Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
toomy · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 09. 06:33

sziasztok!

Feketemacskád nevü lányról tudtok valamit?

Irdom · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. március 08. 23:42

Az tényleg elképzelhető, hogy egy lányról több féle beszámoló íródhat (+,-).

Sexycsokival én magam is így vagyok. Most legutóbb kellemes tapasztalatom volt vele, mint legelőször. Ugyanis kb. 1 éve még flegménak tűnt. Most újra itt van és amikor most újra meglátogattam kellemesen csalódtam. Igazándiból csak a teste miatt mentem másodjára el hozzá, mert korábbi kedvencem, Gina (nem aki most hírdet) abba hagyta a szolgáltatást. Így a kép alapján Sexycsoki hasonlított rá leginkább.

Aztán mikor már ott voltama azt tapasztaltam, hogy velem kedves és egyáltalán nem siettetett.

Ha nem is ütötte meg az "én Ginám" szinvonalát, de teljesen korrektnek találtam.

frederico · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 08. 20:10

Hali R!

 

Niki24-nél már voltam, ő van a feltett képeken / de lehet,hogy most szünetel/

Csinos,vékony testalkatu csajszi,bár kicsit sok a festék :)

Odafigyel a dolgokra,kellemes menet,bár ront a dolgon,hogy a lakásban dolgoznak még páran,a kéró is elég lepukkant..

Érdemes:)

frederico · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 08. 19:56

Helló Urak!

 

Infó: Siba30 valódi:)

A képeken ő van,a lakás tiszta,igényes,jó test,azt adja,amit kérsz,mosolygos,jó társaság!

Csak ajánlani tudom mindenkinek

vadkan8306 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 08. 18:21

Sziasztok!!

 

Tud valaki valami infóval szolgálni Kitty33-ról ,hogy milyen érdemes-e meglátogatni vagy kamu az egész ?

 

 

MrGeza · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 08. 10:50

Sziasztok,

 

Tamara  (25) néven hirdető hölgynél járt-e már valaki? Ha igen, kérlek írjátok le a tapasztalataitokat. Köszi

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 08. 09:48

Sziasztok!

Érdekes, hogy kinek hogy jön be egy csaj. Spec nekem sexycsoki, nagyon bejött és semmi kifogásom nem lehetett a szolgáltatásaival kapcsolatban.

Nem kérte előre a pénzt és minden a megbeszéltek szerint történt.

Szerintem hibátlan a lány és az egyik legjobb szolgáltató Debrecenben.

Üdv,

Joe

Figyelő · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 07. 15:36

Üdvözlök Mindenkit!

 

Nagyon hasznosnak találom ezt a Fórumot, ezért külön köszönet a Tisztelt Szerkesztőségnek.

 

Jártam már néhányszor iszolgáltatóknál, de legtöbbször csak csalódás ért. A rengeteg hirdető közül kevés olyan nő van, aki nemcsak korrekt, de esetleg még tud is bánni a partnerrel. Egy hónappal ezelőtt jártam Sexycsoki (27) (akkor még Camilla néven hirdetett), de csalódás ért. Sajnos, ő sem tud bánni a partnerekkel, kifejezetten csak a "szolgáltatásáért" nyújtott anyagi viszonzás érdekli. Amint átvette tőlem, onnantól kezdve "levegő" voltam. Igazán kár érte, ugyanis külsőre szinte hibátlan. Fontosnak vélem megjegyezni, hogy nem a szimpátiával volt a baj.

 

Többször megtörtént az is velem, hogy a látogatásom helyszínein már az ajtóból visszafordultam, amint megláttam a hirdetés tulajdonosát. Sok "hölgynek" pedig az is természetes (némi túlzással), hogy egy ruhadarabjának levétele is extrának számít, ami költségbe kerül.

Ugyanez persze fordítva is igaz, hiszen minálunk férfiaknál is akadnak szép számban olyanok, akik ápolatlanok, bunkók, alkudozók (mindent akarnak, szinte ingyen). Tehát az a kevés szolgáltató is, akiknek maximálisan a partner az első pl. Mandy (29), szintén nincsenek könnyű helyzetben.

 

A napokban egy igazán ritka nővel hozott össze a "véletlen", Anita (30). Komolyan mondom nektek, hogy hozzá hasonlóval még nem találkoztam! Nekem páratlanná is vált. Előzékeny, figyelmes, dorombolni is tud, mint egy kiscica, de egyben vadság és perverzió is megtalálható benne. Természetesen szép arca és attraktív külseje van. Alap tevékenységeiben sokmindent vállal, amin felül extra szolgáltatásai is nyújt. Jómagam egy ápolt, udvarias fiatalember vagyok, ami persze szimpátiát váltott ki belőle, de a szimpátián kívűl, úgy érzem, hogy minden partnerével ugyanígy próbál bánni. Igényes, tiszta, könnyen megközelíthető helyen érhető el. Nyugodt szívvel ajánlom azoknak, akik hozzám hasonlóan maximális kényeztetésre vágynak. Az együttlétről pedig nem is írok, mert az élményt nem is lehet szavakba, írásos formába önteni. Tehát, nem egy prűd kislányról van szó, hanem egy igazi Nőről. Ismervén városunk hirdetőinek nagy részét, szerintem a legjobb Debrecenben!

 

A segítő szándék fogja ösztönözni hozzászólásaimat a fórumon! Éppen ideje lenne már városunkban selejtezést tartani! Bízom abban is, hogy a Szerkesztőség a jövőben is, ugyanilyen hasznos újdonságokkal fogja bővíteni az oldal színvonalát.

 

Zsiga · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 06. 14:16

Nem értem,én voltam már Stellánál, velem kedves volt és jó volt vele!De ha neked nem tetszett akkor miért nem hagytad ott és mentél el!Féltél ,hogy a strigója elkap!Nem tudom,mit kell ezen filózni hagyd ott a k.-t és menj!Én mindig ezt csinálom,aki olyan!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 21:33

Én 4 lánynál voltam aki itt hirdetett, de egyik sem volt kamus! (Timike, ő már nem hirdet, Anikó, Enemy, ő ritkán hirdet és Gina)

Lehet, hogy csak szerencsém volt?

Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:34

Ha ilyen van ide nyugodtan fel lehet írni a rendőrök rendszeresen bele olvasnak a fórumokba!

Előbb utóbb horogra akadnak!

 

Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:28

Tiffaynál pár hónapja jártam,Ő vana képeken és kifejezetten csinos szép lány!

Én a barátnőjéhez mentem de a végén ővele is voltam,Linával dolgozott együtt!

Igazán mutatós lány!

 

Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:23

Látogas meg Anikó30 at!!

Egy szép korrekt lány

gyöngyszeme Debrecennek!!!Én heti szinten járok hozzá,á*ai szokásosak,egyedül dolgozik!Aki szeretne egy kedves nagyon szexi és kifejezetten barátnő fillinget nyujt!!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 10:04

Komolyan mondom nincs egy normális jó szolgáltató itt debrecenben , a legtöbb hirdető kamu képpel van amikor az ember felhívja őket akkor a telefonba igérnek mindent mikor meg személyesen találkozik  akkor szembesül a szörnyű valósággal ! A 30- 40 korosztályba szinte semmi sem stimmel sem a szolgltató sem a kép !! Nem tudom mire jó ez és kinek hogy folyamatosan át vagyunk baszva !! Vannak hölgyek akik több képpel hirdetnek azt hiszik hogy így hátha kellendőbbek lesznek !!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 17:43

köszi!király ez a fórum!!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 12:39
Helló! Tiffanynál járt már valaki milyen a csaj ő van a képeken?
Törölt felhasználó · 2010. március 04. 11:01

Hello!

Angika nevű hirdetőről tud vki vmit?

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 09:51

Üdv kedves Makktársak!

Nemrég látogattam meg a vl-en hirdető Páros örömök név alatt futó két csajt (Elíz és Kyra).

A telefonban nagyon aranyos és segítőkész volt az egyik lány,nem tudom melyikkel beszéltem!

Az árak nagyon korrektek (megbeszélés alapján). A parkolás ingyenes a ház mögött!

Egy kicsit nehezen találtam oda mert a házak számozása nagyon össze-vissza van,de felhívtam a lányokat akik,azonnal útbaigazítottak.

A lakás átlagos,tiszta. A lányok aranyosak és nagyon közvetlenek.

Én egy órát voltam ott,amibe többszöri aktus volt,a lányok franciája főleg ha egyszerre csinálják fergeteges,és mindkettővel dughattam és úgy hogy gumit sem kellett cserélni.

Ja van nfvsz,ha valaki szeretné,én első sorba dugni akartam de legközelebb azt is kipróbálom.

 

Remélem, hasznos infoval szolgálhattam.

 

További szép napot Mindenkinek!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 06:31

A zsarolást a törvény bünteti, össze kell fogni .!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 17:32

A stella néven hírdető k. nem enged semmit, parancsolgat, szóval tök kellemetlen vele. Pénzt persze előre, visszakozás nincs. Tartsd távol magad tőle.  (kivéve persze ha szereted a megalázó helyzeteket.) Gyanítom azért olyan gusztustalanul nagy a szája, mert a strigó a konyhában ügyel. Nem ütöttem még meg nőt, de most nagyon viszketett a tenyerem.


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen