Negatív tapasztalatok

red wine · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. szeptember 24. 11:39

Kriszti29-nél jártam Győrben, aki sokkalinkább 35-37 mint 29. Erosen sotétített lakásban fogadott, de azért jól látszott az arcán a kora. Nem értem mire a fényképgarancia, mert a fent lévo képei nem olyan frissek, mint állítja, és azért retusálni sem lehet mindent. Ezt leszámítva a lány kedves, a lakás ok, bár kicsit szét voltak dobálva a dolgai. Egyedul dolgozik.

Maximus1973 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. szeptember 24. 13:17

Barbi néven hirdet Győrben egy csaj, úgy tudom a Kodály Z. úton. Olyan flegma volt a telefonban, hogy el sem mentem hozzá. Korábban Anett néven hirdetett és a ***moderálva*** még így is hirdet. S.O.S franciát is alapban. Én arra mentem volna, de kiderült, hogy az nincs. Akkor minek hirdeti? Telefonszáma: +36 30 361-****. Nem tudom lehet hogy jó a csaj, de ha ilyen nagypofája van, akkor rohadjon meg ahol van.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 13. 20:53

Nekem pozitív véleményem van mindig, mindenről!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

klasz · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 22. 08:48

Szombathelyen voltam Tiffanynál!bemutatkozó szövege ellenére olyan volt mint egy fabábú szónélkül unott arcal várta az idő múlását.Koszos sperma foltos lepedőre akart rátessékelni!Nem ajánlom senkinek.

catti · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 23. 02:08

Kriszti 28hoz jelentkeztem be Győrben,nem Ö fogadott,tobbet kért,semmi kedvesség.Nem ajánlom,átverés,nem o van a képen!

totka · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 30. 18:05

Sziasztok

Győrben voltam Szabrinánál, a csaj egy nagy 0 Fél órát fizettem de tíz perc után abbahagytam és eljőttem tőle,mintha egy fadarabbal lettem volna

Mikor mondtam neki még ő sértődőtt meg én meg fizettem neki ***moderálva*** a semmiért

18éves is régen lehetett de enyinek hirdeti magát, Ha nem akartok kidobni ***moderálva***meszire kerüljétek el a csajt.

Kritikus · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 06. 16:30

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Szandykánál19 jártam Debrecenbe!!

 

Kedves tényleg szoke haju csinos lány nyitott ajtot!! :) Formás cicis szoval megvoltam vele elégedve!!Aktus rendben volt franciája kituno!!Kornyezet diszkrét tiszta illatos!!Ajánlani tudom!! :)

Kritikus · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 06. 16:37

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! ***

 

Én jártam nálla én sem voltam vele megelégedve!Nem részletezném tudja o azt nem ajánlom!!

 

Törölt felhasználó · 2013. november 06. 17:52

Igy jártáll bogárka!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2013. november 06. 17:54

Ezt érdemelted!!!!

 

Sanyi0111 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 06. 21:14

Én Dinát próbáltam volna ki, de inkább elmenekültem, mert koszos és büdös.

Kritikus · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 08. 09:08

Kérem a szerkeztőséget, hogy az előző bjegyzésemet töröljék!Előre is köszönöm!!

 

Varaúr · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. november 13. 18:26

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***


Egy kis élménymegosztás férfi társaim!

Nemrég meglátogattam szabina 28-at de csalódtam! Nem 62 kiló szerintem 82 kg ra rúg.. és a csók is elmaradt, mert szürke fogak és száj....sza*. A lakásba elég nehéz a rácsos bejutás. Fél időt maradtam ELÉG is voltt.. a hölgy depressziós szerintem rossz élményekben volt részem nem leszek visszajárós v. .... !!! NEM AJÁNLOM SEMMIKÉPPEN SEM!..

Varaúr · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. november 13. 18:28

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Szabina 38 annyira rossz volt az élmény hogy még nem is emlékszem a korára sem :/

Nyuszkó22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 14. 22:14

Kedves lányok! Augusztus vége óta dolgozom itt Győrben. Ami a mai nap folyamán történteket szeretném megosztani mindenkivel! 3 konkrét bejelentkező sem jött el. 1 kért tőlem elnézést. A másik fel sem vette a telefont, a harmadik pedig nagynehezen felvette és jóformán még neki állt feljebb.  kedves urak telefonszáma: 0630 979****( kettes számu úriember), 0630710**** ő meg a szemtelen!!! Vigyázzatok velük! Köszönöm: Liza

Ica · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 15. 01:43

Te felhívtad őket telefonon? Nem vagy valami diszkrét. Ilyet akkor se csinálunk ha bejelentkeznek és bármi okból nem jönnek el, ha szórakoznak akkor se .

 

Nyuszkó22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 15. 10:56

Kedves Ica!!

 

Én teljes mértékben diszkrét és korrekt vagyok!!! ha 1-1 ilyen eset történik az ember nem szól. De ha egy nap alatt 3 KONKRÉT bejelentkező közül egyik sem jön el úgy hogy még a fáradságot sem veszi annak érdekében hogy legalább egy sms-t küldjön: ne haragudj nem tudok menni. Ennyi emberséget azért elvárhatok úgy gondolom. És igen telefonáltam nekik! Köszi puszi mindenkinek

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. november 15. 11:19

Én ilyen esetekben nem telefonálok, mert azzal saját boltomat, híremet rontom, hogy elveszik a diszkréció. Mentem a számát az aznapi dátummal. Legközelebb ha hív, fel sem  veszem.  Elmondom, sok esetben a konkurencia csinálja ezt, vagyis a menedszerük! ;)

Nyuszkó22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 15. 13:12

Köszi a jó tanácsot azért :)

Törölt felhasználó · 2013. november 15. 14:35

sziasztok.

egyetértek gyöngyszemmel !


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen