a konyhara nyilik (ahol vannak)
Külső: A teste rendben van, a kor kb megfelelo volt. Egy pici tetko szep cicik van benne potencial, a hozzaallassal van csak problema. A hatan egy mutet heggei vannak, ami talan elronthatja az összképet de engem nem zavart volna, ha minden rendben ment volna. A lakas a legfelso emeleten, es bekamerazot a folyoso. Ezt mindenkepp tartsa eszben mindenki aki odamegy. A kamera csak az ujabb epitesu apartmanoknal van. Nem hiszem hogy hozzajuk tartozik, de elkepzelheto.
Hozzáállás: A fogadtatas teljesen indiszkret volt. Egy dohanyzo holgy fogadott Laura mellett a konyhaban, amikor is szobakerult hogy nem akarok-e tobb lannyal nyomulni. Nemet mondtam. Irany a szoba. Nincs NF es ez nincs is az adatlapon. Amugy kezdemenyezo volt. Együttlét: Az egyutlet pocsek volt.. Gondoltam szuper a teste majd az karpotol. NADE a furdobol visszaerve kezzelveres kezdodott a gumihizasig. Ezzel nem is lett volna problema. Gumi fel es a kezzel veres helzyett javasoltam a franciat. A francia sem volt tul beleelos, tobb kezzel veres mint szopas. A ciklikusan ez ment mire meguntam az egesszet es gondoltam megtoltom a kis testet a farkammal. Itt folytatodtak a problemak, CSAK missziunarius poz van mert megjon neki es faj a melle. Igy kutya lovaglas barmi ami nem hatonfekves az kizarva. Erre csak annyit tudtam nyogni hogy ezt mondhatta vola az elejen mert akkor az ajtobol visszafordulok. Okes gondoltam elelvezem es az utamra indulok.JUJJ de ekkor jott a RAADAS! NE tegyem be TELJESEN. Es ezzel a kijelentessel megfogta a farkam es a puncija bejarata ele tette a kezet hogy ne menjen be teljesen. Ekkor mar turelmetlenul jeleztem ha ezt mondta volna elmegyek az elejen.Okes ugy gondoltam akkor hasznaljuk ki mar a helyzetet legalabb egy gyenge szopassal elmegyek aztan sose latjuk egymast ujra. A szopas persze ovszerben, a szokasos veres kis szopas veres kis szopas. Alig birtam elmenni. Borzasztó, talan a legszarabb szexualis elmenyem volt.KB felora alatt vegeztem. Elégedettség és Ajánlás: A mellei a puncija is erzekeny volt. Szopni nem igazan szeret, azt nem mondanam h nem tud de nem ugyfelkozpontu az biztos. Szar elmeny volt, eddig a legszarabb. Draga. Az en hibam h nem voltam ovatosabb, de senkinek nem ajanlom. legyen ez egy jo példa mindenkinek.

Sokatkérsz · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. január 27. 17:04

A minap Nina (23) társaságát próbáltam ki.

 

Volt ő már a Parasztfelkelő Gyuri utcában is de jelenleg a Csapó utcán rendel a barátnőjével. A jelenlegi lakás egy lepukkant lyuk. Mindenhol harmónika ajtók. Egyeztetés könnyen ment és itt még csacsog a szabályokról, árakról stb. Megérkezésem során sikerült összefutnom egy másik vendéggel, mert a barátnője akkor engedte ki. Gyors titkos kézfogás a már kielégült vendéggel és utána én is beléptem. Állott szag az egész lakásban. A fürdőben hígított tusfürdő, a fürdőkabin ajtaja elhúzhatatlan (habár nekik kell feltörölni). A masszázst nem tanulta, ezt azonnal érzi a vendég amikor hozzáér. Inkább simogatás ez, mint masszázs, habár próbálkozik. A program része a csúszkamasszázs. Ha nem csal az emlékezetem régebben meztelenre vetkőzött és úgy kezdett bele a csúszkamasszázsba. Akkor még a magic stickre is ráült és csúszkált rajta a lába köze ékes virágával. Na most ezt felejtsd el. Most bugyiban egy kicsit hozzád simul a felső testével a te felső testedhez és ennyi a csúszkmasszázs. Néhány csusszanás után áttér a franciára. (ezt gumival csinálja, amit szerény személyem helyesel) A franciája nem vészes habár túl sokat használja a kezét. Miután eldurransz ne gondolj arra, hogy esetleg egy nedves törlőkendővel megtörölheted magad. Egy pár lap papírtörlő a jutalmad. Mielőtt elfelejteném megemlíteni, végtelenül csendes. Társalgásra aligha rávehető. Egyszavas válaszok.

 

VISZONT amit pozitív dologként tudok felhozni mellette:

Nagyon csinyos lány és a puncija valami eszméletlen szép, kislányos. Ha esetleg átpártolna ezen oldal másik kategóriájába (most masszőz) elgondolkodnék rajta, hogy meglátogatom.

hoho09 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. január 26. 19:50

Amira 20 nál jártam nekem nagyon bejött nem volt bunkó se más lányoknál tapasztalt rohanas szép test teljesen oké 

 

zty68 · Újonc (0 hozzászólás) · 2017. december 28. 07:34

Dolly 29 éves Győr...tel:70-402-0238.

Tegnap meglátogattam....

A képek és a valóság még csak köszönő viszonyban sincsenek!!!

Nem Ő van a képeken...

Gyorsan konstatáltam...elköszöntem...tipli...

Csak okulásképp!

Rico90 · Újonc (30 hozzászólás) · 2017. december 04. 10:56

Maya Masszázs 36. Hozzád szólnék szépségem. Nagyon sok pontot felsorolsz elvárásként az adatlapodon ami rendben is van. Én tiszteletben tartom és figyelem azt is mikortól lehet hívni az adott hölgyet. Nálad kedves, Hétfő 10.00-tól van írva.. lassan 11óra de még mindig ki vagy kapcsolva, ami nagyon bosszantó mivel neked sok az elvárásod, nekem egy lenne, jelen esetben, hogy elérjelek. Sajnálom mert sokat ígérő hölgy vagy! Remélem egyszer azért elérlek valahogy..!

Döfidákó · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. október 28. 02:26

Sziasztok!

Vadvanda, sokat ígér keveset ad.  

Szép lány kb ennyi.


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen