Negatív tapasztalatok

Törölt felhasználó · 2011. január 13. 18:20

Hali!

Nekem egyszer volt egy olyan esetem, hogy visszaküldtem a kedves vendéget tusolás után tusolni. Másodszorra is kijön büdösen, visszaküldtem harmadszor is, hallom, hogy folyik a víz, gondoltam, csak benézek,mit csinál. Hát, ül a kádban és ereszti magára a vizet. Na, nekem se kellett több! Markomba tusfürdő, lefürdettem a csávót, hogy " így kell tusolni, haver!" :)))

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. január 13. 19:48

Igazad van  Bush,valoban soka veszély  a naturfranciánál is,  ezért vigyázok ,hogy SOHA ne  csalodjon vendég,  inkább kellemesen lepödjön, és visszatérő legyen, ezt valoszinü nem kell  irnom miért...Egyébként, buták vagyunk,  még ha nem is ismerjük  be, szerintem mindenki abba  bizik,hogy velem  nem fordulhat elő,...dőre dolog,  de én is ezt teszem..de ha már itt  tartunk pl. a  hpv  virustól a gumi sem véd meg,igaz általában  nem okoz gondott de a  különböző 100 fajtájából van egy  pár  ami  nagyon komoly  betegséget okoz..

Kató az nem semmi lehetett,hogy megfürdeted a vendéget,  érdekes lehetett:)))

Egy köszönet még Bush,  ezeknek a  dolgoknak valoban több értelme  van mint egy köszönésnek:))

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. január 16. 09:51

Húú,de dühös vagyok az összes  faszverő köcsögre,  bejelentkezik és nem  jön, de MIÉRT??? és  fel vannak háborodva, ha hivószám kijelzést  kér  egy szolgáltató..Gratula nekik, nagyszerü emberek..
Tisztelet a kivételeknek!!!

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2011. január 16. 13:41

Ne törődj velük. Nekem sok hívószám nélküli van akit hangról felismerek és tudom el is jön. De sok olyan is aki hívószámos még is csak időpocsékolás. Olyan is van akit már mentettem és tudom ha hív nem jön. Nem is várom még is kedvesen tudom kezelni őket. Sőt olyan is akit letiltottam és többé nem jöhet. Legyen az akár higiénia hiánya hiába fürdik nálam, de a legfőbb ok nálam ha nemhogy nőnek de még csak embernek sem néz!!!!!!

zulu123 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. január 31. 19:22

Lányok segítsetek,a mai napo a kolleganőm amíg nem voltam otthon kirabolt ellopta 2 laptopomat 3 telefonomat közte a melósat is ,Seres Vandának hívják Debreceni vagy Hajdúdorogi sovány 170 cm magas vörös dauerolt haju kicsit csunyácska ,nagyon tájszólással beszél és sajnáltatja magát,hogy depressziós.

 

 

06302557492

xxxxx · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 03. 20:06

Sziasztok!

Ma Nagykanizsán jártam a következő hölgynél:

Szia! Andi vagyok. Telefonszámom: 06-30/291-6112.

Mindenki nagy ívben kerülje el!!!

A képen nem ő van, de lejjebb vitte az árat 8-ról 5-re, így gondoltam maradok.

Már vetkőztem le, amikor az egyik helyiségből kirontott egy sittestetkós kancigány strici és elkezdett hőbölögni, hogy "mi folyik itt?". Hát eléggé meglepődtem és gondoltam akkor távozok. A strici beállt az ajtóba, hogy innen aztán el nem megyek. Szépen felöltöztem, elindultam az ajtó felé és mivel nem állt félre, nekinyomtam a mellkasomat a mellkasának és két centiről belemondtam a pofájába, hogy már pedig én elmegyek. Na ekkor félreállt és kiengedett. Csak az autóban jutott eszembe, hogy az 5ezremet meg otthagytam. Még gondolkoztam egy sort, hogy visszamenjek-e érte, de úgy döntöttem inkább továbbállok.

Azért ki van ez találva! Mit tudtam volna csinálni az adott szituációban? Megfordult a fejemben, hogy leverem mint a szart a nőjével együtt, de mi van akkor, ha kinn vár még 20 cigány? És ha rámhívják a rendőrséget mit mondok? Miért csaptam szét őket a saját lakásukban?

Ezt az 5ezret buktam. De szerintem ennek a brigádnak azért vissza is tud rúgni a ló, mert hogy én többet egész Zala megyébe nem kurvázok az biztos! És ha ezekért a dolgaikért a konkurenciánál is csökken a bevétel, akkor viszont kérdőre vonják őket...

Biztos nem én vagyok az első aki így járt náluk. Szerintem másnak aki nem így lépett fel, még a gatyáját is elvették.

Egy biztos: ha legközelebb találkozok ezzel a büdös sittestetkós kancigány stricivel és egyezik a létszám, akkor rárombolok és tolószékbe rakom.

hálószoba · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. február 11. 16:14

Üdv. Mndenkinek.

 

Olvasgatom a hozzászólásokat és meg vagyok döbbenve amit a lányok írnak egyesek személyes higiéniájáról. Egyetértek előttem szóló Makktársaimmal is, akik azt hangsúlyozzák, hogy bizony változtatni kell a közönségen. Sajnos ezen csak a lányok tudnának változtatni, de ahogy kivettem szavaikból, a büdösek százalékaránya oly magas, hogy lehet akkor "felkopna az álluk"? (bocsánat nem akarok egy lányt sem megsérteni)

Nem egyszerű!

Azt nem úgy kéne, hogy eleve makulátlanúl jelenünk meg vagy csak én vagyok ilyen maradi?

Lehet sok bunkó egója akkora, hogy talpig izzadtan, f..sza száj ph-val is Casanovának képzeli magát? Engem még egy amalgámtömés is ki tud ábrándítani adott esetben.

 

No, mindegy hát sok szerencsét és kitartást lányok, ja és jó egészséget!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2011. március 01. 15:26

melissaval tessek vigyazni,tobben is vannak:nem o vette fel a telefont,hanem valami ildiko,hatterben zaj,rohecseles.megkapom a keresett holgyet a telefonhoz,bemutatkozik szemelyleirast add magarol,:)) mekkora hany kg stb,mondja a tarifat ora fel ora,kerdezem en extrak?

hat mijen extra?mire gondolok,mondom te kell tudjad milyen extrakat vallalsz,mondja neki van 1000fajta..kerdezi sado--mazo?mondom nem,jah kozben a hatterben levokkel is tanacskozott,jah bocs nem veled beszeltem,igy kert elnezest..a vegen meg hogy mennie kell,szia...szoval en biztos nem fogok menni hozza,lehet csak nekem van rossz napom vele kapcsolatban.hatha masnak tobb szerencseje lesz,minden jot!

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 21. 15:04

AMANDA19,NE MENJETEK HOZZA MERT RABLO ADDIG MIG VELE VOLTAM ELTÜNT A ZSEBEMBÖL A PENZEM,A SZOBABOL PEDDIG TŐBB EMBER HANJA IS  KIHALATSZOT.

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 21. 15:23

az amanda19 es a kitty19 egy es ugyan az,vigyazzatok tolvajok vannak a hazban,egy fekete haju nő a zsebes mig te zuhanyzol kittyvel avagy amandaval eltünik a penzed. nem ajanlom senkinek.VIGYAZZATOK

dagi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 23. 14:00

kitty19,amanda19,vigyazz fiatal koruakat futtatnak,TOLVAJOK,RABLOK.

TonyRickardsson · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. április 13. 22:30

Amanda 21 Nyíregyháza.

Nos,a randi az alábbiak szerint zajlott:

10 percni beszéd és zuhany után jóformán hozzám vágott egy gumit hogy húzzam fel és ötpercnyi kézimunka után(mindvégig le sem vette a magára tekerttörölközőt )közölte velem hogy lejárt a félóra és hogy öltözzem.

Óvatosan a "hölggyel"uraim!

A hab a tortán az volt amikor otthon észrevettem, hogy elpárolgott az utolsó bankjegy is a nadrágomból,zuhanyzás alatt.

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. április 14. 19:52

Remélem nem hagyod annyiban!!!!!

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. április 16. 20:16

hihi. Ilyen van? Aki ezt benyeli??? :)

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2011. április 18. 17:06

A Noémi néven most éppen Sopronban hirdető hölggyel vigyázzatok. Régen Kinga néven futott Pécsen. A pénzt előre kéri, hiába fizettél 1 órára, 15 perc után ki akar dobni, a pénzed már nem látod. Előszeretettel küldd zuhanyozni, ezalatt átkutatja a cuccaid és ha talál benne mondjuk pénzt amit feltűnés nélkül lenyúlhat azt meg is teszi. Rékával együtt dolgozik akinek most fent van a hirdetése a Vas megyei részen.

 

Vigyázzatok velük, kerüljétek őket!

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 19. 13:43

szia nehari de szerintem te vagy a fizető és te kifizetted az összeget akkor azt az időt használd ki olyan körülményekkel amit megbeszéltetek ja és még valami én mindíg megkérdezem mielőtt elmegy meg van mindene,de szerintem ezt neked is át kell nézned a zsebeid hogy ilyen gusztustalan dolgok ne történyenek meg !!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 19. 14:10

Szia Kedves!:)

 

Ez azért nem egészen így műxik a gyakorlatban. Használjam ki az időt, mikor a hölgy nem hajlandó együttműködni? Akkor mégis hogyan használjam ki? Erőszakoljam meg?(:DDD) És ha átnézem a zsebeimet nem találom a lóvét, és meggyanúsítom, mégis mit érek vele? Aki lop, az nem fog hazudni is? Dehogynem. Hidd el nekem ezt a szitut csupán egyféleképpen lehet elkerülni, ha az ember gyorsan kapcsol, és lelép mielőtt bármi is történhetne.

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 19. 22:31

:)megérdemelte volna :):)

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:07

:DDD

 

Lehet, de egy hölggyel nem szép dolog erőszakoskodni. Én pl úgy vagyok vele, hogy sose bántottam nőt, és nem is fogok, mert az ő esetükben szavakkal sokkal nagyobb fájdalmat lehet okozni,  mint tettlegességgel.

 

Mondjuk Téged biztos nem bántanálak meg a stílusodból következtetve arra, hogy nagyjából milyen is lehetsz, de a változatosság kedvéért Te is debreceni vagy!:(

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. április 20. 09:24

És még mindig nem akarsz ide költözni??:)))))


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen