Negatív tapasztalatok

szökeciklon · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. január 01. 21:38

És ez melyik városban van?

 

Törölt felhasználó · 2014. január 02. 14:47

Előzményekben látszik, de Kecskeméten van, Nicol, fekete hajú 29 éves.

Részemről ezzel lezárva, többet oda nem megyek az hott ziher.

szökeciklon · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. január 04. 15:52

Az Andortól kérdeztem amúgy, h a csavó melyik városban van!

Én is lany vagyok.

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2014. január 17. 07:39

Szilvike83!

Úgy érted: Adjon az Isten szebb jövőt?:D

 

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. január 26. 00:11

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Szia X 4! 

Mindenben egyet értek, veled! Sokat vagyok Debrecenben, ahol a lányok száma magasabb, mint a szolgáltatások, elvárható színvonala. A fórum elemzései alapján, sok lányhoz eljutottam, de a megvezetési kísérletek miatt, több helyről, így is visszafordultam, még az eksön előtt. A legtöbb "eltérés" a képek és a valóság közötti lényeges különbségek, kor, súly, látványos mellméret "változás", nyüzsgés az igényes "otthonomban" és így a továbbiaknál voltak Rendszeressé kezd válni a hívj fel előtte 20 perccel, majd a nem veszem fel, játék. A  feltüntetett "rendelési" időpontok, köszönő viszonyban sincsenek a valósággal, pl. Adriana, Barby 23, Netta... és vannak még. Hárman vagyunk 1 szobára, 15 peccel hívj előtte, vagy lesz helyed, vagy nem... Ágica stb...  A "főnökasszonyok" és  strigolók, éles- elmélyűségét, ezek nem kezdik ki. Minden jó úgy, ahogy van, beérik kisebb forgalommal is... Két, számomra elfogadható lányhoz járok, ők átlagban, 4/5-ösek, ami  itt, kiemelkedő. A jobbító szándékkal leírtakat, remélem mielőbb változások követik, még ha lassacskán is.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2014. január 26. 15:16

Ez nem lejáratás, nem látod a stílust!? :)  

A vonalvezetés és a szóhasználat beszédes.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. január 28. 09:43

Szia! Légyszi nevezd meg a megelégedett szolgáltató két lány nevét, esetleg a pozitív tapasztalataid is légyszi ozd meg. " Két, számomra elfogadható lányhoz járok, ők átlagban, 4/5-ösek, ami  itt, kiemelkedő. " Ha itt nem akkor privibe Köszi.

 

Kitartó · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. február 17. 18:08

Sziasztok! Maya 24 Pécsen nagyon gáz az hagyján  hogy nem is ő van a képen de amit nyujtott a ***moderálva*** sem ért. A lakás romhalmaz , fancsali arckifejezés 0 komunikáció. NEM JAVASLOM!!!

E-mber · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 03. 09:11

Lejla 20 Debrecen képeken nem ő van!R*ma a csaj kb 28 30 éves 40 kg os deszka arcra se világbajnok sugárzott az értelem a tekintetéből fél órát ***moderálva***nemis ***moderálva*** kb 15 percet voltam nálla koszos rumlis büdös lakásban fogadott higénia 0 gumiban furujázott de az inkább fájdalmas volt mint kellemes közben mondta hogy ha cicit akarok fogni plussz ***moderálva*** inkább kösz nem aztán szárazon beküldtem neki alig vártam hogy elszabaduljak nem ajánlom a kiscsajt ***moderálva*** ojan hangulata volt az egésznek hogy ha nem sülök el rövid időn belül buktam a ***moderálva*** szoval nem ajánlom a csajszit!

35 másodperce
carpediem · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 05. 12:44

Nina 19 éves győri lányról pár sor! Hát amikor meglátogattam azt hittem rosszúl leszek gyerekek. A képeken semmi köze egymáshoz a két lánynak. Azzal kezdjük,hogy karcsúnak van feltüntetve,de jó az teltkarcsúnak is! A kora 19 év,szerintem simán van 25 körül. Én nem értem,hogy miért nincs egy olyan fotós aki fényképezi őket és garanciát vállal a képekért?? Ez egy átverés és ha esetleg megfordul az ember az ajtóban akkor még te vagy a bunkó holott ő veri át a kuncsaftjait! Szerintem még az arc sem az mint a képeken. Nem ajánlom senkinek sem!

Sunaimádó · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 05. 13:16

*** kérjük az önreklám mellőzését ***

*** kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését ***

 

Hello hímtársaim!

 

Ismét debrecenben jártam és nagyot csalódtam de szerencsére voltak jó tapasztalatok is....

 

Szindy (23): Jól éreztem vele magam, aranyos kedves lány, de az óránkénti 2 nekiindulást próbálta beszélgetéssel kikerülni holott én igényeltem volna...:( Összességében jól éreztem magam, de véleményem szerint nem azért megyünk ilyen helyre hogy beszélgessünk....

 

Angyalka (22) régen Ruby volt a képeken csinossabb meglátásom szerint, a haja gyönyörű de összefogta amikor találkoztunk..bánatomra:( Gumiban sz**p, aktus közben flegma volt velem! Lehet hogy csak én nem voltam neki szimpatikus....

 

Rita (19): Élőben is olyan mint a képeken, jó a f***a aktus közben rám figylet, elég vékony.  Nem leszek visszajárósa de ajánlom mindenkinek;)

 

Nóri (18): Szép az arca, szereti a k****t. Mindenre nyitott de biztos nem 18... Lehet vele vadulni. Igazi kolb*sz kivégző;) Aranyos lány, lehet vele beszélgetni mindenről. Nem túl okos de kihúzza magát a "bajból". Igényes környezetben várt. Megyek még hozzá;)

 

Maya (20): Igazi vörös állat, Gina (19)-el ketten vártak. Összeöltöztek szafari mintába. A két lány stílusa az ágyban eléggé eggyezik. Nem tudom ki tanult kitől de jó páros;) Gina nem csókolózott de Maya is csak puszilkodott... Széparcúak de a hajukon érződik a dohányzás illata. Elég hangosak, de én pont a csendeset szeretem, amit megis kaptam kérésre... " jó humorú, pajzán nő. "Enyén" nimfománok;)

Ajánlom mindenkinek;)

 

Ági (20): Eléggé lepukkant a lakás de ő is.... A feneke nagyobb a cicije kisebb mint a képeken. Jól csinálja a dolgát de a sz**szaga kibírhatatlan. Jól sz*p, p*p*t vállal sőt plusz ***moderálva*** gumi nélkül is lehet vele lenni....

A haja kissé zsíros pedig szép hosszú.:(

 

carpediem · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 06. 09:25

Regina győri hirdető! Őt kifelejtettem a sorból. Na ezt a nőt senkinek sem ajánlom,külsőre ok,de fl*gma és nagyk*pű! Unottan csinál mindent és a cicijét sem szabad megfogni,mert állítása szerint nem rég csináltatta és fáj neki,ha fogdossák. Egy nagy nulla az egész sz*lg*lt*tás és a nő is!

carpediem · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. március 19. 10:28

Na még egy gyöngyszem Győrből. NINA hirdető:) Gyerekek azt a nőt senkinek sem ajánlom! A lakás elég lepukkant,de a nő sem  különb. Amikor nála voltam a kutya benn a szobában amit kézben kivitt egy idő után mire észbe kapott,hogy zavar aztán amikor visszajött azzal a kutyás kézzel fogta meg a f..kam. Undorító! A f*rnciát annyira durván csinálta,hogy már fájt a többiről meg ne is beszéljünk. Ne menjetek hozzá!

Lumpen · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. március 21. 10:52

Valaki lorarol infot? Ő van a képen? Lehetettlen elérni! :)

Haxedplaxer · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. április 06. 01:20

Lejla debreceni 20 eves lany. 2en voltak a lakasban. Roma lanyok. Egy orara akartam menni hulye fejjel. A lany akivel voltam nagyon feszult volt. Ovszerbe franciazott amit nem is elveztem. A lakas elegge lepukkant volt. Mellesleg nem a kepem szereplo lany volt. A hab a tortan menet kozben rank nyitott a baratnoje... ez nalam kiborito volt. Egy ora helyett negyed orat lehettem fent. Senkinek nem ajanlom!!! Inkabb arva delfineknek adtam volna azt a p*nzt. Ja es meg el sem jottem de mar a kovetkezo kuncsafttal beszelt telefonon hogy ki megy Jozsara... 

Törölt felhasználó · 2014. április 14. 17:55

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Vigyázat! Keszthelyen van újra Enkö néven a lehúzos lány! Marcalaból ment oda!! De volt már B Márinán is! Mindenki ovakodjon töle!!

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. május 12. 09:12

Sajnos rossz tapasztalatai Kriszti - 28 - én!
Május 8-án csütörtökön délután mi gyártott egy találkozó.
Kriszti küld nekem egy SMS-t azonnal az Ön címét.
Mikor érkezik a megadott időpontban újra és újra hívni, nem beiktat!
Fél órán keresztül várta, és miután néhány kipróbálás és majd SMS-ben ideges, újra hajtott el!


Mirabella 24 nagyon barátságtalan. Telefon akasztotta fel azonnal, amikor megkérdeztem tőle, hogy ő beszél németül vagy angolul!

nessi · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 15. 11:34

***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését***

 

Egerben az ugy hirdetők,hogy UJ LÁNY VAGYOK A VÁROSBAN,és azok,akik 0-24h-ig vannak,mind menedzserrel dolgoznak.

a menedzserek körbe hordják őket az országban.

sajnos egyre több vendég panaszkodik,hogy mig zuhanyozott meglopták,

volt akinek az Audija kulcsát is ellopták.

VIGYÁZZATOK URAK! csak olyan helyre menjetek,ahol egyedül van a lány.

ott nem lesz baleset!

Törölt felhasználó · 2014. május 15. 17:47

Van ahol pedig kamerázák a szolgáltatót! (no és a vendéget) Ez sem jó, mert ha bukik a csaj, nem lehet tudni, hol kötnek ki a felvételek!

 

Törölt felhasználó · 2014. május 24. 14:58

Korina Pécsen nem valós képekkel hírdet. Vigyázat!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen