Negatív tapasztalatok

Zoltán30 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. május 04. 06:26

Majácskaa - Álmosd

https://www.videkilany.hu/87334-majacskaa

 

A temetőhöz irányít várat magára kb 20 percet. A fogai ocsmányak, bűzölög a szája. Óvszer nélküli franciát kértem, mikor már közel volt a finish, mindig abbahagyta.

Nem ajánlom senkinek!

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2020. május 02. 09:34

És maradtál végül vagy mivolt??

Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2020. április 24. 22:08

Sziasztok. Kriszti 20 Nyíregyháza. Telefont hamar felvette, kis aranyos hang, képei alapján fiatal husi. Randi lebeszélve majd várat lent a ház előtt. Lakásba fel érve olyan sötét van majd hanyatt esek, rózsák átadva majd megkérdezi gumit hoztál????? Mert nekem nincs😂😂😂 

biomechanikus · Újonc (9 hozzászólás) · 2020. április 22. 13:22

Üdv tagok

Veronika 29-ről egy kis infó. A képeken valóban ő van csak hát kicsit régiek, ő meg jó pár plusz kilóval több. Mentségére legyen mondva a hozzá állása korrekt volt, csak így azért nem ugyanaz. A találkozó alkalmával az ember elvárna valós képeket.

Szandra49 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. április 19. 14:59

Kérlek szépen pontosítsd már a kiírásod egy korral is! 

Előre is köszönöm szépen!

Törölt felhasználó · 2020. április 15. 16:49

A Szandra lányt nyieregyröl nem ajánlom senkinek!!

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2020. március 22. 00:53

 

a saját lakásábol lépett le?? mikor nyulta le a cuccaid ??

Lajcsika · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 13. 19:31

Sziasztok!

Nicole, 32 éves debreceni szexpartnert ne KERESÉTEK!

https://www.videkilany.hu/52747-nicole

VALÓTLANAK A KÉPEK AMIK FEN VANNAK! Egyáltalan nem hasonlit az alkata, SŐT AZ ÉLETKORA IS PLUSZ 15 legalább!
Arról nem beszélve, hogy "C" népbe tartozik!
Most jövök az ajtajáből, ilyen negítívum nem ért még ezen az oldalon hírdetők közt!

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2019. december 29. 20:46

Hello 2 Bianka 10 van nyiregyen melyikre gondolsz ?

 

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2019. december 29. 20:43

 

Ez a Vannessa 25 hirdet most hogy néz ki ? Van 1 vanessa 21 szoboszlon combján koponya tetoválás hasán 1 vasmacska ö az ?

LOVERHEART · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. november 28. 21:34

MINDENKI CSAK TANGÁSKÉPP FÚJ HOGY LEHET A CÉRNÁT SZERETNI CSÚNYA A TANGA FÚJ

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2019. november 17. 08:59

3 henna hirdet debrecenben mind 3 ugyanaz nem ?

 

gyalogkakukk · Újonc (15 hozzászólás) · 2019. október 16. 21:59

Én Mirtill el  szoptam meg.

 

Technika a abszolút elfekvő  típus  bennem nelvezz el. Mivel Sárváron vagyunk *** moderálva ***

Elbasztam a p*nzem szó szerint.

pécsislave87 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. október 04. 23:21

Szia,

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy ő az, ami most Pestre változtatta a városát? Köszönöm a válaszod

Pike1988 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. október 03. 13:48

Sziasztok,Tiffany 19-röl irnék,most jelenleg Dombóváron tartozkodik,és nagy ivben kerüljétek el.Egy nulla a csaj,telefonban lehozta a csillagos eget, de amikor nála voltam ezt nem lehet azt nem lehet.

Peti6666 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. szeptember 26. 18:26

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok eddig nem írtam de roppant dühös vagyok.A nevezezett hölgy Alízka SopronbanVoltam már nála nagyon rendben volt vele minden annak ellenére hogy nagy szerszámmal rendelkezem órás program kíváló volt😍😍 De most nem tudom mi történt vele írtam neki whatsapon viberen sajnos azért mert még dolgozom🤫🤫De🤫🤫álaszra se méltat nem értem a hölgyet akor minek van internetes dolgai😝😝😝Remélem egyszer még jól megdughatom nagyon finom 

Nibiru · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. augusztus 24. 10:29

Kira és Henna  Debrecen.

 

Kirához indultam, de a barátnő fogadott. Nem részletezném a dolgot, a lakás egy romhalmaz, a lány nem csinálja a megbeszélteket. Csak lehúzás van. óra helyett 20 perc alatt kirakott. Szóval nagyon kerülendő

drlovagxxx · Újonc (5 hozzászólás) · 2019. július 21. 10:42

Bella hirdetőnél voltam Kállósemjénben (Nyíregyházán hirdet). Nagyon gyenge szolgáltatasa van. A franciája felejtős sokat kézimunkázik. *** moderálva ***

Szemyy · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 17. 17:52

Johanna Győrben egy katasztrófa. Gumis sos franciára mentem. Még a makkomról sem húzta le a bőrt úgy húzta fel a gumit. Persze így nem izgató,nem éreztem semmit. Azutan meg sürgetett hogy mindjárt lejár at időnk.  Bezzeg Vivienn22 egy istennő. Ő tudja mi kell egy férfinek. 

Mona01 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. június 26. 23:04

Bocsi Keve!

Igen, van úgy, hogy valakit nem tudok fogadni. 

Két lehetőség volt; vagy az, hogy egy másik vendég eltökörészre az időt, vagy az, hogy nem tartozol abba a körbe, akiket fogadok. ( Bár nincs kiírva, de romákat nem fogadok, rálátok a bejárati kapura, így látom azt, hogy ki a delikvens.) Nem mindig magyarázkodom ez miatt, nem feladatom 😉.

Türelmetlen nem vagyok, kiabálni nem nagyon szoktam; furi is lenne... Kivel?? Vendéggel csak nem 😮, mivel egyedül dolgozom, magammal sem.

Bocsi Keve , mégegyszer, de komolyan... 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen