Negatív tapasztalatok

NLászló · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. március 09. 10:12

A Melani nevű "hölgy" balatonkeresztúri hirdetéssel átverés!!!

Egy kislánnyal jön, hogy ő vigyáz rá és amigy "együtt vagyunk" addig valakihez el kell vinnie, de fél óra ***moderálva*** el kell kérnie előre. A p**zel és a kislánnyal el is tűnik!

Ezután már a telefont sem veszi fel.

 

A telefonban mielőtt megbeszélnénk egy időpontot mindig azt mondja, hogy fogorvosnál van. /Annyi foga nincs is mint ahányszor ott volt./

Azt még észrevettem, hogy sokszor más néven rakja fel a hirdetéseit és más telefonszámokkal. Egyedül a képek azonosak.

Általában Balatonkeresztúr, Marcali vagy Keszthely szerepel a hirdetésben.

meglep · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 17. 21:56

Röhely,a mai nők tulnyomó része,azt gondolja,elkér fél órájért ***moderálva***,és az idő már az ajtó belépéstől indúl! JEGYEZD MEG!!! Az ilyen szolgáltató,csak,lehúzni akar,és nem azt amit,leír!!!! Mindig beszéld meg ezt vele már telefonon!!! Ha férfi vagy!!! Gondold meg,majd nem ezer forintos,percdíjat számolnak nekünk!!!
Mi meg napokig dolgozunk,ennyi p*nzért! A korekt szolgáltató,max ***moderálva*** kér,és a fél órát,kizárólag az ágyban eltöltött időért f*z*teted!! Légy férfi,és kerüld a lehúzós nőket!!!! Telefonon már kiderül,hogy milyen a hölgy!!!!

Angryboy · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. március 19. 23:52

Sziasztok! 

https://videkilany.hu/kozosseg/info/248381

Ez a lany, a neve Lara, debrecenben lakik. Jött hozzam, kerte tölem ***moderálva*** forint, oda hagyta a gumit. Es mondta hogy "megyek fönökömhoz, ott var engem kint, adok a penzt es jövök vissza. Csak egy perc." vartam 2-3 perc aztan nem hivta vagy nem csengötte a ajtot. Hivtam de meg mindig elfoglalt van. Annyira utalom ilyen emberektöl! 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. április 05. 15:00

Van egy kis fogalmazási hiba..... :D

 

so · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 20. 15:07

SZEVASZTOK SORSTÁRSAK.

A CSAJ ANITA,SZANDI STB BALATONKERESZTUR MARCALI KESZTHELY CIMMEL ATVER BENNETEKETT.EGY KISLÁNNYAL JÖN AKIT MAJD LETESZ VALAKINÉL ELÖRE PÉNZT KÉR MAJD ELTÜNIK TÖBBET NEM TALÁLOD MEG. VIGYAZZATOK,,,,,,

so · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 20. 15:10

EN IS IGY JÁRTAM MEG KÉNE EGY KICSIT DORGÁLNI.

 

találdki · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 20. 22:14

Hello sok érdekes dolgot olvasok a forumon egy két lányrol és olvasom sok hülye ember hozzászolását is ilyet pl. hogy dorgálás meg aprobb fenyegetőzések nem is értem milyen emberek ezek hogy jőnnének ők ahoz hogy teszem fel egy hőlgyre kezet emelnének szerintem és az az én szerény véleményem ha ilyet látnék abban a pillanatban tőrném el a kezét a pofátlan mocsoknak .

Professzor · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. április 21. 12:13

ELÉG NAGY GÀZ ,HOGY VANNAK CSAJOK AKIK TÚL SOKAT MEGENGEDNEK MAGUKNAK MÍG A TÖBBI LÀNY MEGDOLGOZIK A ***moderálva*** HA ENGEM LENYÚLNA VALAKI NEM BIZTOS ,HOGY UTÀNA BÀRKI MÀSSAL MEGTENNÉ UTÀNA.ELVENNÉM A KEDVÉT TŐLE.ARRÓL NEM BESZÉLVE MILYEN FÉNYT VET A VÀROSRA AHOL ILYEN ... MARKECOS "DOLGOZIK"!

Richard2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 05. 10:57

Timi Sárbogárd 70 ***moderálva*** :
Átverés, l*pás.
A találkozó létrejött, de alvás volt csak reggelig, a telefonban megbeszéltek ellenére a hölgy nem volt hajlandó semmire sem. Míg aludtam, kil*pta a kabátomból a nálam lévő ***moderálva*** is.

Hunor95 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 10. 21:27

Én is ígyjártam 2 hónapja, csak egy Debreceni csajjal. Előre pénzt kért mondta hogy kimegy cigizni, elkisértem az ajtóhoz mondta mindjárt jött már csak a kocsit láttam...oda ***moderálva***...szánalmas :D 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 21. 07:19

Uraim ez a sok retusált kép, és kor letagadása... azért gondolkodjatok és nézzetek ne csak lássatok!!!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 28. 14:13

Uraim! Nehany holgy osztodással szaporodik legalabb 6-8 kep van fennt rola kulonbozo telefonszammal..eszmeletlen....Ennyire hulyenek neznek minket..en biztos nem megyek legalabbis miota Sydnyt ismerem....

Törölt felhasználó · 2015. május 30. 12:14

Sziasztok!
Maya20 körülötti körülmények:
Ha Maya20 dolgozik, akkor a lakásban tartózkodó másik lány veszi fel a telefont. A másik lány egyeztet veled időpontot. OK.
Svindli 1. Ez a másik lány, Maya20 telefonján, Maya20 nevében, saját magához egyeztet időpontot. Maya20-nak adja ki saját magát!!!
Ám te ezt nem tudod, ha még nem hallottad a valódi Maya20 hangját.
Svindli 2. Leegyeztetitek a randit. A találkozó létrejön. A másik lánnyal. Amíg Maya20 a másik szobában végzi a dolgát.
Remélem értitek, mit beszélek!!!!!!!!:)

Törölt felhasználó · 2015. június 01. 15:29

Sziasztok!
Leírásom alanya a debreceni Niki30. Nem voltam még ennél a hírdetőnél. Kiírtam a számát és próba-szerencse felhívtam őt. Felvette a telefont. Rendes volt tőle, hogy elmondta, hol lehet a rendelési idejéről tájékozódni. De hogyan tette ezt! Kaptam olyan kioktatást, hogy a telót távolabb kellett tartanom a fülemtől. Nagyon durva volt! Közölte, hogy ő most nem dolgozik. A hírdetése szövege (Idézem: "közvetlen, kedves, türelmes, igényes") köszönő viszonyban nem volt a valósághoz képest!! Kérdem én, rendelési idején kívül, miért teszi lehetővé a csevegést vele. A hirdetésében szereplő jelzők munka időn kívül már nem érvényesek?? Milyen lehet ő dolog időben?! Hmmmm.

nicky · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. június 10. 20:53

Detto ugyanigy jártam

 

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 11. 11:34

Elmondanám neked,hogy a Niki az egyik legjobb nő a városban,minden értelemben!!!
Úgyhogy ezzel a lejárató szöveggel nagyon mellé lőttél :D

 

Törölt felhasználó · 2015. június 12. 20:25

Akkor, most megpróbálom újra.:)

Ninettke egy domina lány.

Kérés nélkül, dominaként viselkedik veled, ez a hölgy.

Ez, mind rendben van. DeJóóóóó.

:)

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 12. 20:47

Úgylátom elgurult a gyógyszer :D

Ilyeneket hogy is tudsz kitalálni? :D

Baj van az emeleten? :D

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 14. 12:25

A minap ramirt egy holgy ugyan mondjam mar meg ki az a Sydny es hogy hol talalhato???mert o ku......a kivancsi ra...erdekes!!!mar a feltekenyseg,a rosszindulat igy mükodik?

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 14. 13:43


Sajnos rosszindulatú "élőlényből" nincs hiány!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen