Negatív tapasztalatok

Balage · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. május 28. 18:32

Sziasztok!

 

Győr, Niki(19). A lakásban minimum két lány van, és biztos nem a képen szereplővel találkoztam.

Aki ajtót nyitott legalább egy tizessel nehezebb volt, mint a jelzett.

Extra a natur, és a kölcsönös francia is, de Ö nem szereti, ezért nem érdemes választani.

Aki a molett lányokat kedveli, annak jó lehet, nekem nem jött be az alakja.

Amúgy kedves, és megtesz mindent, de nekem esélytelen volt élvezni a dolgot.

Balage · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. május 29. 09:24

Sziasztok!

Tegnap Romina(29) keltett bennem csalódást.

Szép lány, tényleg Ő van a képeken, ezt el kell ismerni.

Azzal kezdődött, hogy "félreértette" a kérdésemet az *xt**król, így az előre megbeszéltek helyett csak az egyik jött szóba(natur vagy nyalás)

Elkezdte a masszázst, ami igazából a lábam simogatása volt nagyjából, és közben beszélgettük, minek során kiderült, hogy nincs aktus!

Na nem baj, ha jó a happy finish, akkor nincs gáz, meglátjuk, gondoltam.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem már nem áll fel attól, hogy simogatja a lábam egy lány, aki mellettem ül.

Erre megkérdezte:"fel áll ez magától, vagy kell vele csinálni valamit?"

Végül persze felállt, de a "profi f*rokmasszázs" csak abból állt, hogy rángatta, mint a hülye gyerek a kilincset, és ez nem hatott pozitívan.

Végig fehérneműben volt, a bemutatkozóban említett csúszka és cicimasszázs sehol.

Persze az idő eltelt, és semmi eredmény, még csak a közelében sem voltam.

Ő azt mondta, hogy ilyen még nem fordult elő, hozzá olyan pasik járnak, akiknek már az ajtóban áll, ás két perc alatt végük, Tőle még így ember nem távozott, és ennyi.

Lehet, hogy bennem a hiba, de nem ezt vártam, és biztos, hogy nem azt kaptam, amiért mentem.

Tisztelt uraim, csak az keresse fel, aki csak és kizárólag kézi levezetést vár, és udvarolni akar, talán akkor kedvesebb, és ügyesebb lesz a hölgy.

Sok sikert mindenkinek.

bigdick69 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. június 02. 14:43

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok érdeklődnék Kendra 19 Derecen. Szivesen elhivnàm magamhoz vagy kocsiban meg ***moderálva***. Tudtok rolla mondani vmit? A teste a képei alapjàn olyan kis fiatalos . Szép csajszi.

Tippytoe · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. június 06. 11:22

Nyíregyháza, Beatrix 19. Korrekt a hírdetés, hitelesek a képek és tényleg egy csini, fiatal csajszi, aranyos is meg minden.

Viszont.

Ledobja a textilt és látom, hogy ott ékeskedik egy frissen nyesett, full sovény. Gondoltam oké, nem ez a kedvencem, de legalább retózok eggyet:)

Egy rovid, ismerkedos jellegu pipa után gondoltam térjunk a lényegre. Felhúzta a gumit, bepucsírott és ott megtortént az ami "profi" csajoknál a legnagyobb baki. A szemem elott megjott neki. Nem kicsit. Nálam ez instant 6 óra. Elment a kedvem mindentol, de még az evéstol is, de mondom oké, Természet Anyácska márcsak ilyen. Próbáltam viccel elutni a dolog élét, hogy mégse érezze magát olyan cikin a kislány és ez nagyjából ennyivel le is lenne zárva a részemrol és kettonk kozott maradt volna, ha nem jott volna az ,ami ezután jott.

Miután feloltoztunk gondoltam vissza akarja majd adni a p*nzt, amit elore magamtól odaadtam. De ne nem. Várok egy picit. Semmi. Na jól van, mondom neki, hogy tartsa meg a kerek szám felletti tobbit és ott elkezd vitatkozni velem, hogy nem, meg ennyi, meg annyi, értitek. Egy félórás *rat akart kérni 2 perc pipáért. Mondom neki, hogy a semmiért nem jár semmii, sehol a világon. Mégtobb vitatkozás mire végre vissza adott annyit amennyit kértem. Nem is értem, hogy mire gondolt. Ráadásul le sem vette a hírdetését arra a pár napra. Ezek szerint neki mindegy. Egyébbként egyszer már lyukra vitt minket ez a csajszi korábban. Hárman haverokkal felhítuk, hogy bevállal-e minket, aztmonta,hogy igen, de mire odaértunk kikapcsolta a telefont.  Késo volt már(mondjuk 0-24ben hírdeti magát), de nem érdekelt, adtam egy második esélyt.

Szóval korrektségben még van mit fejlodni még szerencse, hogy az egy tanulható dolog.

 

Törölt felhasználó · 2014. június 08. 07:54

Vannak anyagias csajok, akiknek nagyon kell a pénz! Nem biztos, hogy önszántából teszi, lehet, hogy kényszerítik. Keress olyat, akinél a koránál fogva már nem fordulhat elő!

princ · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. június 21. 11:06

Kedves pécsiek!

 a Fannival vigyázzatok mert nem 19 éves, és nem jár egyetemre,és kapkodó óra nézös,agyon retusált képei vannak

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2014. június 24. 17:55

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***  (Melissa)

 

mindenki figyelmébe ajánlom a következö hölgyet BARBI 18 sopronban rendelt de nagyon lehúzós és semmit sem akar tenni a l*v*ért.

háromszor hivtam fel 3 nap alat de csak negyedik nap tudot fogadni a kifogások mindig ugyanazok voltak most nem jó most nem érek rá és stb.

negyedik nap végre eljutottam hozzá a képeken tényleg ő van és tényleg jól néz ki de a teljesitménye =00-val.

azzal hogy előre elkéri a p*nzt azzal még semmi gondom nincs de viszont ami ezután jött azon nagyon meglepödtem mert barbi nem szereti ha lovagolnia kell barbi nem szereti ha nyalják barbi nem szeret szopni csak a válladat dörzsöli mintha ettöl felálna a cerkám na nagy nehezen felált és mondtam hogy lovagolja meg de szerencsétlenül csinálta és elment a kedvem az egésztöl.

és ami a legérdekesebb megfájdult a feje és kiment vizért és tablettáért miközben a szobában volt viz a kancsóban meg pohár és gyogyszer.

barbi 18 csak úgy szereti ha ő van alúl és nyomod neki 1000-rel.

na erre feláltam és elkezdtem felöltözni mondván ha semmit nem kapok akkor adja vissza p*nzt és léptem is.

erre ő mondta ez igy nem járja és már hivta is pigment hiányos barátnöit mivel én már kint voltam a lépcsőházban már nem volt nagy a szájuk így inkább vissza adták a pénz felét.

nagyon nem ajánlott kategória.

ezek útán inkább magamnak verem ki és megsporolok egy kis l*v*t.

további szép napot mindenkinek.

 

 

 

 

és most lehet küldeni moderálásra mert biztos hogy egyeseknek nem tetszik majd a leirás.

 

Xyvwz · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. június 30. 14:58

Sziasztok!

 

Lilla nevu lany aki marcaliba rendel veszelyes, 5 ***moderálva*** leh**ott, mondvan hogy elore kell a lakast f*zetni , mertnincs olyan nagy forgalma es mindig napi szinten berli. Mar elsore gyanus volt mert kerte elore a ***moderálva***, de mondtam neki tessek adok 5 ***moderálva***,  a tobbit kesobb. 2 orara mentem volna egyebkent. A lany kedves, eljatszott mindent, aztan sehol senki. Jelen esetben mèg azthiszi meglepett az 5 ***moderálva*** f*r*ntommal, am ebben teved, csak varni kell kicsit:) de addig is minden makktars ovatosan Vele

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. július 05. 20:43

***moderálva***

 

 

Sajnos van néhány rossz tapasztalatai lányok Gyor mondani!

Anna20, most a telefonszámát Misell, amely most hívott Liza 23.

Még mindig ugyanabban a lakásban Bella28, Kriszti28 és Brigi24

Ez a cím ezekkel a lányokkal egy tiszta letép és átverés!

Ezek a lányok csak akar egy gyors buck!

Egy másik rossz tapasztalat csináltam Szözsi!

Dirty apartman, rossz képeket, a lány nagyon vonzó!

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2014. július 10. 14:48

nem akarok senkit sem lejáratni csak azt mondom el amit tapsztaltam ha ez valakit zavar akkor így járt.

 

farkalangyal · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. július 10. 23:59

Hát, Nyuszkókám, ez elég nagy bunkóság volt töled... :-( és ha a barátnöje (anyukája, felesége, anyósa, stb.) veszi fel a telefont? Szerintem a visszahívásokról szokj le, akkor is, ha netán a névtelen és pofátlan belejelentkezö nem megy el hozzád - ha híre megy, hogy te visszahívogatod a f*z*tö vendégeidet, akkor a legalapvetöbb diszkréció totális hiánya miatt a f*z*tö vendégeid el fognak pártolni töled!!

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. július 11. 23:10

Kedves hölgyek szolgáltatók!!!

Visszahívni soha senkit semmilyen körülmények között semmilyen indokkal nem szabad!!!

Elítélendő makktársaim azon magatartása ha a megbeszélt időpontban mégsem tud menni minimum jelzi, de vissza hívni akkor sem szabad.

Volt egy szolgáltató akinél többször jártam és megvoltam vele elégedve, de azért nem megyek többé hozzá, mert (sok kilométerről bejárva nem volt idő várni rá) felhíva foglalt volt, így kerestem más lányt akinél már előzőleg is jártam azonnal tudott fogadni, és aktus közben zavart meg hívásával. Bár én voltam a hülye hogy nem kapcsoltam ki a telefont.

Törölt felhasználó · 2014. július 23. 14:42

Elég ám egy csörrintés, amikor a s*na túl van a "m*nka dandárján" és értesít, hogyí elérhető, Én pl. ezt értékelem. Látszik, h nem néz h*lyének, nem vagyok letiltva nála:

 

zoltán85 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. augusztus 01. 19:04

Sziasztok. Pár napja voltam Roni 19-nél. Lakás átlagos, a fotókon ő van. Korrekt szolgáltatás, semmi baj nem volt vele. Nem is ragoznám tovább a dolgot. Viszont voltam petra 29-nél ő közel 40. Kinyitotta az ajtót, szó szerint hiányosak a fogai és nagyon gáz a feje is. Dobtam egy hátast és mentem tovább. Nem ajánlott kategória.

norisz1 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. augusztus 22. 03:21

Heló! Egy infó kellene. Nicolnak fekete haj 29 éves ballábán tetoválás,meg a bal derekán.Zalaegerszegen dolgozik,és a barátnőével lakik egy tizemeletes albérletben. Tudróla valaki valamit móndani????? Nagyon fontos lenne.Köszi

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. augusztus 22. 07:53

Szia!  

Talán a Városok résznél a zalaegerszegi topikban hamarabb kapsz infót!

 

attikavagyok · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 08:00

Hali,azt nem tudom,hogy a fekete haju lány ki,de azt tudom,hogy egy Dzseni nevü lánnyal dolgoznak,a platán sor ...... ,sarok 10 emeletes,és a nő pasija f*t*ttja öket,amugy mivel csak 1 beírás van töled,lehet te vagy a m*n*ger hi hi

 

 

seyro · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 16:55

Melanie,alias Liza,Éva,Jill,Molly stb!!Sorolghatnám!!!A lakás nagyon szép,a szokottaknál sokkal szebb!Viszont többen vannak a lakásban,kb 4-5 lány.Ezt a nagy hangzavarból,illetve a rengeteg lábbeliből szűrtem le,ami az előszobában volt!Ezen az érkezésemkor meg is lepődtem!A parkolás megfelelő,igaz fizetős.

 

 A képen valóban ő van,de szerintem kb tíz kg-al több életben!

 

 A hozzá állása egyenlő a nullával!!Ő már a leges legelején kijelentette,hogy ő hozzá nem lehet hozzá érni!
Én csak feküdjek le és majd ő le rendez.Ez már kezdett az elején nem tetszeni.Egy órát szerettem volna maradni,de mikor így állt hozzám én a félóra mellet döntöttem.
Minden bevezetés nélkül,egyből rácsapta a főnökre az óvszert.
Én még félig sem voltam abban a helyzetben ami megfelelő állapotban.Próbáltam átadni magam ennek az állapotnak,de bárhogyan is szerettem volna összpontosítani sajnos nem ment!
Ő egyfolytában szólt,hogy szedjem össze magam,mert már 15 perce itt vagyok és neki csak maximum fél órája van!
Ebben a pillanatban én köszönetet mondtam neki az eddigi szolgálataiért,és jeleztem távoznék!Erre ő hangosan kiabálva,szitkozódva kirohant a szobából!
Pedig szerintem én semmi olyan dolgot nem tettem,amiért neki kellet volna kiabálni.Jelezte,hogy hova való vagyok,büdös p....t.Meg jegyezném,hogy én nem vagyok faj gyűlölő,de ez a lány,nem kicsit az etnikumhoz tartozik!
Kifele menet találkoztam egy másik lánnyal aki szintén rezervátumi,és ő is elég alpárian viselkedett!

Elégedettség és Ajánlás: Életem legnagyobb csalódása volt!Szoktam lányokhoz járni,voltak jó és gyengébb szolgáltatók!De ez a lány,kritikán aluli.
Utólag egy kis nyomozást végeztem,és rájöttem kik is az ő kedves kolléganői!


Alma,Jill,Molly egy banda!!!Senkinek nem ajánlom!!

 

 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. szeptember 04. 15:14

Nagyon igaz! Ugyanaz volt a tapasztalat! Nagy átverés! Maradj távol ezek a lányok!

 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. szeptember 27. 21:23

Jó, de melyik megye?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen