Negatív tapasztalatok

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:46
Hm, ha odaköltöznék tartok tőle, hogy legalább minden másnap Nálad lennék, ami hát szóval izé anyagilag nem biztos, hogy nyerő lenne nekem!:DDD De ha tudsz valami jó kis zsíros állást egy közgazdásznak azon a környéken, hááát...:)))

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 20. 10:01

Oké,majd nyitott szemmel járok.De ha netán találok ilyen állást,miféle kifogással állsz majd elő?:))Na,akkor hogy is van ez?:-D

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 20. 10:07
:)) Nem szoktam kifogásokat keresni. Hát úgy ismersz?:DDD Najó, csak néhanéha!:) Mondjuk Érted valóban sok ember képes sok mindenre!:) És mivel én is beletartozom a sok emberbe... Különben is, ha emlékezetem nem csal, még tartozom is Neked, nem?:):):)

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 20. 11:08

Én nem azt írtam hogy légy erőszakos ne érts fére de neked is tudnod kell miért mentél és fizettél!!!Ez nagy tanulság volt neked szerintem sajnos:(!Igen Debreceni vagyok!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 20. 11:26

Ezt most így hirtelen nem értem. Nem én jártam így, mert már rendelkezek annyi tapasztalattal ezen a téren szerencsére, hogy nagyjából ki tudom szűrni az ilyeneket még telefonon keresztül, ha pedig esetleg nem, akkor nem is kezdek bele semmibe, hanem otthagyom az illető szolgáltatót, mileőtt bármi is történne. Én "csak" véleményt írtam a reakciódhoz!:)

Én meg pécsi, ami nagyon nagy távolságot jelent!:(

davidovo · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 21. 05:30

Üdv! megltogattam Debrecenben a Szexangyal -Böbike hirdető nénit,

*** moderálva ***

no ez pont elmaradt! pedig emiatt mentem föl hozzá......

keneget valami undorító sikosítót! kézimunkázik erősen,

nekem ez az pásztoróra volt a legrosszabb eddig amit hasonló helyeken töltöttem..

valószinüleg nincs visszajáró vendége! én sem megyek mégegyszer.........

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 21. 09:24

:)))Nyugi,majd behajtom rajtad!Egyél sok-sok fehérjét,szükség lesz rá!:DPusszancs!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 21. 12:03
Igyekszem, már el is kezdtem!:))) Bár őszintén szólva, most legszívesebben egész más finomságot ennék!:DDD Amúgy remélem jól vagy, és nincs semmi probléma!:) Pussz PS: Lesz sok locsoló Húsvétkor?:DDD

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 24. 13:50

Szia szerelmem!:DD

Nem locspocsolunk húsvétkor,mert az büdi.Helyette egy csajos szalonnasütést tervezünk,amúgy nőiesen:füstösen ,sörszagúan.Mert ám a csajok is tudnak bulizni!Gondoltam,keresek pár önként jelentkező hímnemű egyedet,színesíteni a délutánt.De azt hiszem,ebben a formában aligha találna bárki fia izgatónak.:))Úgyhogy marad a csajos buli.Miskának meg mindegy milyen az illatmintám,ő már feltétel nélkül szerelmes belém.Kellemes ünnepeket drága!Pussz!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 24. 14:38

Szia Kedves!:)

 

Hm, ilyesmihez szívesen csatlakozna az ember, dehát a távolság. Meg amúgyis van akivel eltöltöm az Ünnepeket, de ne félj, tuti, hogy előbb-utóbb Rád is sor fog kerülni!:))) Addig pedig vidám mulatozást a csajokkal!:D

 

Tibor · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 27. 09:09

Sziasztok!

Egy - sajnos - negatív tapasztalatomat írnám le, aki gondolja, tanuljon belőle. A lényeg: EPERKE, Nyíregyházán KERÜLENDŐ! Tegnap voltam a hölgynél. A képei alapján választottam ki, ugyanis harisnyanadrágban volt a képein, és nekem leginkább a szép harisnyás női lábak jönnek be. Tényleg ő volt a képen, és a valóságban is csinos a hölgy, szépek a lábai, és úgy fogadott, azt vette fel, amit kértem. Ennyit a pozitívumokról. A többi sajnos negatívum. Még csak hagyján, hogy a vetkőzés, zuhanyzás közben arról kérdezgetett, van-e feleség, gyerek, mióta vagyok házas, stb. Ez szerintem butaság; mivel nem vagyok független, ilyenkor leginkább szeretné az ember kicsit "félretenni" ezeket a dolgokat egy kis időre, nem szívesen beszélek ilyenkor ezekről a dolgokról, ha a lelkiismeret elővesz kicsit, az elég lesz később is... Na mindegy, ez csak egy apróság. Ami ezután jött, az volt az "igazi"! Amiatt is, mert nem vagyok független, nekem első a biztonság, így csak masszázst kértem és egy kis kézimunkát. Levetkőztem, és hanyatt fektetett az ágyra. Adott egy gumit, hogy vegyem fel. Csodálkoztam, hogy ehhez is kell, ha csak kézzel dolgozik, de jó, fő a biztonság... Mivel még egyáltalán nem voltam "készültségben", kicsit macerás és lelombozó volt felküzdeni... Ezután leült az ágy szélére, háttal nekem, és fél kézzel elkezdte a dolgot... Egy darabig ment ez így, nem volt túl izgalmas, nem is volt túl nagy hatással rám. Ezért kértem, hogy üljön rám, és úgy folytassa (írtam már, hogy a harisnyás női lábak látványa, érintése izgat fel leginkább) - erre visszanyomott az ágyra, mondta "nyugi, lazíts" és unottan folytatta. Nem tudtam mire vélni a dolgot, és kezdtem egy kicsit furcsán érezni magam. Újból kértem, hogy csináljuk máshogy, erre ismét visszafektetett, "nyugi, lazíts", és folytatta, nulla lelkesedéssel. Ekkor már tényleg rosszul éreztem magam, mondtam neki, hogy cseréljünk helyet, fekündjön le ő, majd én simogatom. Találjátok ki, mi volt a válasz!  Nyert! "Nyugi, lazíts!" Mondtam, hogy én máshogy szeretném. Erre már azt felelte, hogy majd, csak előbb "álljon fel rendesen". Mondtam neki, hogy csináljuk úgy, ahogy kérem, mert akkor tuti lesz a hatás, tudom, hogy mi izgat fel igazán. Semmi reakció, ugyanúgy visszaerőltetett, és unottan folytatta. Ekkor már teljesen le voltam lombozva, úgyhogy hatása nulla persze. Eltelt ezalatt negyedóra, max. 20 perc szerintem, és ekkor azt mondja: "Sajnos letelt a fél órád", abbahagyta, amit addig immel-ámmal csinált, és otthagyott. Nem akartam hinni a fülemnek, még meg is kérdeztem: "Szóval erre ment ki az egész?" De akkor már nekem is elegem volt az egészből, úgyhogy feláltam és eljöttem. A pénzt persze előre elkérte (ezzel nincs semmi gond, korrekt) - az már kevésbé, hogy még egy ezrest el is lopott tőlem, ahogy útólag észrevettem. Le van szarva, tanulópénz. Szerintem egyébként a "fiúja" ott lehetett a lakásban, mert annyira nyugodtan félbehagyta a munkát, amiért előre elkérte a pénzt, egyáltalán nem volt ideges. Nem tudhatta, hogy fogok reagálni, lehettem volna egy agresszív barom, aki kicsit berág ezen... Ezért gondolom, hogy volt ott valaki, aki kicsit erősebb felépítésű, ha esetleg baj lenne... Meg a pénzem is eltűnt valahogy, a lány pedig folyamatosan "kísérgetett", utólag úgy gondolom, figyelt, hogy a "másik" nyugodtan  kutasson a nadrágom zsebeiben. Persze ez nem biztos, csak van egy ilyen érzésem... Annyit azért mondtam Eperkének, hogy szerintem nagyon hülyén viselkedett: mivel tényleg szép, csinos lány, a harisnyás lába is gyönyörű, akár visszatérő vendége is lehettem volna ezután. Mindegy, ha neki jobb volt egyszer átverni az agyam, és lenyúlni még egy ezrest, ez van. Rövidtávú gondolkodás. Többet nem megyek hozzá. És aki el akarja kerülni a lehetséges kellemetlenségeket, ne keresse Eperkét Nyíregyházán. Gáz, és kockázatos! Hát ennyi.

 

Üdv: Tibor

TonyRickardsson · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. május 03. 10:28

Most Linda 20 néven hírdet, ugyanígy jártam én is Ferenc körút 22 alatt van.

TonyRickardsson · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. május 03. 10:31

Ezek szerint,ugyanis elég sok komment érkezik róla,lásd Nyíregyháza.

Böbike · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. május 05. 10:26

Üdv mindenkinek!Forum eredeti célja nagyon praktikus,csak ez már elvesztette valoságtartalmát.Bárki irhat naponta magárol pozitivakat különbözö néven ,másokrol negativakat,ez már itt kenyérharc nem  véleménycsere. A gazdagság alapja csupán az szeretsd  amit csinálsz.VONZÁS TÖRVÉNYE-amit másoknak kivánsz azt kapod te is.Tehát ha nem megy a melo magadban keresd  a problémát és ne köpködj másokat..Primitiv gondolkodásra utal az alaptalan vélemény,ez szexpartner kereső senki se feleséget keres egyszer itt van ,egyszer ott ez természetes.Mindig minden körülmények között maradj ember!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. május 05. 13:24

Szia!

 

Azért ennyire nem rossz a helyzet. Hidd el, sokan vannak, akik tudnak olvasni a sorok (és a nickek) között!:) Pl én is el tudok tájékozódni és nem túl gyakran csalódom, vagyis ha valaki olyantól olvasok pozitív, avagy negatív kritikát, akit ismerek (mármint nickről), akkor az úgy is van, és ilyen értelemben hasznos a fórum, mert mégiscsak tudom, hogy hova érdemes, és hova nem érdemes menni!:)

ricsi22 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. május 31. 22:28

A mi nap felmentem NIKI19-hez a Darabos utcára Debrecenbe és sajnos csalodtam mert tényleg ő volt a képeken ami jo is lett volna meg minden de amikor le vetkőzőtt az egyik melbimboja legalább 2centis volt és még a tej is fojt belőle irto gusztustalan volt.

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. május 31. 23:53

Hát Réka, amit te csinálsz, az gusztustalanabb! Ostoba!

Törölt felhasználó · 2011. június 01. 13:26

Szia. Láttam, kerestél tegnap este. 8-kor ki szoktam kapcsolni azt a telefont, azért adtam a másikat. Azon csak megcsörgetsz, bekapcsolom. Nem tartok fent többet.

Remélem, jól vagy! Majd dumálunk. Nekiugrok annak, amiről beszéltem, ha egyszer sikerült, most is fog.

Szia

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. június 01. 21:34

Volt egy utam, azt hittem, hogy hamarabb tudok indulni. Majd próbállak sztem holnap.

Üdv és 'cakát.

:-)

Törölt felhasználó · 2011. június 02. 12:25

Hali. Bemegyek délután Fehérvárra, levágatom a hajam, meg kikapcs egy kicsit. Nem tudom, mikor érek, sztem 20 után itthon vagyok, ha azon nem érsz el.

Szia


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen