Negatív tapasztalatok

Thomasso · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 24. 14:19

Szia! Nem ismerek minden lányt, de Lessi nem "bögyös" és nem a...TÖRÖLVE... utcán van!:P

Ha nincs megbízható infód ne húzdd le a csajokat!!! Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy elmenj hozzájuk! Van kezed és intézd el magad otthon!!

Seggfej!

kemény farok · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. május 31. 13:49

Tudna valaki véleményt mondani Komáromi csajokról?

Pl Dina....

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 03. 17:32

Evelin 19 debrecenben egy nagyon gáz nő ,senkinek nem  ajánlom büdös koszos   fujjjjj

Ender! · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 07. 18:11


kedves Lolita!

Hülyének tartom azt a lányt aki nem elöre kéri el a pénzt! Ez csak a saját butaságát bizonyitja! Erröl ez a véleményem. Ha pedig valaki kamuzik a fotóival, vagy adataival ne haragudj de ugy gondolom az nem ide való!

Az a baj, hogy nem tudatosul benne, hogy ez egy szolgáltatás és ha valaki hiteltelenné válik akkor nem fogják ugy keresni, mint azt aki hiteles. Alaptörvény.

jakab · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 10. 10:36

Sziasztok,VIGYÁZATOK a szabolcs-megyei nyíregyházi Vanda nevü lányal,mert lop.Tölem elopott 5000-forintomat,melesleg csak 17-éves az ő elmondása szerint.A telszáma:06-20-401-5627.

evelin 19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 10. 12:37

Kedves Zsolti!

Ha gáz nőnek tartottál,akkor minek jöttél be a lakásba,jah és még azt mondod hogy koszos vagyok akkor hogy birtál velem lenni????Edig még nem panszkodott senki,sőt sokan vissza is járnak!Pusy Evelin

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:11

épp tapasztalatokat gyűjtök, amit meg is osztok azzal akit érdekel

 

telefonon egyeztesd a lehetőségeket és pontosan kiszámolt összeggel menj, amit adj oda előre, mert lehet nem kéri, de időközben lenyúlják tőled és még meggyanusítanak hogy nem akarsz fizetni

 

ha előtte ragaszkodik a zuhanyhoz akkor az már gyanús, közben lenyúlják a pénzedet, ha mégis maradnál menj az ajtóhoz és zárd kulcsra te magad

 

ha megbeszéltétek az időt, megérkezel de még kér 5-10 percet mielőtt láthatnád vagy beengedne, bármire hivatkozva, akkor jobb ha messze kerülöd a környékét, mert épp felkészül a futtatójával a lehúzásodra

 

ja és sok lány szép fehérnek néz ki, tényleg ő van a képen, csak épp kifakítva, valójában elég sötét kissebségiek, de az csak szeméylesen derül ki, neveket nem írok, mert akiknél jártam most épp nem hirdetik magukat

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:41

koszi freddy a jo tanacsot,ajanlom mindenkinek megfogadni!!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:42

jakab fiam eskudj hogy te egy ilyen kocahoz mentel:)) nem hiszem el,te ennek meg fizetni is akartal???

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 14. 12:48

Sziasztok!

 

Nemrég voltam Myíregyházán a Detty(20) nevű hölgynél. Egy nagy nulla! Unalmas, érzéketlen, lehúzós kis p*csa. Senkinek sem ajánlom! Messziről elkerülni!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 14. 23:08

fisco ha utana neztel volna a varosok-nyiregyhaza reszlegen,ratalaltal volna a holgyre ,marmint hogy mi a helyzet valoaban is,ket nevvel hirdett stb szokasos huncutsagok,no meg a negativ velemenyek,megsporoltal volna vele egy fejfajast:)

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 16. 17:12

Ha valaki volt már Evelin(19)-nél Nyíregyházán, kérem ossza meg tapasztalatait velem, velünk. A képek alapján nem rossz, de tudom ez manapság semmit sem jelent, sajnos. Ha hamarosan nem tudok meg róla többet kénytelen leszek kipróbálni vakon és majd én adom a tájékoztatást.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 16. 20:03

Kedves evelin 19 debrecenből  Ha tudnál egy kicsit is olvasni akkor láttad volna hogy nem probáltalak ki..... Látszik itt is az iq d

Lolita · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 16. 23:31

Kedves Ender!

Nekem soha de soha nem voltak kamu fotóim és szerintem ezt bárki igazolhatja aki nálam járt.Más rész sok olyan partner van aki megsértődik azon hogyha alőre elmeri kérni a lány a ***TÖRÖLVE***.

szabi12345 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 05. 18:07

Sziasztok!

 

Senkinek sem ajánlom a Nagykanizsai Szano becenévre hallgató lányt!!!! Nagyon inkorrekt! Csak a lehúzásról szól a dolog és a teljesítés pedig elmarad. Előre soha ne ***TÖRÖLVE***!!!!!!

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2010. július 22. 15:56

Gina (18) Debrecen nem ajánlott nagyon lehuzós. A telefonba alap mire odérsz már extra.

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. július 27. 19:07

A telefonba teljeskörű felvilágositást szoktam adni ami férreérthetetlen ha meg nem elégszel meg annyival ami ...TÖRÖLVE... szerezz magadnak barátnőt annak nem kell ..TÖRÖLVE... csókolozik veled. sorry puszil mindenkit Gina:)

HUAN PABLO · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 29. 14:45

KIJELENTEM HOGY GYŐRBEN A MAYA NEVEZETÜ NŐ HAMIS KÉPEKET RAK KI A HIRDETÉSRE!!A IGÉNYTELEN KÖRNYEZET A NŐIS ÉS A TESTÉRÖL NEMIS BESZÉLEK AZ INTIM ZÓNÁJA TELE VAN KELÉSSEL!!KITUJA HOGY NINCS E NEMI BAJA DE SZERINTEM VAN!!!

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. július 30. 12:36

Látjátok ez a gina18 baby itt is bunko akkor milyen élőben .Egy koszos valami...

peti 25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 31. 09:23

NEM ÉRTEM MI A BAJOD MAYÁVAL ÉN IS JÁRTAM NÁLLA ÉS NAGYON KEDVES SZÉP ÉS SZEXI LÁNY ÉS NAGYON TISZTA ÁPOLT VOLT,MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM,DE TE ÚGY LÁTOM MINDENKIT LE ÓCSÁROLSZ,NEM LEHET,HOGY VELED,VAN BAJ?


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen